Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Először azt hittem DK klárikát dobták be a közösbe - de - gondoltam - senki nem lehet ennyire megszorulva...
Amúgy meg 7-es cikkely a belgák ellen azonnal durván megsértették Szájer személyiségi jogait. Nálunk ha egy gyanúsított cigónak elhangzik a neve, máris indítják a zugügyvédek a pert...
A Józsi ennyire virgonc figura lenne?

https://index.hu/kulfold/2020/...
Bogyó baszod... ilyen emberek cikkeit olvasod. Hát hogy néz ki ez.
"Mindig legyen nálad megfelelő méretű kettes létra, akkor nem érhet meglepi. " De egy rendes akkus flex is megteszi erre a célra!
Jut eszembe,nálunk két kiskapu is van.
Na most csalódtam benned. Tehát te sem tudsz élni kiskapu nélkül - ahol szép csöndben, feltűnés nélkül be lehet sunnyogni....
Az akkus sarokcsiszoló is kiskapufunkció.
Azt hívják kiskapu funkciónak.... nálam is így van
Gondoltam várok míg besegítesz.
Mászás következne.
még mindig kevésbé fájdalmas mint fennakadni és esetleg elvérezni átmászás közben
Na azért! Reméltem, hogy valamit a rozsdával is el kezdesz csinálni!
Akkor így jártál....
Belülről, de ha kint vagyunk?
Az akkus elég drága móka... 2 évente új akksi a gyári csepptöltők kivégzik.
A legtöbbnek kézzel is nyitható áramszünet esetén.
A legtöbbnél van olyan, hogy egy szárny nyílik külön. Nálam is így van kiskapu...
Bogyooooo ........haladooooook.
Ne hangoztasd....
Akkor Te egy gerinces ember vagy!
idióta volt a kivitelező, ilyen helyen kell az akkus
de ha megcsinálod a szünetmentest úgy hogy ne nézze a hálózati feszültség hiányát hanem egy telefon hívásra kapcsoljon akkor lesz áramod mindig
nem is kell
havernál van kiskapu de sosem használják csak a nagyot, tud kicsire is nyílni meg be is csukja magát automatikusan
neki nincs akku benne mert ha nincs áram bemegy a másikon és kulccsal nyílik kézzel is
Mivel már felszereltettük így nehéz lenne visszavitetni és kicserélni.
Nálam sincs kiskapu... ezek szerint nem én vagyon az egyetlen