Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

E szép nagy világon sok dolog van, amii a látókörödön kívül esik... ha ezekben nem állnál le vitatkozni, kevesebbszer néznének hülyének
Szted a borok közt sincs különbség és a barista meg a szomelié is átverés
életedbeN
https://www.egzotikusfuszerek....

Ez, pontosabban ilyen. Rá kellett jönnöm, a kerámia és teflonos csodaedények a fasorban sincsenek egy ilyenhez.
Nem az össze-vissza kurecolt felismerhetetlen korcsokra gondolok.
A sima szőrű foxim ingyé' volt, minden fajtajellegzetességet magán viselt, semmi baj nem volt vele, csak állandóan mehetnéke volt.
Háttal ülsz te a moziban beteg vagy, ez biztos. Sokszor bizonyítottad már. Tudom, ezt nem fogod elfogadni. Pedig ez lenne az első lépés a gyógyulásod felé ha beismernéd magadnak, hogy tényleg probléma van a fejedben.
Ezt mondjuk aláírom. Egy kutyás házba hívás nélkül, vagy ha nincs ott a gazda nem megyek be.
Egyszer elkövettem ezt a hibát, megúsztam, többet nem szeretném.
Teszteltem
Biciklivel mentem haza este és az ujjam végig húztam a kerítésen ami hangot adott
Kirontott mint Zrínyi a vàrból, eléggé félelmetes volt
Süssél meg egy tarját serpenyőben tűzhelyen meg grillen faszén felett,majd rájössz mi a különbség.
Te betegesen elfogult vagy, elképzeled magad valami magasságban, akinek más véleménye van arról, ami neked fontos helyet foglal el az életedbe, azt képtelen vagy a helyén kezelni, azt magad alá próbálod taszítani, így azt hiszed nem látod, nem kell vele foglalkozni.
Én, veled ellentétben nem tanácsolom a mentális szervizt, mert tök felesleges.
A vásárban, ahol a rozsdamentest vettem, árultak vörösréz bográcsot is, azt monta az pali, h az a csúcs, de akkor annyi krajcárt nem szántam rá, a sima öntvény bogrács se volt nagyon olcsó, a semmitérő lemezbográcsról meg ő maga beszélt le, de ha ennyire jó , veszek egy vasbográcsot. Egy slambuc nagyon kéne már
Az is jó, és nem véletlen, hogy a drágábbak ilyenek. Meg a drága steak sütő serpenyők is vasból vannak.
...de Pipinek beszélhetünk
A korcshiz nem értek
De a fajta specifikus kutyáknál az olcsó sok esetben hibás
Pl ataxia, diszplázia, meg a tököm se tudja mi még
Egy igazi tenyésztő szűri az állatait és ami nem megfelelő de nem beteg mehet házi kedvencnek áron alul
A szaporító ezeket veszi és szaporít ész nélkül
Az lehet,viszont a kutya már akkor jelez mikor a riasztó még nem.És egy kutya sok embernek visszatartó erő.
Felismeri, amikor a biciklidinamóra slagdarabot húznak és az visít?
Az ülésen meg külföldi sapka van?
De hát ki szerint tény ez? Szerinted? Vagy tényleg azzal magyarázod, hogy a füstölt kolbásznak is más íze van mint a nyersnek.
Minden bizonnyal Hisz a nyers húsnak is más íze van mint amit megfőznek
Vasbogrács meg élő tűz ez egy urban legend.
Az tény, hogy egész más hangulata van egy élőtüzes főzésnek. Spec én utálok baszakodni a fa hasogatással a tűz begyújtásával a parázs ide-oda tologatásávval meg a bogrács fentebb lentebb helyezésével éppen mekkora hőfokot szánunk a bográcsnak . Ha vendégségbe megyek és így főznek akkor abban viszont szívesen eltevékenykedekem, mert akkor nem énrám hárul az összes feladat.
Faterék vasbográcsban ésélő tűzön főztek mindíg Spec én nem vettem észre, hogy ettől jobb-vagy rosszabb lett volna az elkészített étel.
Ez a vasbogrács, meg élőtűz csak egy beidegződés az emberekben egy mantra minden valóságot nélkülözve
Neked érdemben felesleges bármire válaszolni. Egyszerűen látszik, hogy a szellemi képességeid nincsenek a topon. Orvos, vagy legalább egy jó ismerős kellene akivel beszélgethetnél, akkor talán tiszta lehetne az elméd.
Ha nem ad fals jelzést, mert mondjuk egy macska arra kódorog, akkor tetszik.
Bár a riasztó után nem kell összeszedni a szart.
Csak ha szokatlan hall, szörnyen okos mindent megjegyez
Pl szomszédok ha elmennek a járdán csak nézi őket, ha idegen(ritka erre) akkor ugat
Bicikli gumi hangból beazonosít hogy ki teker az utcàn látom rajta hogy idegen vagy családtag közelít
Ugyanez a kocsi hangra is
A szomszéd berni pásztor kutyái 100x többet ugatnak sokszor ok nélkül
Én most egy vas wok-on gondolkodom.
Hát ez... elég szar válasz volt, ebből senki, de még én sem tudtuk meg az okokat.
De ha ilyen érzelmi reakciót váltott ki belőled, akkor szerintem te sem tudod.
Ezt értem. Azt nem értem, ha valakinek - és most megpróbálok szépen fogalmazni - csak egy társ kell, minek drága kutya?
Ha tenyésztőtől kell, mert továbbtenyészti vagy mit tudom én, akkor értem, de szerintem a kutyát szerzők 99%-a nem tenyészti tovább, ugatni kell, meg akihez lehet dumálni mert senki nem nyitja rá az ajtót, valakit simogatni kell vagy akármi, oda nem jó a korcs? Szép korcs persze.
jobb mint egy riasztó.
Homok még friss fű mindent kiszed percek alatt
Kereső kutya,azt nem tudom pontosan melyiket akarták ennyiért megvenni,de azt hiszem az élő ember keresőt
Éjjel ugat?
Hát, többek között ezért nincs kutyám.