Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyire kell korlátolt agyunak lenni ahhoz ,hogy ezt a dolgot ne értsd meg? És jön nekem a népbótos dumájával ,hogy ott a pénztáros blablabla
Meg én vagyok az együgyü..na jahh
Zavar, de csak kicsit mert altruistaként nagyon együtt érző vagyok (sajnos) a kevésbé bonyolult lelkekkel is.
A színes papííír a készpénz ti hülyék! Értsétek mááá meg na
meg sarokkanapé
Menj be egyszer egy rendes bútorboltba, hátha látsz majd olyat
Azt nem tudom
ez nem csak az általad felmagasztalt "ingatlanos szlengben" van így minden nagy értékű befektetésnél legyen ez bank, gépjármű, ingatlan ezen belül ház, szántó, erdő akármi.
Azt, hogy az ingatlanos hülyének nézett, hogy te nem értetted én ezen nem lepődök meg
Ez olyan mint a mostanában elterjedt "sarokkanapé" kifejezés,valami pontagyú kitalálta,és a neten terjed mint a kovid.
Van sarokgarnitúra meg kanapé.
Őőő...ha egyszerre megyünk akkor is?
Szerencsére akkor téged ez nem zavar
Ezt mondom...de ezek fogyatékosok
Na meg arra kell kurvára figyelni,ha egyszerre megyünk kivenni pénzt,akkor sehol nem lesz papírpénz.
Bár kevés az esély erre,de itt még az is előfordulhat
de van mert az a kib@szot készpénz nem a papírpénz A rendelkezésedre álló azonnali fedezetet jelenti amit azon nyomban mozdíthatsz. és a bankoknak van hidd el annyi elektronikus jelük a számítógépen amennyit akarnak mindegy mennyi 0-át írnak egy szám után.
Erről már szinte értelmetlen polemizálni.....nemrég házkeresésben voltunk több ingatlanosnál járva és első kérdések egyike, kp. vagy hitel? Mondtuk nem kp., de nem is hitel hanem utalnánk mert miért vennénk ki? Erre a válasz többnyire az volt, hogy jaj, de hát ha megvan a pénz akkor az kp. ha utaljuk akkor is. Tehát az egyszerű agyú ingatlanos szlengben minden kp. ami nem hitel mert igazából akkor nem kell külön magyarázkodni a még egyszerűbb vevőnek és eladónak a különböző módozatokat hanem rávágják, hogy az is kp. ami nincs a kezében. Így ezt a fajta félreértelmezést a csökkent értelmező képességű lakosság túlreprezentált mivolta okán terjesztették el a mindenféle üzletet nyélbe ütő "szakemberek", persze ez érthető is, de a kevésbé oktalan embernek zavarhatja az érzékeit.
sorban állás van a szalonjaikban fél éves kivárással
pont Ők nincsenek bajban
Ott a kulcsszó....MINDENKI!
Ugye érzed hogy nem vagy okos?
Mert hogy igaza is van. Ha mindenki hozzá akarna jutni egyszerre a tőkéjéhez, szerinted azt a bank elbírná. Hát nem. Mert hogy nem áll rendelkezésre annyi készpénz.
Na az lehet
Lehet nem oda dugja be....
Ő azon a szinten van,ha beledugja a kártyáját az ATM-be,nem ad ki pénzt neki.
Mert azok csak számok és nincs is annyi papírpénz!
Érted?
Valami ipse.
Én elég magas színvonalan vagyok ratyedli!
Nincs saját szókincsed együgyükém?
A lezüllés az azt jelenti ,hogy megvilágítom sötét elmédet?
Sose volt neked sincs együgyükém, mert az csak egy virtuális szám. Egyik bankba sincs annyi papirfecni mint ami a számlákon szerepel.
De ostobákkal csak akkor szabad viratkozni ha sok ideje és türelme van az embernek. Nekem most egyik sincs
Lassan lezüllesz clam szintjére, ettöl többre tartalak.
Ki lehet az a Ratyi32?
Kelleni fog meg az a talalt penz.