Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem direkt.
Karigeri programja feheren-feketen leírja hogy a megszerzett önkormányzati források azért kellenek hogy bázist adjanak a diktatúra elleni harcra.
Magyarán szarik a polgi feladatokra a nagyobb harács a cél.
bogyó eljutott arra a szintre hogy ha a szemétégetői cigány kurvától trippert kapna akkor is az orbán a geci
Tüttőt a hátterével nem tudom, hogy miért kellett odatenni, előre lehetett tudni hogy lesz valami ilyesmi. Még a látszatra sem tudnak adni.
beton olcsóbb, amúgy a mágnes fogja? mert az enyémet nem
Te tényleg veszetthülye vagy mostanában,lehet agyadrament a covid vagy csak fullba tolod a kretént.
Ez a 24.hu.................ha már ők is kénytelenek lehozni akkor ott tényleg bűzlik hidd el,és nem kamu.
A lónak a faszát!
Sima lejárató kampány. Majd ha a bíróság úgy dönt (egy év múlva, amikor már senkit nem érdekel az ügy), akkor lehoznak az utolsó oldalon egy "helyreigazítást". Az Origo, a Pesti srácok meg az össze kormánypárti szeméttelep így működik - már évek óta.

Az agymosott hülye birka meg pont úgy, mint Te.
nem garázs az kamra
legalább végre híres leszek valamiről hitler, sztalin józsi együttesen sem voltak képesek ekkora gazdasági összeomlásra
akkor legalább változás nem ért
Öcsém aszodnta neodínium mágnes rá és egy lemezt a fődre.
Fujjdetehetségtelen banda.
ki kell önteni betonnal a tál belső-alsó peremét
havernak úgy volt mert annak meg össze vissza rágta a pit
Lassan igazat adok neked..... még azt sem tudták megtanulni a Fidesztől, hogy kell rendesen lopni
ez azért van mert o1g
ha mindenhol ezek lennének olyan rablás lenne hogy még a szart is kilopnák a seggünk alól
sok éves lemaradást kellene pótolni
Akkor ezeket is le kell sittelni....
Bogyónak, így tolják az ő komái
https://24.hu/belfold/2020/11/...
Lényegtelen minek hívod, a kapura nincs kiírva a kutyát pedig megveszik tőle. A végeredmény ua.
A sátán kutyája asszem 30 ba volt és torzskonyv nélkül.
Itt tündibündi,de rászokott hogy lopkod,mindent,mindenhonnan,utána mutatja hogy gyere kapj el,meg a felvehetetlenre tervezett kutyatallal a szájába rohangál.
itt vannak az árak : https://www.kennelclub.hu/?lin...
közel sem a kurya ára
az nem tenyésztő... maradjunk ennyiben
Tenyésztő? Ennél még gusztustalanabb dolgot is megcsinál.
ohhh dehogynem pitiáner adócsalók vagytok, tenyésztő ilyet nem csinál....
A legismertebb tenyésztők közt van az országban... a kutty apja-anyja többszörös díjnyertes....
Én mitől lennék adócsaló? Magánembertől magánemberként vettem egy "használt" "keverék" ebet
A kutty kiváló egészségnek örvend, nincs semmi genetikai problémája
Szóval eddig 3-ból semmi
Na, ez az. Hogy bizonyítod hogy eltitkolt örökölt betegsége van. Pontosabban hogy az a betegség örökölt,ha mondjuk a "szülők" egészségesek.
Tehát adócsaló vagy , a nemzet ellensége