Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha keresed a bajt, akkor pláne. Mégiscsak jobb hogy nem az ellenzék irányit
Ne kelljen keresni, áruld el, hogy csinálta
Mondtam: most még csúnya a természet, mire kitavaszodik sokkal nagyobb bajok lesznek itt, mint hogy mit fotózzak….
gyere ráérek munkanélkül vagyok
gulyás gergely úr azt mondta,hgoy nem kívánnak bevezetni teljes tilalmat mert az egyenes út lenne az államcsődhöz.
de megtanátam ehun e:
http://www.dehir.hu/belfold/gu...
Mondjuk ez igaz.
De elgondolkodtató, hogy egy ilyen tehetséges, rátermett ember, hogy tud tartózást generálni a vagyon nyilatkozata szerint?!
Otthon nagyon rosszul csinál valamit
de miért is nem? Oa mégy ahová akarsz, nincs tíltva a kutya nem szól hozzád. Én ma két helyen találkoztam rendőrrel. az egyik járőrpár éppen egy szabálytalanul parkoló autót írt fel, a másik meg sebességmérőzött Na úgyhogy erről ennyit. teli vannak az utak és az utcák., Ammyia különbség talán,hgoy az üzletek fele be van zárva
Felolem lehet maga Palpatine is csak ne ez a tehetsegtelen balfasz banda legyen akit ugy hivnak ellenzek.
Ő levezényli.
Mondjuk kell is a segítség mert Lölő szépen bukja a jól megérdemelt, keservesen megszerzett dollár milliárdjait.
Nekem ezt küldték
Csapda, nezd meg a publicus uj felmereset.
Jol csinalja a kiraly.
Az osszes nyomi beszopta.
Ugy hogy kozben meg a jarvanyt is jol menedzseli.
Kutvara remelem hogy egyik egybites se tud valasztast nyerni sokaig mert a nyomaba se ernek es kell hozza olyan aki levezenyli a gazdasagi valsagot is. Nem a komplett ellenzek, mert az lenne a csod.
Mert ő a KING
Ez csak egy 280 ezer forintos teleobjektív.
https://m.hvg.hu/itthon/202003...

Na, csak.meg van.
De most akkor miért volt elég a kétharmad ahhoz amihez pár napja négyötöd kellett?
Ne feszegesd!
Quad-ot próbálom neki beadagolni, de még morcos.
Tied a gép
Akkor lesz Quad.
Azon már túlléptek nem.nyilvános keretek közt
Akkor meg lesz kocsi...
Köszönöm előre is
Ráadásul nem is gépet, csak objektívet vett.
Rendben.
Intézek kedvezményt is
Én meg voltam győződve hogy ez csak apsc-s obi de most nézem hogy nem
Na akkor licit indul, 150-el kezdem
Egy fényképező csak nem kerül egy kocsi árába. 800 ezerért már lehet jó fényképezőgépeket kapni...
Ne káromkodj!
Én vakon vagyok a témában.
Még van egy, az a keresztlányom is egyben, de az nem siet, majd eszembe lesz.
Ha ilyen segítségre lenne szükséges a későbbiekben, keress!