Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért mert zotya így csinál...
ez a marha meg bedől neki azt engem hülyéz
A Zoli ártatlan?! Ezt miből szűrted le?
Amúgy van egy mondasom, ami illik a beírásodra: nem akkor sértődünk meg, amikor megsértenek, hanem amikor alkalom nyílik rá....
Amúgy a gyáva az kicsit durva
Egyezzünk ki egy félénk jelzővel
Éjjel kreatív álmom volt, megvan a tuti:
A bútorboltott nem feljelenteni kell hanem egy ricinus olajjal feltöltött macskát becsempészni a boltba
Nnna vazze elolvastam a beírásokat..... megint megtudtam mindent ini gyáva, pipi simán hülye, zé megmondó, attis ideges, zoli ártatlan.... hat mi folyik Gyöngyösön?
a lófütyi zsidó kereskedők ünnepe ez
nagyon beakadt az ötezer
Keresztények ünnepe. A zsidóké más, hanuka.
az is a zsidók ünnepe Azok gazdagszanak azon a sok szaron amit felvásárolnak az emberek az okosabbak hitelből
Jön a tél látom unatkoztok. Karácsobyig nyomhatjátok de utánna a szeretet veszi át itt az uralmat!
Nem dehogy...adok ötezret és a homlokodra tetoválom hogy “ megvehető vagyok”. Aztán meg az összes rokonodat odaküldöm ,had fizessenek a zsidócigánynak....te meg végignézed ahogy átbassza őket.
Jó lesz így ?
Ja, ez nem is a vicc topik.....az ébredő öntudat egyébként is veszélyes
Óóó baszki! Most mi lesz? Jön a feljelentés, mert be mertem írni az üzifalra?
persze mert az úszógumiként funkcionál alá sem bírnál miatta merülni
Jah, valami bazinagy hal.
az jo mert max a tengerparton vagyok, a vizbe csak tokáig.
Ha ilyen hülye vagy ,nem is leszel!
Nem folyok bele, csak nezek ki a vodorbol.
Sose voltam a haverod.
Szeretem az ilyen embereket akik beleugatnak meg degradálnak,miközben el sem olvassa mi van. Szerinted vagy agya?
Azmiaz?
te baszod egy megalidon torkán is fennakadnál
Te meg ugyan ezt a személyt gestapozd le haver...aki a seggéből kirántott kisfiam!
nem erről volt szó Attis írta, hogy fizette volna a foglalót a bútorért azt közben lett kitalálva, hogy a tartozékok nincsenek benne az árban hanem az egy plusz 70-es
Innen indult