Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nagyobb a merítés, nagyobb a siker esélye is
Hogy megerte az majd elvalik kesobb.
Akkor legalább megérte.... ha nagy volt a hajtás. akkor biztos van eredménye is, most pedig lehet egy kicsit pihenni
Ha időben csinálsz egy gyereket most negyed ennyi gondod lenne a munkával
Erről lekéstél mert ebben az évben már nehéz összehozni egy 20 év körüli saját gyereket
A másik megoldás az alkalmazott. Akkor egész évben vakarhatod a golyókat mert lesz időd mindenre, motorozni is bármikor lesz idő akár több hétre is
Igaz pénzed nem lesz, na de valamit valamiért
Vagy pénze van az embernek vagy ideje.....
Huhh, en mennek, de akkor be kene zarni. 2-5 nap visitva meg elmegy, de ilyen tavra kb 2 het kene hogy legyen ertelme.
Es az a legszarabb hogy eddig logott a belem, annyi hajtas volt most meg lesz ket honap amikor unalombol szundikalok.
De benn kell lenni a nyitvatartas miatt.
Foglalj repülőt. Januártól májusig ráérek, cipruson van magyar akitől lehet bérelni motort, talán a dodor is csinált videót.

Nekem azzal van tele a tököm hogy senki nem akar jönni motorozni, mindenkinek a munka a fontos... csak fel kéne guritsa a motort a futóra meg bepakolni es beulni az autóba de haveroknak erte nincs idejuk
Malaga-ban szerdara 23 fok lesz.
Ha a jovoben lakoauto lesz akkor ugyis kap ket ablakot a tolajtora meg vele ellentetes oldalra.
Mig teherauto addig nem kell, max besokallok, begyomoszolom naturban a motort es go spanyol vagy szardinia igy januar elejen. De akkor szallas kell.
Meg talalnom kell egy jokepu nemannyra fosadek gepet, marciusig van idom utana konyhaszezon, szallitas lesz.
Igen.
Ezek a szuezben össze, annak a kifolyója meg bele a wc 110-es lefolyójába. Az meg a csatornába.
Pluszban ebbe folyik- folyhat bele pár helyről a víz
Neked ez mind a padlóra ürül és onnan folyik tovább a csatornába? A szuez az a padlóösszefolyót jelenti (nálunk)
Nem olyan feltűnő, a furgonokra jobban harapnak mint a buszokra, legalábbis olaszoknál ez volt a tapasztalatunk
Mert valahol össze kell folynia a kézmosónak, kádnak, mosógépnek.
Már te is megveheted az eszközt.

http://canhacker.com/kia-coder/

Ott van, hol és mennyiért.
Csak hiszed.
A kamionos cimbi, aki amíg magánfuvarozó volt, először azt csinálta aM0-son oda-vissza, hogy a használt kólás üvegeket a főváros egyik végéből elvitte az üvegdarálóba, onnét visszavitte az üvegdarát oda, ahol beolvasztották és újragyártották az üveget.
Ha nem az mondta volna nekem aki, én sem hinném el.
Most elképzeltem, ahogy sellőként bele csobbansz két köbméter vízbe - azóta sem bírom abbahagyni a röhögést .
Másfél perces produkcióért felesleges vízi akrobatikázni....
Mert egy vén pöcs vagy
Fürdés közbeni dugáskor azért kifröccsen a víz
na nekem meg sehol sincs szuez és soha sem éreztem szükségességét A víz vagy a káson vagy a zuhanyzón kersztül folyon le mi keresni valója van a fürdőszoba járólapján
Ennek mi értelme?
Ja meg ha telifehér akkor célszerű az ablakok helyét feketére fóliázni
Ahogy látom nem szereted a kihívásokat!? Pedig ott lenne mit ügyeskedned!!
Dehogynem ideális.Hulye telefon.
Egen,jumper is de az keves.Vagy mittomen.
A félmagas nekem nem ideális,de láttam elektromos actuatorral működő ágyat olcsón,azzal pont be tudnám tolni a motort.
De ez a jövő zenéje.
Elvileg ez a legnagyobb tengelytav-tulnyulas egy 4 meteres platoval meg kezelhető,a magasított már odafigyelést igényel magasságban,elég fura mozogni személykocsi után vele.Szokni kell,egy tükröt már levittem.
Ducato, Boxer talán ez a kettő a legjobb, nem ? Movano is elég jó de abból valamiért kevés van