Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul pl az enkór meghívó fizetős lett
Persze ezt nem írják így le de csak premium tag küldhet meghívót
Sosem értettem miért van 2 hetes premium tagság mert ennek semmi értelme. Hát a meghívó miatt
Régebben pontokért bárki küldhet ezt aki tag volt
Szóval egy meghívó egy ezres lett plusz 3 ezer pont
A magyar oldalak általában regisztrálósak, és meghívósak. A https://thepiratebai.org/en/ az sztem működik tőletek... arra kell figyelni, hogy gyakran változik a neve, néha meg kell googlizni, hol van épp
2 szezont megnéztem. Várom a harmadikat. Volt valami jó magyar oldal amikről töltögettem aztán jól elfelejtettem és még gepcsere is volt így sajna nem emlékszem . Karpatians vagy mi
oké vannak elhúzódó projektjeim de inkább az ini benne a sztár. A legutóbbi amit helyreraktam a magasnyomású mosó volt. belűlről a burkolaton látszik,hgoy 2004 novemberi gyártású. Szerintem 2006 ban ment tönkre Azóta folyamatosan tervbe van a rendbetétele szerintem heti 2 szer gondoltam rá most,hgoy a fiam megtalálta a sufniban a szekrény aljában nemkerülhete el a sorsát kb. 20 perc alatt üzemkészre hoztam Oké a zajszűrő kondenzátort nempótoltam pedig vettemhozzá150 ft-ért de nem volt kedvem forrasztgatni Cserébe be kell indítani minden nap,mert azzal játszik a gyerek. A majd 15 éve lekoszolódot betont már csontfehérre takarította vele
Tök jó lesz nyáron úgy fog vakítani a visszaverődés miatt,hgoy nemlehet majd az udvarba megmaradni 15 éves betonmattító munkámat tette tönkre a kölök
Megtervezni a folyamatot.
van
Na nem napokig tartó folyamat a b and d akksissal fúrmi rajta egy lukat
Probald ki. Most van idod.
és ha alúlról fúrom meg?
gondolom nem kell nagy lukat fúrni rá, nem szeretném ha az asszony észrevenné tuti beleokoskodna
Felolem bohockodhatsz a felig teli kukaval is, de ha egy centivel az alja felett kifurod ami beleesik az ki is folyik.
pedig nagyon őszinte vallomást írtam ami a lelkemből jött
Te.... ? engem...?
ilyen eszembe se jutott Végül is minden összekötött kukászsákba kerül bele
Az elmúlt egy hónapban talán az első értékelhető információ ami javamra válhat
Ha gondolod f2 visszahelyztethetlek a körzetembe. Most a p.mesterel meg a jegyzővel úgy is jóba vagyok,hogy az önkormányzatnak a városközpontban eladtam azt a romos ingatlanomat ami helyére parkolót terveznek.
majd állhattok atissal egymás mellet a fellépőn az autó hátuljánál. Sok érdekes dolgot tanulhatsz tőle.
Nézd meg ő már milyen rutinosan és gyorsan csinálja a szakmát
http://youtu.be/5tZQEjQQKy8
Azt viszont mondtam, hogy szavazati jogot csak annak adnék, aki itt él, itt dolgozik és ide adózik.... mindegy hogy kiköltözött vagy kettős állampolgár
Hát...ezt nem olvasom el bocs
Na látod nem igaz, amit állítasz,... egyiket sem fizetném és nem szüntetnek meg a kettős állampolgárságot sem de bárhol állítottam ilyet, mondd meg kerlek hol
Most miért támadsz Az előbb írtam,hogy elfogadlak annak ami vagy másnak Normális entellektüel ember elfogadja ezt a tényt.
Sem kisebb sem nagyobb nem vagy ettől a szemembe Pont ugyanúgy tisztellek mintha heteroszexuális lennél Rokonszenvemet erősíti irányodban a lelket simogató modorod Kevés ilyen nagy szó kincsű választékos beszédű emberrel hozott össze eddig még a sors pedig többnyire elit körökben fordulok meg
Sugárzik rólad az értelem Azz első pillantásra látszódik,hogy nem egy ösztönlény vagy Az izmos kisportolt tested az csak egy máz aminek nincs jelentősége Az igazi értéked a tiszta őszinte lelked 1000 km-ről megismerem a kivételes embereket és te az vagy ha esetleg nem is tudsz róla mert szerénységed már szinte együgyű formát ölt Látszik, hogy nagyonsok Arany Jánost olvastál 10 000 szavas szókincsed vetekszik az övével Egy nagy tehetség vagy egy értékes ember Szerénységedet kellene egy kicsit ellensúlyozni, hogy még nyitottabb legyél a társadalom felé . Nem kell a másságoddal foglalkozni Az nem befolyásolja a tehetséget
Mindehol.
Na tehat te szivesen fizetsz munkanelkuli segelyt ausztriaban dolgozo es ott adozo, jarulekot fizeto honfitarsainknak, ellenben nem fizetnel kettos allampolgaroknak semmit. Sot megszuntetned a kettos allampolgarsagot is.
Aham...
Hol is?
Igen.
Persze, te mindenrol ami itthon van negativan nyilatkozol. En meg nem.
De ha mar itt tartunk, egy egyszerű eldöntendő kérdés... az szerinted rendben van? Igen-nem
Nem kell keresni.... csak elkezdtem visszafelé olvasni... ha pár hozzászólással hátrébb van, eszre se veszem....
Csak megjegyeztem, mennyire máshogy mérsz...
Te buta fasz...Istenem