Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én okos vagyok. A pálya mellett lakom, ezért erre nem repkednek repülők, hiszen a pályára keresztbe nem lehet repkedni
Zuglóban KarácsonyGeri kapja a felszállási full terhelés zaj 99%-át
Itt csak a köcsög motorosok üvöltetik a herélt kipufogós motorjaikat, azt hallom a 4-es útról
Hú, azt megnézném!
Eleve élő állatot ajándékozni bárkinek elég nagy kibaszás. Egyszer mi élő pulykát kaptunk a vidéki rokonainktól, (érted ide Pestre, mert itt nincs húsbolt) mondanom sem kell, hogy meglógott amikor el akartuk vágni a nyakát, és ott rohangált a lakótelepen a 10emeletesek között
Nálam tiltva van Pipivel együtt de ha sokáig piszkálod téged is tiltalak.
Tudom most nagyon megijedtél de nem izgat, megyek és szétborítom a Prius motorját, valaki hozhatna benzint és gyufát
Igaz, az volt a vita indító, de közben azért feljött ilyesmi is, nem tartom nyilván, mert nem izgat. Én már régen elengedtem ezt a témát. F.Jani még nem tudja.
Pontosítanék, a saját kutya nevelésének nehézségeit másra terhelő, illetve az ezt visszautasító közötti vita.
Ezért nem szabad hangos kipufogoval zavarni a szomszédokat.... arra ott a sarokcsiszoló....
Azt csak hiszed, hogy nincs korlátozás.
A gugli neked is a barátod, Még a lakóhely is körzetekre van osztva, azon belül éjszakai- és nappali időszakokra.
Kifejezetten figyelek arra, hogy problémás dolgot ne írjak le, de amúgy sem lenne nagyon mit, mert azon túl, hogy a társadalmi együttélés szabályait betartom, nincs is túlfejlett egóm. Max. az empátia hiánya.
Azon ti mar túl vagytok ezek szerint
Mert megerdemlem
De most miért dumálod le róla? Miért legyen neki jobb, mint nekünk?
Bevétel erősíti a szabályt
Tenyleg hulyeseg visszaolvasni,agylagyult alfa tulkompenzalas van meg azballatvedo vs. allatkinzo catfight.
En meg addig visszaillesztettem a kulso doblemezt es a kozepso ellemez megerositest.
Nomeg szombati munkanap is gyumolcsozo volt.
.... motor mosás....
Qrvara nem erek ra most or mosás lesz, azután fürdés és megyek csajozni
Akkor hagyjuk
Nagyon rendes vagy Harkanyban éjszaka volt nagy eső, legalább lemosta a sok bogarat
Cserébe tegnap délelőtt a vizes úton jó koszos lett a motor
Úgyhogy most motor mosás lesz alaposan, de mi megúsztuk végig
Pedig szurkoltam, hogy ki ne maradj a csapadékból
Elkészült de maga sincs tisztában vele. Visszaolvasni felesleges, amit én létok belöle az is sok és értelmetlen egymás.basztatása.
Nagyjából igy van.
Tehát kipihented magad, és ráérsz az Üzenőfalat olvasgatni.