Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy biz
Azt nemrég egy videó kapcsán megbeszéltük
Ma is láttam itt a Tesco parkolóban BMW-ből kiszállni pár cigány mérnököt,orvost,fizikust és akadémikust.... Szerintem A4-es papírköteget akartak venni a disszertációjuk írásához....
Sőt.....
E36-ot 2.5 motorral adtak ki iX kivitelt.
Tudja ő, hogy mi a jó.
Hóban főleg, de száraz úton is teszi a dolgát a 4kerék hajtás.
az agy és a bmw nem feltétlenül jár együtt
Atom fizika rektora
Jaaaaj! De kemény! :D
Szegény ebtől sajnálják még azt a kis örömöt is!!?
Állat!
azok a zsibvásáron veszik az asszonyokat, amúgy rendes emberek
a mócoknál nem bűn és nem is jelentgetik fel egymást érte
Csak kecskével, meg birkával törvényes mert azok szeretik.
Amúgy meg szerintem a kutya incselkedett nyalta magát vagy lihegett.
Kérdem én, mi az istenért kellett eddig várni?Remélem szanaszét basszák a száját a sitten, rohadt tetű!
Olyan is volt,hogy a nőt feljelentették állatkínzásért,mert a kutyájával dugott.... Gondolom fokozta a büntetést,mikor kiderült,hogy a kutya fiatalkorú.....
az a fura hogy egy állatot meg lehet enni, vagy egyes részeit kitépkedni, lehet vele ekét-kocsit húzatni amíg csak össze nem esik (és még verik is közben) vagy akár a kimerülésig túltáplálni és fejni(25 éves tehén élettartam akár 5-re is lecsökken)
vagy akár kis ketrecben mutogatni olyat aminek többszáz hektáros élettere van-lenne
stbstb
de megdugni azt nem lehet.......mert az bűn.....azt büntetni kell.....

nem vagyok se állatdugó se nem pártolom az ilyesmit, de azért fura hogy mi számít bűnnek és mi nem
Nekem egy régi nóta jutott az eszembe rögtön:
"Lámpám, a dudám, a vészfékem;
b@sztál-e kutyát, mer' én még nem..."
Remélhetőleg majd ez az idióta is azt kapja a sitten. Fekete csődörök beszorítják a sarokba oszt majd nyöszöröghet ő is.
Nem számít van aki az én pofám sem bírja ezek ilyen dolgok. aki haragszik az nem b....k!


nem mindneki van így ezzel