Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejj, ha lett volna még 800 ezrem (nem mertem annyi adósságot bevállalni pluszba), akkor a digitklímás, kulcsnélküli indításos, bőrüléses, alufelnis, gyári navis, digit műszerfalas, tolatókamerás verziót hozhattam volna el, 4,8 milláért. De pénzem nem volt, meg gyáva voltam hitelt /lízinget felvenni. Most ugyanez (de már csak 90 lovas, xar motorral) nem áll meg 5,8 millerből.
Kimondatlanul is úgy értendő, hogy amit én elfogadhatónak tartok.
Eh, az ilyeneknek Recsken a helye
Qsss!
ja,elvileg rohadt jó áron tudott venni egy elvileg rohadt jó autót,mégis elégedetlen.
Akkor akár lehetne PB PetBogyó
Ja
B mint Bogyó
Szoval csak jol jártál o1g regnálása alatt, elötte se meg azote se tudnál venni másikat
Béla, a Kun.
Tavaly nézegettem ebayen.....de aztán cska nem vettem, ott nem tul drága.
Csak a listaára vagy 400 ezerrel ment feljebb egy év alatt - tehát az aktuális akciókat ne keverjük bele. Ez kb. 8-10 % drágulás.

Igaz, változott a műszaki tartalom is: most már a fapados Zen felszereltséghez csak elöl jár villanyablak, hátul kurblis (!!!!) lett.

Ja, meg 10 lóerővel gyengébb lett a motor, és lett bele közvetlen befecskendezés, meg DPF is. Állítólag lusta, életunt dögöt csináltak belőle (kereskedő mondta), a hat fokozatú váltójával együtt is (az enyém még 5-ös, és qrva jó az egész cucc!)
Jól tetted, nem neked való
Kijafaszom aza B?
Csak........mondjuk mert rohaggyotthon lett, és nem.veszed észre az okokat és következményeket ?
Egesz jo a felepitese a cuccnak.
De skot vagyok.
Legalább nem.fossa tele az oldalt a mindenre reagálás kényszerével veszi az ingatlanokat, most hogy AZISOLCSÓBBLETT
Nem.......az autod ára mennyit ment feljebb (bocs, lejjebb ), amit egyébként is nyomott bennragadt készletes áron vettél?
Bocs, a Pro már kifutott termék: https://xiaomi.hu/xiaomi-70mai...
Igen, az a hangvezérlésű, kb. 10 ezerrel drágább. De ő magyarul nem ért, én meg angolul nem beszélek ugye....
De mi?
Teljesen jo.
Ebbol van valami pro is.
10 évente új feleség? Na de milyen?Könnyen keresztül tudja húzni a többi igényt.
Ios-n van.... soha nem használtam, mar le is töröltem