Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyedül vagyok, csend van és még halat is lehet fogni
mondjuk idén a hal lehet nem jön össze telepítettek a dvcs-be 60mázsa halat aztán olyan búcsújárás van a parton mint még sosem
szétugrálják úgy a vizet hogy semmi se marad
Működött az update.
Volt főnököm mondása volt, hogy ő nem kövér, a testsúlya teljesen rendben van. Csak sajnos alacsony.....
Ez igaz lehet A testmagassággal meg nem lehet mit kezdeni az annyi amennyi
Gondold el ini úgy szeretne arányos testalkatot, hogy nem lenne érte hajlandó fogyni, csak nőni
5 méter felet lenne a csávó
Olyan nincs, hogy túl nagy testsúly.
Csak olyan van, hogy túl alacsony testmagasság - de hát ugye arról meg nem tehet az ember.
De még a Pipi sem.
a fogyáshoz nem kell 2-4 hét. Mérhető eredményt az első héten lehet tapasztalni . ha jól megstresszeled a szervezeted, hirtelen drasztikus kalória csökkentéssel, a szervezet először a vizet kezdi eldobni az meg mutatja a mérleg
Csináltam már ilyet mondjuk qrva régen
Mondjuk azt, hogy eldobta a vizet a szervezet ettől még igazándiból nem történik semmi. Ahhoz, hogy valós fogyás következzen be, tehát a zsírtartalékok kezdjenek el égni ahhoz valóban több hét is szükséges
nem árt hozzá mozogni sem
egyébként érdekes az emberi szervezet.
Ismerek olyat aki kb. annyit eszik mint egy veréb azt 140 kg. Meg ismerek olyat aki annyit zabál, hogy 3 átlagember kajáját beveszi azt 1 szál bél.
Szerintem ezt a hízékonyságra való hajlandóságot erősen befolyásolja a genetika.
Van egy 53 éves cimbim, húst hússal, szalonát szalonnával eszik. A pörköltet letolja jó szénhidrátos tésztával, rá egy tábla csoki estére néhány sör, hogy jó legyen a nap vége. Mozogni kb. annyit mozog mint én(semmit) Sportot csak a tv-ből ismeri. Aztán néhány 20-25 éves jó karban lévő csávó is megirigyelné az alakját Semmi túlsúly teljesen arányos testalkat a magassághoz képest Ehhez is genetikai adottság kell, mert ahhoz, hogy ilyen állapotban legyen a teste egész életében az ég világon nem tett meg semmit
attól, hogy arra gondol, hogy le kellene fogynia Állítólag fejben dől el minden
legalább te tudod a lényeget Egy bizonyos kor után a horgászat az otthontól való távolmaradás 1. számú alibije.
És mi már abban a bizonyos korban vagyunk
én még azt is aki szereti
ideje ott valamit fejleszteni mert egy rakat fos az egész, 1x voltam ott pár napig de majd eret vágtam magamon olyan jól éreztem magam
add el az összes kanapét akkor nem tudsz min buhogni napközben azt legalább fogysz
azt pont most fejlesztik. Most hallottam a kocsiban a rádióban, hogy hévíz új arculatot kap A fiatalokat szeretnék bevonzani a régióban úgy, hogy zotya oda már nem kell
Vén szar már
ott azért jelentősen alultápláltak voltak, ami kajákat kaptak....... fűrészporos felvágott.......stb
Az hát. Az ósvici képeken nem látni 1 dagadtat sem.
én ha jól emlékszem 80g csirkét és 60g rizst ettem napi 6x
egy idő után ennyit képtelen voltam megenni, pedig 8 órában vasakat pakoltam
vissza is gizdultan 110 környékére
Szerintem 49 sörtől hugyozni, fogsz, azzal meg hőt adsz le.
Más: "köze nincs hozzá".
https://444.hu/2021/04/12/szij...
ez a matek csak úgy jó hogy miután felmelegedett a sör nagyon gyorsan ki kell dobni a szervezetből
A temérdek csirkét a vacsora előtt vagy után célszerű elfogyasztani?
Dehogynem.
A sör fajhője kb. 4,1kJ/kg*K
Azaz 4.1kJ energia kell 1kg sör 1 fokkal történő felmelegítéséhez.
0,5liter 10 fokos sört ha megiszod. Azt a szervezeted 36fokra melegíti fel.
Ez 4,1*0,5*26=53,3kJ
Ami 12.7kCal energiát igényel.
Egy Mekis burger kb. 500kCal.
Tehát csak 49üveg hideg sört kell meginni mellé és fogyni fogsz
A baj inkább az ha nem mozogsz, akkor csak éhezéssel lehet kevesebb kalóriát enni mint amit elégetsz.
Ha keveset mozgok akkor annyival többet is fogok enni.
Viszont napi ~500kcal mozgással ez megfordul, és nem tudok annyi kalóriát enni amit lemozgok, vagyis fogyni fogok.
Plusz a mozgástól növekszik lassan az izom tömeg, és az még többet el tud égetni.
Ezért kell 2-4hét mire egyáltalán elkezd csökkenni a súly. Ennyi idő kell hogy beálljon egy egészséges egyensúly a szervezetben.

És ezért is nem érnek semmit a fogyókúrák. Előbb megunja mindenki, mint hogy valós eredménye legyen.
Tartósan úgy kell kialakítani a rossz életmódot és táplálkozást amitől fogyni fog az ember, és nem arra kell menni, hogy heti 1 kilót leadjon. (persze ha van miből úgy könnyű)
de a kiszámolt mennyiségű csirke rizs kajával egész jól elfogy a vacsora alvás közben, igazándiból teljesen elfogy reggel már olyan üres minden hogy ha ekkor egy alacsony untenzitású mozgással dolgoztatunk izmokat akkor a szervezet az elraktározott zsírból tudja csak fedezni
szóval ha az esi fürdés is kimarad akkor a reggeli vakarózással lehet egy kis zsít lenyesni a szervezetről
de érdemesebb nagyobb izmokat mozgatni mert akkor több megy le, pl a comb és a farizom egész nagy
" egyszerű alvási ciklus is eléget vagy 400 kalóriát" - akkor az pont kompenzál egy vacsorára megett ebéd maradék 40 dkg pörköltet, 2 szelet kenyérrel meg 2 sörrel leöntve...
...ja, nem is
amúgy már egy egszerű alvási ciklus is eléget vagy 400 kalóriát
persze csak ha fekszik az ember és meg sem mozdul, akkor nem fog a zsír sokat fogyni, sajnos a szervezet előbb az izmokat építi le
pl egy hosszabb idejű kórházi ápolás az ottani nagyon kevés kajával évekre tönkre tudja baszni az izmokat