Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a hangnemet inkább azzal, aki a seggéből kirántott
Na en kihatralok, mert atis meg bekap keresztben, ami nem lenne semmi.
Pedig bele se kezdtem. Artatlan vagyok.
Te barom! Nem jut el az agyadig mi?
Hagyjuk...
Jahh...és elmehettek a faszomba! Remélem egy ilyen féreg majd leszedi a gyerekeiteket 100 ezerrel...ti meg kaptok ötezret és örüljetek. Férfiak...
Hatért meg le is szopjátok?
Istenem...
Te siránkozol, h le akarnak venni, meg h kajli a bútoros. Ha nincs rá elég drazsé, akkor a lomisoknál kell próbálkozni, ott sokkal olcsóbb. Az milyen, h feljelentgetni vkit , mert szted drága a motyó , amit elad?
ki hasonlítgatott téged ilyenekhez Én elmondtam nem vagyunk a témában egy véleményen bár én abból tudok kiindulni amit itt leírtál a szituációt nem tudom. Lehet megfordult volna a fejembe nekem is a te verziód, ha átbaszás szagú a dolog de mivel tudom, hogy úgy is következmény nélküli inkább az ini féle első verziót választottam volna
hát nem tudom soroksárra elég gyakran járok. kikába is betévedek néha de hát megdöbbentő árakat látok
Ikeába zabálni járok fel az emeletre imádom azokat a kis gölödineket amit ott csinálnak. Na hát ott is el vannak szabadulva az árak szaros konyhát már mille alatt nem is igen kínálnak persze azért van néhány jobbféle bútor elfogadható árban is, de nem ebből áll az áruház A kika meg kb. 2 szer annyiért árul mindent. Möbelixbe is benéztem, nem mondom, hogy nem fasza a 3,5 milleres szigetes konyhájuk kb. 5 -ébből le lehetne gyártatni bármelyik lapszabászaton ott is vannak durván túlárazott dolgok meg vannak elfogadható árban is.
Furán hangzik de most az egyik albit a practikerből öltöztettem fel ott tök elfogadható árban vannak a bútorok és semmivel sem hitványabbak mint a neves bútoráruházakban
Engem senki ne hasonlítson besúgókhoz meg románokhoz. Ha meg nem tudjátok felfogni mi a különbség .nagy a baj veletek.
40 ezer forint lett volna neki rajta így ha megveszem. Ez egy tisztes haszon szerintem,nincs vele bajom.De látta hogy simán ment,így bepróbálkozott.
Ezt nem kellett volna...
Vanezigy, regen mig lehetett bőrt eladni, marmint igeny is volt, penz is ilyentajt a jovo evre 8-10 rendelesem volt 4-500 ezres garniturara mind ceges szamlara, afa helyett inkabb irodaberuhazasra fizettek.
Ma ennyi egy jobb szovet, a bőr inkabb 700.
Ez azert lelektani hatar felett van.
Es meg igy is heti ket szerelveny megy csak a Lehel uti kikaba ugy hogy 2 es szorzo alatt nem ad el semmit.
Az okosabbja keres fuggetlen kissebbeket,. Bar csak multihoz kepest. A tobbi lehet ugyanugy megnyomja, legyen rajta tobb haszon.
En inkabb tobbet adok le kisebb haszonnal.
te meg már félig el vagy ásva, már a gödörből beszélsz
az azért számottevő különbség na mindegy zotya azért úgy szervezi neked a fuvart, hogy így se legyen olcsóbb
Miféle horgász az, aki utál kukacoskodni?!
szerintem te megint felbasztad magad De lehet csak rosszul olvasok a sorok között Nem bántott itt téged senki Elmondtam, hogy nem fecsérelném a drága időmet a semmire azt kész nem vagyunk egyformák Magam részéről egyébként is útálok kukacoskodni
Szerintem az más féle világ volt Szépen megkérték a delikvenst, elmagyarázták neki,hogy mit kellene tenni a haza szogálatában Aztán még válaszadás előtt ezt nyomatékosították két jókora pofonnal egy nyomrossal és egy fatusás hátbavágással Aztán természetesen ezt szívesen vállalta az egyén Mivel elmondták, hogy ez az előjáték és senki se szeretné ha a család családfő nélkül tengődne ebben a felfokozott világban
A tszesítés nagyjából ugyanígy ment. Megállt a gaz a tanyaudvaron aztán leugrott róla 6 derék titán és a kiskonyhában hasonlóképpen rábeszélték a házigazdát, hogy miért is jó az neki, ha a tehenei a lovai és egyéb jószágjai innentől fogva egy nagy közös célt szolgál a tanyához tartozó akárhány holdal együtt.
elég jó rábeszélőkéjük volt a pribékeknek. Főleg, hogy gyakorlatilag szabad kezet kaptak a módszerekben hisz a cél volt a lényeg. Eredményt meg csak jó rábeszélő képességgel lehet elérni
100 ezerrel?! Nem semmi szorzó....
Na majd intézem én a szorzóját
Elmentek ti a picsába a románozással meg a gestapó faszommal!
Nekem ugattok pont ti ,akiket minden jöttment zsidó-cigány átbaszhat ? Aztán meg ötezer forinttal kiszúrja a szemeteket ti barmok?
Ennyit ér a becsületetek szerencsétlenek? És ti ugattok nekem hogy felnyomom az ilyen retket aki átbasz embereket?
Ja meg Ini majd megpofozza meg kilesi és majd úgy is találkozik vele...pffff
Mi van ha találkozik vele hmmm? Biztos hogy meg tudja pofozni? Szerinted Ini verhetetlen? Megnézném...A faszát nem tudja kiverni úgy hogy egy hétig ne haldokolna utána!
Hagyjuk már ezeket a primitív dumákat fogyatékosok....
Ez a rohadék át akar baszni dolgozó embereket,apákat ,gyerekeket és családokat...nem csak engem. De ti rosszabbak vagytok ennél a féregnél is ,mert szaros pár ezerrel be lehet fogni a pofátokat! Szánalmas férgek vagytok ha ez igaz! Árulók!
Aszittem amiota a Dull Szabolcs lett a főszerkesztő jobb lessz, de nem.
Pedig az ipse legalabb nem mondja kenyszeresen az oktatasegeszsegugyjogallamisagCT.-t percenkent.
Az most is gond, elovad tole az agyad, en az irányjelzőre gondolok.
A múltkor még az volt a bajod, hogy a Zindexet használom....
Nagyobb a szorzoja, vanezigy, a kika az osszes kanizsatrendet 2,3 al szoroz.
És meg az indexet sem hasznalja szinte senki sem.
345 ezer...+25 párna+45 három fejtámla. Szerinted?
A negyvenes években a gestapo főnökei, elképedtek rajta, h magyarországon mennyire sok a besúgó. Nincs másik ország , ahol ennyi irigy, rosszindulatú ember él.
Nem mindenki olyan egyszerű lélek mint mi
Van aki abban leli örömét ha a másikat feljelentheti, mint anno a románok