Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Medvebekecs van rajtad?
Gedvahideg van,hétfőn rommááztam motoron azóta nem mentem vele.
Kaptad volna el inkább a vírust, most jelenleg utazgathatok a horvátokhoz az igazolásommal
Nem az a lényeg te barom...teszt is kell ugyan úgy...beszoptál megint
Ugyan úgy kell a teszt ha oltási bizonyítványod !
Most olvastam....
De ha nem vagy beoltva és van negatív teszted ,mehetsz
Dehogy vettek...Vagyis de vettek, de engedéllyel. Addig se nem veszik át, se nem fizetik ki, amíg nincs engedélyezve...
Túl bonyolult, hogy ezt megértse.
Nem hülyék...autót sem kínait vezetnek, meg repülőjük sem kínai...
Mert az egyik beküldi az adatokat amiket kérnek, előírnak, a másik meg nem...mondjuk mert nekik sincs meg...mert le sem szarják...éppen csak a világ másik két harmada a piacuk...
nem hinném hogy az elölt vírus beadása hiba lenne
az a hiba hogy azt hiszik hogy egy 70-80 éves ember immunrendszere olyan mint a 20-30 évesé
#rohaggyotthon te.
Mindegy, #maraggyotthon.
Rendőr,nem határőr.
Én azon röhögök, hogy a MAGYAR határőr nem fogadhatja el a MAGYAR igazolást.
Kínában eleve 3x oltottak....
"a határokon egyre többen kérik a határátlépésnél, hogy a határon lévő rendőr vegye figyelembe a védettségi igazolást. Ezt azonban még nem teheti meg, mert ennek egyelőre még nincs meg a megfelelő jogszabályi feltétele."
Majd a főni szól pintér sanyának és lesz jogi feltétel.
Csak úgy hiteles kereszténydemokratásan.
Ja,de gyakorlatilag tökmindegy mivel,a lényeg hogy legyen papír.
Lehessen nyaralni.
Mer nyaralni jó.
Te oroszt kaptál, nem kínait ha jól emléxem.

A kínai a mutálódott vírussal nem tud mit kezdeni, az araboknál már a harmadik dózisokkal oltakoznak.
Semmi mellékhatás nem volt,nem döglődtem egy percet se mint te.
Nem volt hiba,versenyfutás,az győz aki előbb nyit.
És a 70% is jobb mint a nulla.
A WHO-t simán hozza.
Én sose mondtam hogy az orosszal nem szabad oltakozni, csak számíts rá hogy a technolóiájából adódóan pont olyan kockázatot hordoz, mint a két másik vektoros.

A kínaival meg hiba volt oltani, az csak a statisztikát javítja Magyarországon.
Darutervezőből vírusszakértő.
Most mondom.
Be lesz vizsgálva.Májusra tuti.
Csak kurz és a bajorok vettek belőle viszga nélkül 3,5 milliót,az egyik keleti tartományuk a dojcsoknak meg feljánlotta hogy megmozgatja az élő kapcsolatait.
Stasi kapcsolatokat,a fene a régmúltat.
A kínai vakcina sz@r, eléggé hatástalan, plusz a minőségbiztosítása sem megoldott. Az orosz vakcina meg olyan mint az Astra és a Jonsson: adenovírus-vektor, tehát trobózist okozhat. Csak még bevizsgálva sincs, valószínűleg ezért nincs róla elég adat sem. Marad a Pfizer meg a Moderna. Az utóbbiakból viszont nem jön elég mennyiség az EU-ba. Később lesz sz@rásig, de mindenki most szeretné megkapni, és nyáron meg gondtalanul nyaralni menni. Te is, én is.
Azé' a kínai vezetés mégis a pfizert használta magának nem a sajátot.