Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De milyen erdekes hogy te viszont kikeresed az ilyeneket.
Simán
Igen.
De milyen érdekes, hogy az ellen nincs kifogásod... meg csak kettős mércének sem mondanám, mert akik kikoltoztek előtte itt éltek és itt dolgoztak.... csak érdekes, hogy eltereled...
furjam ki a kukát
Hazudsz megint..de sajnos ezt is látja mindenki. Kár erőlködni balfaszkám
A feleséged szörnyű kínokat él át,mikor nézi azt a bamba fejedet élvezésed közben. Igazi retaldált fogyatékos fejed van ,szerintem röfögsz is.
Bár kétlem hogy a faszod felállna...
A buzikról meg annyit ,hogy HORGÁSZ! Ennyi...és mindenki tudja hogy te viszont tényleg buzi vagy
Van rajta luk, ha nincs furj egyet.
hogyhogy naés Amikor derült ég van nincs ezzel gond de szakadó esőben is. Félig a kuka esővizzel mire hazaérek
nem tudom miért kell tagadni a nyílvánvalót A feleségem nem gerjed a homokosokra a saját bevallásod szerint is az vagy
Nincs bajom veletek Soha nem ártottatok nekem Megértő emberként elfogadom a prájdot is egy évben egyszer Régen kimentem dobálozni rátok tojással, asszem egyszer el is találtalak amikor ott vonaglottál a nyitott kamionon De belátom csúnya tett volt. Tudom,hogy azóta tart ez a harag de hidd el sokat változtam azóta Meg értelek benneteket is, nem is tehetek a szexuális irányúltságotokról így születtetek nem tehettek róla nekem ezt tiszteletben kell tartanom.
Naes?
azértsemcsukjákle
Az hogy egy kis okoskodó degenerált hülye...az
http://propeller.hu/nagyvilag/...
Nagyjából ennyi lenne a megoldás
Amiről nem tudnak az nincs Minden megy a maga útján kicsit töben kapnak tüdőgyuszit az átlagtól, azt ennyi.
A gazdaság meg pörög
Ha ott lennék a feleséged terhes lenne ,a lányod is...te meg feldarabolva feküdnél egy nagy rakás szar alatt...ahová való vagy
Azt se ertem mia gond a fedelekkel.
nem az az f2 volt de beszóltam a cégnek átrakták másik körzetbe így került ide atis
Ő az aki direkt nem csukja vissza a fedeleket ?
Ha így lenne ,már nem lennél itt
tudom szerdánként itt is űríted a kukát
áh
Torrent.
Amugy nezd a westword-öt.
Mit vártál, igazat mond?
Én nem ilyen cigány vagyok mint te. Tisztes állásom van pöszörő!
Azt csak te fizeted a 2 milliobol, en nem.
Amugy pont vartalak egy ilyesmi beszolassal.
nem leszek a kollégád