Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Kormányunk!
Kapjátok be az összes faszomat, szívassátok a jó édes anyukátokat:
https://index.hu/belfold/2021/...
Más, hír az ORIGO-ról:

"11:51
A 74 ezer AstraZeneca-oltást nem adják be, csak később
György István elmondta, hogy az SMS-kiértesítés esetében sorra kerülő oltások most felfüggesztésre kerülnek. Ezt később beoltják majd, ez 74 ezer AstraZeneca-oltást érint. A következő héten 400 ezer oltást adnak majd be." Ilyenkor mi a fax fan?!

https://www.origo.hu/itthon/pe...
Élelmiszerboltból megveszed féláron a szeszt, és otthon iszod magad seggrészegre. Ne most akarj társadalmi életet élni!
na az ilyen embernek kívánom ne nyisson ki a dohánybolt 3 hónapig
aztán megérzed mit érezhet a szegény kocsmai törzsvendég
Szép kilátások, mondhatom.....
Pedig csak azt fogod látni arccal elöre és ürülj ha egy 47-es bakkancs nem lesz közbe a fejeden
A zemberek már csak ilyenek. Élni akarnak saját belátásuk szerint.
Nem dévényi tibi bácsi műsorában vagy.
Sosem mentem ilyen lassan, elektromossal meg pláne nem
Nem a vendéglátósok a ludasok, hanem a zemberek, akik feszt kujtorognak. Legalább most kocsmába nem járnak.
A régi szép időben nyitónapon 500 embert szolgáltunk ki boltonként sajnos ez már a régmúlt
Inkább az a furcsa, hogy a vendéglátósokat bezárták nov közepe óta, aztán mégis bedőlt a szar akkor mégsem azok a luidasok?
Én unom az egész műbalhét
baromság
Pedig nincs is annál jobb, kis fogyasztás nagy teljesítmény nagy nyomaték.
Pont tegnap jutott eszembe,szüttyögött elöttem 50el egy elektromos kacat, na mondom eddig csak a hétvégi autósik csinálták ezt most meg már ezek a nagy zöld tulajok is. Csodás lesz.
Te nagyon buta ember vagy... 2nap alatt átprüszkölték. Az legyen inkább 12nap és 38-39fokos láz. Ha szerencsésen kigyógyul tüdőgyulladás nélkül akkor még hetekig köhög, gyenge.
Semmi rosszat nem kívánok neked csak hogy kapd el, és basszon jól be az ágyba 10-12napra ez a betegség.
Az meg nem érdekel, nem vagyok én burkoló.
Azokban csak a padlot vizsgalhatod.
T5-öt még úgysem vezettem. Valami V6-os benzinmotorral szívesen kipróbálnám. (Dízel nem kell, a huszonegyedik században élünk!)
Ma hallgattam o1g radioadasat, baszki ez az ipse nezi az uzenofalat, emlitette hogy az adat alapu oltas behivas nem pontos, van akit nagyon mesdzi oltopontra hivnak.
Szal bogyo, meggondonam a helyedben mit irsz, mert hamarosan fekez a hazad elott egy fekete T5.
Már amikor nem fűtetlen konténerben tesztelnek, mert olyan is volt februárban. Nem is sejtitek, mennyire kemény meló...
izzadhat a rés a gumi ruhában
meg aztán igen meg kell válogatni mit ehet....
azért az is fura hogy a rongyos bolt ahova egy nap betéved 30-35 ember annak ne kell zárni
de a dohány+tippmixbolt nyitva marad ahová 20x ennyien járnak
Hagyd abba inkább Pipi, mert még hülyébbnek fogsz tűnni, mint eddig
Feleségem 20-25-t olt le naponta, a lányom (Eü főiskolásként) meg tesztel, reggel 8-tól este 7-ig, V V ruhában, kb. napi 100-at.
Qrvára fingod nincs az egészről.