Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah,akartam kerdezni.
Hogy azol kevesbe szarrá?
Lassan mesz de tovabb azol vagy gyorsabvan mesz de kevesebb ideig?
Jo,hat nalad a kronikus agyzsugor nem megallapithato,mert a paciens eletvitele miatt mar kialakult a cseresznyemagga zsugorodott gondolkodoszerv.
"...a beoltott lakosság az első adag beadását követő 22. nap után védettnek tekinthető..." - ez nem hangzik rosszul az AstraZeneca-ról. Az enyém pont 30 napos.
Közben megtaláltam a hivatalos adatban, ezt a számot, de ez valami alsó szélső érték, szóval simán erős csúsztatás.

Ezek a hivatalos adatok:
https://www.webbeteg.hu/cikkek...
a védőoltásra meg gyógyszer
a gyógyszerre meg homeopátiás kezelés
egy időben ez a kép volt mindenhol, nem tudom mennyire helytálló
gondolom előbb utóbb csak rájönnek mi lenne a jó, mert ez annyira új hogy senki nem tud semmit, csak a sok hülye hír kering
Nehéz itt objektív döntést hozni.
Viber-re ment egy üzenet.
Ez vót a cél.
Jé... motoros oldalon motoros vidi, végre nem ez az okádék fszságok...
Ez sem tudta milyen számokat rak be, csak a hasára ütött. Hivatalosan 75 volt eredetileg, de kitalálták hogy ha az első adag kisebb dózis és kitolják 12 hétre a másodikat, akkor ennél jóval több is lehet.
És ugye ez csak az a szám hogy hányan nem kapják el a covidot. A túlélés közel 100%
Az a szám legfeljebb az első adag után helytálló.
fogd már fel hogy a halálozás addig semmit sem jelent amíg az átlagtól nem kiemelkedően magas
nálunk ez heti 2500-3000 között van
4-5000 felé már azt lehet mondani a baj van

ellenben a kórházi ápoltak számából simán lehet következtetni mekkora a baj
Amelyik magyar kutatóorvos ezt állította, már ki is rugták
Demokrácia, nesze neked!
Nézd a halálozási adataikat - meg a napi összes fertőzöttet. Szintén tízmilliós ország, mint mi.
De egyik se müködik......ugyhogy simán csak balfasz
És két balheréje van.
Az már a mult, ezt most olvasta
És duplán szíjja a dekket.
Nem az előbb linkelted, hogy Izraelben a Pfizer nem hat az afrikai mutáns ellen, a harmadik oltáson tanakodnak?
Hamar felejtesz, asse tudod, mit linkelsz, csak index legyen?
De mindkettő balos!
Viszont bogyónak tuti két feje lesz jövőhónapban.
Fasse tuggya: Izraelben (és Nagy-Britanniában) viszont működik a dolog....