Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ihun e most olvasom nem is 5 hanem 16 mpx ezt eddig nem tudtam. ugyan ilyen van de nem piros a szín ahogy írják hanem szép narancssárga.
Egyébként elég jó felment az ára tavalyelőtt decemberbe leptem meg magam karácsonyra vele akkor postával volt 40
https://www.blikk.hu/aktualis/...

Lehet kiválasztottak vagyunk?
látszik hogy ehhez is hülye vagy zotya ha a medve elől futsz a haveroddal neked senkinél nem kell okosabbnak lenned Mondjuk a te esetedben ez nem is elvárható
elég ha csak gyorsabb vagy a haverodnál
Nekem is van lumix, de már nem trendi fényképezövel fényképezni
Jó politikus lennél.
Nem akarsz váltani?
Lehet, hogy jövedelmezőbb is lenne.
Akkor gecik voltak, az ellenzék meg megmutatta mire nem képes

Ez se rossz, karigeri pestet boltolgatja
https://m.origo.hu/itthon/2020...
Még jo hogy nem tudja az országot
mi köze a lumixomnak a c2-ömhöz? A panaszonik lumix a digitális fényképezőgépem Nem tudok róla fotót csinálni mert az a fényképezőgépem de majd mindjá kikeresem valahonnan.
Hogy értsd az olyan nagy profik mint én nem egy kütyüben tartanak mindent. Van egy c2.es nókiám ezt használom amire való telefonálok vele. vane egy p. lumixom víz és ütésálló 5mpx felbontásra képes digi fényképezőgépem, szintén arra ghasználom amire való. Van egy gps.em ami az autba van navigálok vele. Meg most örököltem meg az asszony p8-mert beszart a készülék Ő kapott egy p30-at. Nekem arra lesz jó a p8-as torzó, hogy a mobilnet penget rajta. Mivel már írtam,hgoy jól átqrtqk az előfizetéssel így kaptam hozzá egy 6 gigás mobilnetet 1200 ft-ért. ez majd ara jó lesz ha elektronikus online fogásinapló lesz akkor azzal tudom intézni. Tehát nekem 4 külön dolgom van ami egy telefon is lehetne ŰDe legalább amikor elromlik nem egyszerre romlik el mind a 4 mint ha a telefon szarna be
Mondjuk az ellenzeknel nem nehez okosabbnak lenni.
Nem 20 csak 10 es olyan ez mint a medve.
A versenytarsat kell kiismerni nem a medvet.
Es nala kell okosabbnak lenni.
Es itt most a virus a medve.
Csak tippelek mert az osszes indexes faszsag nem erdekel. A torvenycsomagot ugy raktak ossze hogy eleg legyen papir szerint a 2/3,eleve nem kellett volna a 4/5 csak megfuttattak a vizesnyolcas bandat.
"Minden kiszamitott, elore 10 lepessel."
Akkor nem itt tartanánk.
De neked legyen igazad!!!
Te vagy a homály
ugylegyen
Hol a c2?
Várjuk ki a végét!
Már hogyne számitana. Nyilván a kijárási korlátozás emiatt lett bevezetve, mert mai nappal az összes rendelet érvényét vesztette volna. Az meg nem jo.
tiszta homály az egész. Az 5mpx-es lumixommal szebbet nyomok
A hogyan nem szamit.
Azok fárasztanak, csak az érdemi intézkedéseket nézem.
Amugy csak a Doperativ torzset kell figyelni.
Lónak a faszát. Ettők nég nem lesz 4/5-ből 2/3
Ő a kiraly.
Minden kiszamitott, elore 10 lepessel.
Amugy mondom, nem itt tartanek ahol vagyok ha ferenc testver vagy az egyik samesze lenne a kiraly 2010 tol.
Szarok en lolore vagy barmire, de siman el tudtam lenni a magam szintjen, dolgozva, motorozva.
Ez a rohadt virus szart bele eddig a legtobbet meg feriek.
Szoval addig mig nincs feri es bandaja es a virus is eltakarodik en megleszek.
Ennyi.
Itt szép volt, aztán lefagyott minden. Az erdő tök kontrasztos volt, a fákon még semmi zöld a talaj viszont tele rózsaszin-fehér-lila virágokkal, nyíltabb helyeken meg több négyzetméter ibolya kék-fehér
Ez csak messengeres kép.