Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is cikazik ide-oda?
A nejed a Sváby feleségének a kollégája?
Dóriék ma vettek egy komondort, 3 hónapos, de kétszer akkora mint a pulink.
a rézelejét ne idd meg
mázlista Nálunk egész nap mínusz volt
Jutalomfalat, virsli oramu pontosan mukodik. Vezenyszo jelenleg nem. 7 honapos, az ego es a dominancia vagy meg nagyon.
írjad én szeretem az ilyeneket
nekem pl. 30 év alatt sose volt semmi bajom tőle . Lehet csak azért mert nem szívtam el csak egy dobozt naponta Most voltam mindenféle szűrésen, makk egészséges vagyok még meg is dícsértek, milyen jól vigyázok magamra Tavaly év végén vagy idén év elején elkezdtem a cigitől egy kicsit köhögni Na nem nagyon csak köhintettem egye-egyet.Engem egy kicsit zavart ezért áttértem az ájkoszra. Mióta nem szívom a papírt nem is köhögök Nekem az a meggyőződésem, hogy a cigarettánál a papír elszívása ami egyáltalán ártalmas. Az rakódik le a tüdőben kátrány formájában. Szerintem maga a nikotin csak simán kiürül a szervezetből
De nem tanulnak a mas karabol, de a sajatjukbol sem mindig.
De ez egy dolog, csak igy egy csomo mas ember eletet is tonkreteszik.
Nalad az empatia azt jelenti, hogy azt olvasol ki mas mondanivalojabol, amit latni szeretnel?
Mert akkor rossz hirem van a szamodra.
Próbáld másik ugyan olyan labdával felkelteni a birtoklási vágyát, és amikor elengedi, akkor amit elengedett eldobhatod.
Ezzel megtanulja, hogy ha elengedi a labdát akkor van móka.
sofőr az külön állatfaj
Ez kurvajo, csak eggyenlore egy irigy dog, nem adja oda a labdat csak jutifalatert.
Igen. Folyamatosan ez jön le. Nekem működik az empátiám.
látod? én meg életemben nem sportoltam és mégis tenisz könyököm van
de hát nem is az Én magam vagyok rá az élő cáfolat
Volt kutyam.
manapság a villanyos a divat mindenből is
Kepes eljatszani egy orat is egy kotellel, dobalja, ossze-vissza.
De a legjobb a hozok valamit, odanyomja a kezemhez hogy huzzuk mar egyutt, oda nem adna az elete aran sem.
Max virsliert.
Nalatod, full luxi lakoautoban menne az egyhonap is.
hogyne, pont 2 hétig élveztem, annyi elég is volt
Azért ahhoz jó nagy akku kell. Esetleg úgy hogy csak a hálózsákot fűti.
Az gyenge, nálam is max 1hét. Fressnapfban szoktam ezt venni, 1700ft talán. Van benne egy csengő, az kb 3harapást bír ki
Szerintem szociopata. Nem sértésként mondom, hanem orvosilag.
Empátia hiánya, és az hogy képtelen megérteni ezeket a dolgokat erre utal. Ez neki is rossz, (bár a környezetének sokkal inkább) és nem gyógyítható.