Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most azon vigyorgok, hogy a mai napig nem tudom mi az a zsilip. Én nem nézem az űrhajós filmjeiteket, egyrészt nem tudom, hogy és hogy kell.
Meg különben is az új telefonommal vagyok elfoglalva
Ma hozott 4db BMS-t meg egy számlát, szoval jelenleg nem ásom el.

Ami veled kapcsolatban bizonytalan, lehet zsilip is.
Ezen mit csodálkozol? A postásanak szoktunk borravalót adni(te ezt még nem teted meg)
A postást nem fenyegetjük, meg ásóval, lapáttal és luggal. És nem acsarkodunk, rá mint az utcán a kutyák
Az a lom ledes? Nem tunt fel.
Annyit nem megyek vele, de ennek ellenére elég feltűnő hogy nem takarodnak előlem, mint a másik motorral.
Nem hiszem hogy az évi 50km motorozásod mérvadó lenne ilyenben
Ez a szélvédőbe szorult esett volt a Vegasi Helyszínelőkben is....ott is BMW-s volt, igaz az hazament, beállt a garázsba és hagyta meghalni az embert.
Milyen rendes, nem akarta feltartani a forgalmat
Na de ha visszaülök a régire akkor meg hirtelen 1981-ben érzik magukat?
Ami téged depresszál azon én végig röhögtem, igazi állatok az összes még a maffiózók is nemhogy akik belekeveredtek, mondjuk kissé téányleg véres, most a 3. évadot nézegetem az a felénél még nem olyan véres, de reménykedem, hogy ez változik.
Azt az elsőt végigszenvedtem, de annyira depressziós volt hogy már azon agyaltam venni kell egy kardot és beledőlök
A bansee viszonylag nézhető, de a főszereplő csaj olyan lapos mint az alföld, nem mintha ez zavarna de tök szokatlan, ellenben az amish kismuff egész jó portéka
Amúgy nem lenne rossz ez a sorozat csak kurvára nem poénos, vagy valakit megdugnak benne vagy valakit kinyírnak, az a (kötelező)homár csávó a legviccesebb az egész sorozatban, pedig ő sem igazán vicces
Nemrég írtam, hogy nézem a Fargo sorozatot, vazz az első évad pont így kezdődik amiből az egész mészárlás kialakul pedig csak teljesen kívülálló hülye liba volt, amúgy az egész sorozatnak az a pikantériája, hogy megtörtént eseteket dolgoz fel legalábbis ezt írják, nem néztem utána a mészárlásoknak.
Nem a ledes lámpád miatt van hanem mert az autósok évről évre sokkal jobban figyelnek a motorosokra.
Ez fizikailag egyértelműen definiálható. Az emberi reakcióidők is szabványosítva vannak, ráadásul elég pocsék értékre, úgy hogy a sebesség és a belátható távolság ismeretében könnyű kiszámolnia a szakértőnek.
Viszont ha nem volt elsőbbséged, akkor neked kell bizonyítani ezt, nem történik meg automatikusan.
Én igen, de azért tettem fel mert szokott előjönni a dolog itt is ha baleset van bár elég guminak tűnik mi pl. a "beláthatatlan" amit így egyértelműnek veszünk, de jól fizetett szakértő bármit megmagyaráz.
Szerencsére nem történt semmi, csak ijedtség meg kölcsönös anyázás, de véletlenül volt az esetnél egy rendőr, az szólt rá a csókára, hogy ezzel a szutyokkal esélytelen gyorshajtani, de szívesen szolgálatba helyezi magát ha igénye van a büntetésre az elsőbbségi szabályok figyelmen kívül hagyása miatt. Így aztán nekem már nem kellett többet mondanom, mert nem volt jobb érvem
Akkor ha fizikailag van esélye észlelni és megadni az elsőbbséget, akkor elsőbbsége van. Tehát az elsőbbség nem a másik közlekedő felfogó képességétől függ.
De ha a gyorshajtás miatt, pl. beláthatatlan kanyarból jön nekem, hogy már megkezdem az átkelést mire egyáltalán esélyem van észlelni, akkor a gyorshajtó a hunyó.

Tudom szar a Hondám, de ezzel a LED lámpával elég agresszíven nézhet ki, mert rendzeresen túlbecsülik a sebességem a valósnál ilyen szituációkba, és úgy is megállnak hogy bőven beférne. Ez persze pozitív, csak azért rossz, mert "kénytelen" vagyok agresszívabban vezetni, hogy teljesítsem az elvárásokat
A régi Hondám nagy kerek izzós lámpatestével sokkal inkább alábecsülték a sebességem, pedig az nagyobb méretű dög volt.

Nekem ez azt mondja, hogy iszonyat rutintalanok az emberek.
A biztosító profitorientált,hogy a viharba nem szeretne fizetni.
Erre csak annyit szoktam mondani, hogy “ a radar szemű kurva anyádat”
Jöttek ki elém úgy is hogy 50-el mentem, akkor is az volt a duma hogy "mert túl gyorsan jöttem"
A különbség az, hogy szabályos tempó mellett volt esélyem kivédeni ezt.
Megkaptad a választ a videoból....
Mindenhol az ha a mértéke túl nagy, de nem ez a kérdés hanem, hogy elsőbbsége van-e és ha igen akkor vajon akkor is ha szinte fénysebességgel jön?
Lakott területen gyorshajtani káros az egészségre.