Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ezt mondom mindig az asszonynak az ő kutyája is teljesen haszontalan, viszont a (rajongói szerint) egy hibátlan, erős kan, ér vagy 100-150 rugót... de nincs forgalmija azzal anno is 2x annyit kértek volna érte Nem volt érdekes, nem hordja versenyre, eladni meg úgysem fogja.
én se igazán kedvelem, mindig mondom az asszonynak adjuk el és vegyünk rajta valami értelmes dolgot
Azt szokták mondani, a kutya olyan, mint a gazdája.
Anyósnál passzol a szólás, nálad?
Ez a kutya-faj megcsúfolása egy haszontalan gnóm öleb - de neked kell szeretni, nem nekem
Rosszul veszed észre akkor.
Ez, 22 literes? nemá.... bár elég hülye alakja van... Nóóórmális ember nem használ zománcosat abban sose lesz igazán finom. Zománcos + gázláng - ennyi erővel főzhettétek volna egy fazékban is a gáztűzhelyen
a miénk bár buzis ebben a hacukában, de akkor is szebb
úgy veszem észre mindenre
Nem tudom neki milyen van, de könnyen elképzelhető.
Az anyósnak ez a fajta van, alul. Amikor elviszi a szőrét lenyírni, akkor a szája és szeme körül olyan barna kerület van mint a valaga körül.
Nem is értem, hogy kellhet ilyen csúnya állat valakinek.
22
édes istenem....... ezt lehet még fokozni? nekünk egy 40es van családi kajákra egy birka lazán beleugrik
bár az asszonyék olyan szaporák mint az egerek, eljegyzéskor a szűk családi kör 70 ember volt
3 kiló hús nekünk egy vasárnapi kaja, igaz hétfőre is jut egy kicsike
szebb iniék kutyája mint anyósodé
Az, ezt nem tagadom.
De mire?
kreatív féle vagyok sürgössen kellett egy bográcsálvány de sehol nem találtam. Így oldottam meg legalább a fűnyírónak is volt még haszna szezonon kívűl is
22 literes a bogrács Ki győzné azt telefőzni amikor 2000 ft felett van 1 kg marhahús
Különben meg le lett korlátozva a vendégek száma mert 10 embernél nem lehettünk többen ugye Úgy, hogy 3 kg húból fött az eledel
A gyerek a szép tányéros készletből összetört egyet az este véletlen Az anyja ugatott mint a záporeső De megnyugtattam, ott a vendégek, előtt, hogy nem kell ezen aggódni Jövőre legfeljebb 1 vendéggel kevesebbet hívunk.
te már annak számítasz
te meg irigy vagy
És még folytatod is.
magamat? az én fénylő csillogásomhoz senki sem érhet fel sem most sem 300 év múlva
Ha így van, akkor akkortól öreg, amikortól nem képes leplezni önmagát, de ezt meg csak az tudja megállapítani, aki régóta ismeri.
(Mondjuk amikor nagyobb léptékben nézve több ugyanolyan korú embernél ugyanazokat véled felfedezni, azért az el kell, hogy gondolkodtasson.)
Te most tulajdonképpen magadat fényezed jóelőre, a másik az tulajdonképpen semmit nem számít.
én minden szart eladok ha nem kell, még akkor is ha kicsi pénzért
ha lusta vagyok, pl kinőtt ruhákat akkor kiteszem a kuka tetejére
most egy száraz-nedves porszívót akarok épp eladni mert utálom mint a szart
Meggondolandó bár eddig amiket megpróbáltam árulni az mind azon bukott, hogy nem vagyok hajlandó postázni semmit, eljönnek érte vagy kidobom.
Mikortól számít öregnek valaki? Életkor, állapot, szellemi frissesség-demencia hányados? Ahogy öregszem azt látom, hogy az ember a valódi énjét fiatalon és öregen mutatja meg, közben különböző okok miatt képes és hajlandó leplezni.
ha már ennyire elhülyült, igazán elengedhetné, h bármihez is mindenféle gyökérséget odaböfögjön
nagy gecik vagytok az öregekkel
olyan amilyen, akinek nem tetszik az nem olvassa
néha fura dolgokat ír, de lebegjen az a szemünk előtt hogy ha megöregszünk nem feltétlen leszünk okosabbak