Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tedd fel valami veterán oldalra
pl sok éve akartam venni 6v 5w cseresznye izzót alig találtam, vettem 10db aztán még 9 van belőle
A demens Józsi bácsi már beszél kéket-zöldet, mint a sebesült katona.
Találtam egy doboznyi 6V-os izzót némelyiket olyan foglalattal amire nem is emlékszem, 15/15W-os, 35/35W-os fényszóró, szofiták meg ilyenek, akitől örököltük annak a 60-as években volt 250-es Jawa-ja és vartyogója, no meg valamiféle rádió csövek vagy mik, nem tudom kidobjam vagy őrizgessem még hátha újra az új teslákban is ilyenek lesznek?
A macska.
Jakabtol tanulta a paprika nelkuli paprikás krumplit.
Ugybiz
Te jó isten ez mi????? Ki bele hányt a bográcsba?
Zsemle... és Marosán. Majd később Hofi.
Mi ez, csirke pacal? Egy emberre főztél? (plusz macska) A bogrács állvány király
A stilus maga az ember:

elektro-motor2020. 11. 25. 15:30

Ez egy MOTOROS fórum és azzal kapcsolatos témákat írjatok ide! Sajnos ma megint nem lehetett menni sehova, pedig felraktam a téli gumikat, kerékcserével.
"Nem a bogrács kicsi, a pofátok nagy" by: Rákosi Mátyás!
Az ÉN hülyeségemhez???
Te nem vagy komplett, amikor te állítod, hogy az emberek nem segíthetnek egymásnak, mert jön az adóhatóság, és ezért nem segítesz a saját anyádnak sem.
baszki
a csórók miért akarnak vagánykodni? a bogrács meg negyedig van
Macskát bele ne főzd!
nem fogadom el de reagálni sincs rá kedvem Tegnap bográcsoztunk, meg ittunk Fáradt vagyok én a hülyeségeidhez
aztán úgy járunk mint afrika
örökké avval volt teli minden hogy szegény gyerekek éheznek meg sok esetben éhen is halnak
ment is a segély konténerszám kaja gyógyszer amit akarsz
aztán az lett a vége hogy nem haltak éhen és még intenzívebben szaporodtak, aztán ellepték a mesés nyugatot
Dehogynem.
A "felzárkóztatásra" azért ad, hogy a sok cigányt valahogyan itt tartsuk, ne menjen még a pluszban a sok nigger meg arab mellé hozzájuk.
"csőre való szigetelést nekem is keresni kell," Rakd bele a fszod!
Ahh,ez csak latszat.
Amúgy volt kurvaraszar mikor a teljes allja hiányzott.Most fémből van minden.A festék mindent el fog takarni.Mint az egészségügyi meszeles.
És kerülni fog rá egy teljesen új platoanyag padló.
Hát ez így ölég sz@rul néz ki. Csalódtam benned....
Lofaszt,van padló,elfogyott az alapozó,és a kaszni tömítő.
Szóval a 4. Ötéves terv csúszik míg uniós támogatásra beszerzésre kerül az utánpótlás.
Hát a szokásosaknak amit az öreg gyuribá' (az eju "soros" elnök) elrendel
Azért ez sem teljesen igaz.... mondhatjuk, hogy erre meg arra adták, de ugye az se mindegy mire kérjük tudom, hogy az EU ördögtől való, de vhogy mindig azt a pénzt sikerül zsebre tenni a vezetőinknek tehát lehetne azt értelmes módon is felhasználni, csak nem cél de persze elfogadom tőled is a pénzt, hiszen úgyis neked kerül sokba
plusz azért az eu ritkán ad olyan zsetont amit értelmes célokra lehet felhasználni
Nem.... ez így néz ki a te analógiadat követve nyilván a szabad felhasználásút könnyebb elkurvázni