Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt véletlenül találtam. Csak ebben a topikban túl sok az alfahím, hátha elgondolkodtatja őket egy picit....
asszem általában + 20 cm-t jelent
akkor vegyél high 3-ast. Mondjuk azok elég rondák, de ha az kell a bútorhoz olyat kell venni
már nem lehet a monitor előtt rejszolni se
Micsoda világ
Picit trukkzni kell mert a félmagasban el kell fordítani a cuccot hogy az ajtn beférjen,de a fullmagas már ijesztő,nem vagyok pro sofőr.
Maruti 800-asban gondolkodtam,modernizálnék ha lehet.
most nagy bajban vagyok Csengethetek ki 550 eurót De lehet átküldöm a dupláját hátha erre az évben nyugton hagy
5 és 6 köbméteresben van. Egy long3-as high 2-es bármilyen furgon meg minimum 13 köbös.Neked nem kell dekopirral levágni egynek a tetejét sem Egyszerűen nem olyat kell venni mert a céljaidnak az a méret kicsi Mint ahogy két tonnás utánfutó vontatására sem kispolákot vagy 2 ütemű trabantot keresel megoldásnak
Ja,csak dekopírral le kell vágnom a tetejét ha nagy cuccot akarok vinni.
Egy 160x200x40 centis cucc már meghaladja a képességeit.Főleg a doblemezek miatt.
Ezt hogy találtad? vagy minden indexes cikket kötelezöen elolvasol
Cimborának lesz egy eladó a honap végén
Na az 1 elpusztíthatatlan járgány, egyszer mikor rá kellett ülnöm 1 hónapig mindent elkövettem, hogy szétdőljön mégsem tudtam megölni.
Pont ez az, most a szar még szarabb lesz.
Erre mondta a szakember a rádióba hogy be kell menni a szakszervizbe és megkérdezni.
Pedig ajánlottam neki a hiacet
Én nem értek hozzá, csak azt látom hogy teszi ki a napi futását, a képeken neg órát mutat a link.
nem mi jól szórakozunk a vergődéseden
Mellpántos.....felejtős.
keserem azt a cikket amin írják, hogy melyik autó kompatibilis ezzel az e10-el Valamelyik nap még megvolt de csak az asszony autóját ellenőriztem az okés. Édesapám kérdezi, neki van egy 93-as, meg egy 2006-os vitarája de csak ezt találtam
Volt egy olyan amiben meg lehetett adni a típust és az évjáratot de nem találom Ha valakinek esetleg megvan ne fogja vissza magát
Ott jobb a gázolaj meg vélhetően a benzin minősége is. Itt az olcsó előállitásra törekednek.
Nagyon nem de fog, csak vedd példának mikor németbe vagy osztrákba tankolsz elvileg ugyan azt de mégis jobb lesz a fogyasztásod és az autód is szebben jár.
Mész a zsilipen kifelé
Nem,egy jó benzinesnél nincs jobb.
Nem hiszem hogy az egész,csak az SM üzernőfal tisztelt társulása.
Remélem nem okozok kellemetlenséget.