Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez maga lehet a boldogság
Akkor ne tarts kutyát!
Ilyen egyszerű
Vagyis méreg a kutyának.
Nézd, az, hogy te a neveletlen gyerekkorodban állatokat kínoztál, legyeknek tépdested ki a szárnyát és most ezzel próbálsz kompenzálni, az a te dolgod.
Én nem bántom a kutyát (sem), amíg az nem harap meg. majd ha én megharapom, akkor megharaphat ő is, de ilyen tuti nem lesz.
Ha idegen birtokra bemegyek és ott harap meg, azt is természetesnek veszem és csak magamat okolom. de amikor a sok csökevényes agyú ember kedvtelésből kínozva tart állatot egy lakásba bezárva és az, teljesen hozzáhülyülve a gazdájához kezelhetetlen lesz, akkor sajnos én úgy teszek, ahogy egy falkában a főnök. Megtanítom a kutyák úristenit a lázadó korcsnak.
Tök egyszerű a történet.
kinek mi én az ilyen állandóan láb alatt lévő, folyamatosan izgő-mozgó szőrcsomók nélkül nagyon jó megvagyok
Jelenleg osszeszedi a pofajaban a szorben ezt bogancsforma bizgeret,nehez kiszedni es nagyon nem akarja.
A kutyaoviban kitalalta az oktato hogy ha nem jon szora oda akkor vagjunk hozza egy flakon soserral totve,na erre ez meg felkapja a flakont es elszalad vele.
Megszidom,es elviszi a cipomet,majd visszahozza a pofajaba hogy szaladjak utana.
Szereleskor elvisz mindent,szerszamok,alkatreszek.Es cseszeget.
Majd rájössz, erős ember!!!!
Te nevezed magad állatbarátnak???
Aki ilyet tenne egy kutyával, amit te leírtál, az egy féreg.
Egy nulla, kis csökevény.
Ebben egyetértünk.
A sok suttyó kutyatulajdonos azt hiszi, ha nem esik a kutya fejére az eső, meg minden nap ad neki moslékot, akkor már jó gazda, pedig nem.
A kutya nem egy tárgy.
Ilyen egy "gazda"'
Te meg ahol a kutyakolbászokat töltik.
kertes házban csak a szarukat kell összeszedni, nincs az a cunami ami el tudja mosni a kutyaszart
5 honaposan jutalomfalatra itt tartunk,szobatiszta,kurvasokat van a kertben.Haladunk.Sok melo.
Es ő a sátán kutyaja.
nálunk is szóbakerült ez a kutyakérdés, mint minden kisgyerekes családban Emléxem azokra az éveimre, amikor még anyámnál laktam mit össze nem szenvedtem a két törpesnauzertól Állandóan csaholtak meg ugráltak a kerítésnek,meg összeszarták a kertet.
itthon megmondam, hogy kutya nem majd később macska jöhet. Az önálló minden tekintetben szarát elkaparja lehetőleg azt is a szomszédba
Aztán ez úgy szokott lenni, hogy kicsi aranyos a kutyuli, meg a gyerek kedvence 1-2 hónapig aztán ráun. Minden marad a szülőkre miután a gyerek már sz.rik rá.
Nekem nincs energiám foglalkozni kutyával kedvem meg végképpen.
Aki kutyát tart az úgy tartson, hogy legyen ideje vele foglalkozni, hozni-vinni futattni, sétáltatni. Aki ere nem képes vagy hajlandó az ne tartson kutyát
Én ezért nem is tartok és e tekintetben könnyes gyerekszemek sem változtatják meg a véleményem.
Büszke lehetsz magadra!
Te is benne leszel a Csellengök-be.
Ezt nem az én igényem,hanem a gyereké
Van ilyen önfelfújó valami 200 ezer körül,de én azt nem hívnám dzsakuzzinak,
2 Misi felett érdemes nézegetni...
Majd mutatok fényképet, ha idáig fajul a dolog, hogy örüljél.
baszki én is el akarom adni nem venni hozzá
Azt tegye a gazdája.
Én ezerszer állatbarát vagyok, mert én, tudva, hogy nem tudom (vagy nem akarom) biztosítani ami egy állatnak kell, ezért inkább nem is kínzom. De ezt már egyszer megbeszéltük.
Egy belterjes, mindenféle, genetikailag problémás állatot nem tartok KEDVTELÉSBŐL. Lehet ezt csűrni-csavarni, de egy állat nem való lakásba. Egy akvárium, egy faszomtudja hörcsög még elmegy, de határeset az is már. Kutya, macska semmiképpen.
van nekem is kb ennyi , ha érdekel odaadom félárba
hol? én 2 milla alatt nem láttam még sehol sem, max akkorát amibe nem férek el
megmondom őszintén nekem arra sincs igényem hogy a gyerek fél osztálya nálam hédereljen. Szeretem a nyugalat arra kis időre míg itthon vagyok
Erős ember lehetsz.
Én se kérnék engedélyt senkitől, ha ilyenen kapnék valakit, hogy belevejek a fejébe akkorát, amitől beleragad a mentőbe.
öreg kutyát szinte lehetetlen, nem vagyok kezdő a nevelésben de anyósék kutyájával nem lehetett kezdeni semmit
pl adtad neki a kaját, ameddig nem került a táljába addig cukorfalat volt, miután belekerült ment neked ezerrel
anyós volt hogy alacsonyabbról öntötte a tápot mint szokta a kutya egyből a kezébe harapott
végül egy tanyára lett száműzve