Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hogy ne csak a szájer belugyei legyenek

http://youtu.be/fJQo1AhA-M8
Igen.
A szócséplő géped megint automatizálta magát? Próbálom értelmezni
Az ilyen buliba baszki.Ne vetése a hülyét.
sztem nem védett személyként, rendőrautós kísérettel ment fart túrni a buzibuliba
Eleve sima zsaru mikor jut politikus közelébe?
Csak ha engedik.
de lehet az ufo-k szóltak..... inkabb elengedem ezt a csűrés csavarást.... ez sztem egy sima bukó volt, pont a rendőrség által használt parkoló vhogy a többi ember nem akart mikulást játszani a csatornán sem....
Ez a féreg, meg amikor tudja, hogy milyen helyzet van, annyira hülye, hogy csak úgy csőbe lehet húzni.....? ne már......
abban biztos vagyok, hogy több tuitkosszolgálat is megfigyeli a politikusokat, de azért messzemenő konspirációs elméletekbe nem mennék bele.... ráadásul alap, hogy egy zsarolás jobb hosszú távon, mint egy bukta....
Igazából csak egy tippadó kellett hogy hol és mikor kell menni.
És vélhetően nem ez ott az első,így tudni kellett hogy ez a hülye ott e van vagy sem.
nomeg a többi név valahogy nem került ki a belga ujságokhoz.
Kb 3x nagyobb képviselői többséget tud a libsi oldal bármikor összedobni.Lazán.
szerinted számít valamit is hogy a fidesznek ott ül az a huszonpár képviselője vagy sem?
És hol számít bele törvényileg vagy bármi uniós szerződésbe hogy a szakállas hány buzipartin volt?
Ne légy naív.
A miniszterelnökök tanácsa ami számít.
És amíg a lengyelek vétózzák a magyart és fordítva ügyek mentén addig sakkmatt van.
Ezért is dobják be az ilyen ügyeket.
Látod, ez az agyhalál?!
Elfogadom, hogy utálod a fideszt, én sem szeretem őket.
De te idecitálod ezt a retkes, magyargyűlölő ,zsidót, ellenpólusnak, mértékadó véleménynek!
Folyamatosan, fullba tolod a kretént!!
Nem hiszem, hogy ez egy nagy összeesküvés része lett volna.... az sem, hogy ezt most a ballib oldal lőtte el.... sztem ez egy egyszerű ordas bukta volt most....
Idő kell mire a Brüsszelben ülő összes köcsögöt kiiktatják. Ezt most kellett, még mielőtt a Führer nagyon vétózgatna ott.
Tótát 15 éve nem olvasok végig Még sosem tudott olyat mondani, ami érdekelne. Egyébként sztem ő is homár, a vallására is van tippem.
Meg vagy huzatva,ez olyan mint pipi írásai.
amit linkelsz azt SOHA nem olvasom el.
Nekem te mondtad,szóval dosztmindegy.
A lényeg hogy nagyon korán lőtték el ezt az aduászt.
sokkal,nagyságrenddel nagyobbat szőlt volna 22 márciusában.
Meg merem kockáztatni hogy ez egy elpuskázott joker volt.
Legalább VÉGIG olvastad? Mert akkor már nem hiába törtem magam.
Ezeket a ballib linkeket küldözgetitek egymásnak? Már többedszer követtem el azt a hibát, hogy rákattintottam Kizárólag irántad való jóhiszeműségből, hátha találok valami értelmet. Nem nagyon sikerült
Ja, egyfolytában csak azon gondolkodnak, hogy kéne kormányra kerülni
nem én mondtam, a Főni hogy ők mindig liberális párt lesznek...
A másik köcsögnek is kifele áll a rúdja Brüsszelből: https://24.hu/kulfold/2020/12/...
No,te mondtad hogy a fidesz anno liberális pártként indult,szájer meg visszatért a gyökereihez.
nnnnna az is vérlázító....
Amúgy nem azért küzd bogyó és a liberálisok hogy család lehessen két buzi és egy örökbefogadott gyerek?
És nem kell örökbefogadni,csinálhat gyereket buzi is.
sztem ez zseniális
A köztévé imígyen tálalja az esetet: