Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, kivonatolnad, a laikusok nyelven........

Ahogy a kedvenc filmemben (event horizon) a feka csavo mondja,szarok a laikusok nyelvere, mond erthetoen.
Na ezzel melegítővel és a "beszóltál köcsög?" fejjel a kőbányai lakótelepen is simán beilleszkedne
Nem divatból adom rá, hanem mert fázik...mint a mondásbeli vadászkutya
Igaz az enyémnél ez kb. -3foknál következik be. Addig nem problémázik, de alatta már didereg kabát nélkül.
Eleinte utálta, de pár alkalom után rájött hogy ez neki igazából jó, még ha ciki is a többi kutya előtt
Jó nagy feje van a kis szőrgombócnak! Okos, könnyen betanítható? Mert a nagy fejébe sok ész fér el.
Monetáris resetröl hallott valaki? Nem vitainditonak inkább gondolat ébresztönek.........tavasz ota egyre inkább érdekes a téma és egyre több helyröl iránybol látni tapasztalni a folyamatokat.
És ha tényleg eközt vagy egy harmadik vh közt kell választani mégiscsak ez lenne a jobb.
Persze majd jönnek a mindenttudók, hogy ez egy baromság, pedig nem teljesen az, és némely pénzügyi fronton elhangzanak kijelentések hogy elkezdödött.........
Szoval csak gondolkodnivalonak, akik akarnak is.
Pl.: https://penzugyifitnesz.hu/a-m...
Üdvözlöm a tájékozottságodat, de pont nem érdekel, hogy neked mi röhejes.
És ezt nem bántásként írtam.
Ugyan már.Nem akarok kekeckedni de ez a kutyaöltöztetés egy röhejes divat hóbort.Vizsla?Egy vadászkutya,valahol az 1900-as évek elején kezdték a törzskönyvezését.Már akkor vitték egésznapos vadászatra télen nyáron,és akkor még telek is voltak.Soha nem volt divat a kutyát öltöztetni,csak most és csak azért hogy ezeket a ruhákat is el lehessen adni.
az amstaff szőre se nagy mégis elvan a fagyban
a bullterrier szőre se volt nagy az meg egyenesen fakír volt
az a pöcs szinte mindig a fűben aludt, volt hogy a fű csupa dér volt csak ott nem ahol a bull feküdt
Na jo de nincs ertekelhető szőre.
Ez a kis terrier meg olyan bundas borzas volt, csak trimmelték.
Vadszni szoktak sokan ezzel.
Mondjuk zajos.
kerestem egy képet a kis szarosról
Az enyém veszett fázós.
ennek a dögnek kapucnis pulóvere van, a kapucnit nem szereti, de alig lehet levenni róla a ruhát annyira szereti
reggel ha meglát valakit kocog oda hogy kéri a cuccot
Ez valami sétakabát minuszokra.
francián is van, annak béna a szőre aztán nappal ruhában van
éjjel a pittel össze vannak bútorozva a házukban
Military style.
Én még mindig kivagyok a kutyaruhatol.
De jól áll rajta.
nagyjából jogos lenne a zártkörű rendezvény, de így megtartják nappal
csomó rave party volt régen is nappal, bár az nappal is volt
Á, úgy is kitiltják a motorosokat onnan
Érzésem szerint erre a "zártkörű" rendezvények miatt volt szükség, mert azzal kijátszották.
Éjszakai horgászattal nem lenne semmi gond, de minden nem lehet tökéletes, mint ahogy mondtam nekem a szimpla gyorshajtással sincs gondom.
Ha rajtam múlna én egész napos kijárási tilalmat rendelnék el, mint tavasszal, de munkába, boltba, egyéni sport mehet, abba belefér a horgászatod is
Miért? Elég szar már az a szakasz, ráfér.
mert nem volt jó szex
a jó szex olyan mennyiségű testnedv cserével jár hogy tuti elkap mindenki mindent
Azért azt már nyilván látják kik azok akik korházi segítségre szorulnak, nagy %-ban. Miért nem azokat védik meg más intézkedésekkel, ráadásul nekik ez nem is olyan nagy érvágás. Az meg azért tisztán látszik hogy a fiatalok nagy része teljesen jól túllép rajta kórház nélkül.
Szombaton voltam a kollégámnál aki kovidos,éppen a fáját vágta a kertben.
közvetlen munkahelyi tapasztalat.

Bizonyítottal (tesztel és tünetekkel) rendelkező személy együtt (egy szobában és ágyban) alszik a párjával. És a párja nem kapja el (sem teszt, sem tünet).

Szóval nem ilyen egyszerű ez....
Itt lakom, hallom a mentőket minden hétvégén többször és szinte heti gyakorisággal a mentő helikoptert is.

Nem sajnálom senkitől az élményt, de ha mindenki ésszel motorozna (meg amit uralni tud) akkor lehet kevesebb baleset is lenne. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy 2,5* olyan hosszú úton lehet majd élvezni a kanyarokat.