Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobd el a cigit!
Rengeteg előnyöd származna belőle.
Jo neki.
Zoli! Ha dagadt vagy, vegyél példát róla: https://index.hu/mindekozben/p...
Le kell tiltani a vén komcsit a picsába !
Te meg huzhatnal vissza a picsaba az asztal ala egy hetre.
Excuse me.
Tessék fogyózni!
Ez mi ?
Sátor ?
Jó nagy dagadt disznó vagy !
Megin bogyo elborult elmeje es korona?
Na jo,szoval eddig nem vettem machetat,de nagyon remelem hogy tagulni fog,ner most csak ugy allva passzentos,motoron meg mintha kotozott sonka lennek.
A kovetkezo par motorkazas gyotrelmes lesz.
Próbálj meg néha gondolkodni. Először nehezebben megy, de aztán bele lehet jönni....
Azt még Józsi időjárás, vagy cigányoz@sát fikázzák. Ez semmivel nem jobb.
Jeleztem, hogy jó lenne már egy politika topic.
És párologtatnának oda a hozzáértők!
Azon már túl vagyok....
Csak rossz helyen druszám, ez motoros oldal vagy mifaszom lenne, ne politikai.
Hogy sorvadna el mindkettő bal heréd.
tegnap asszem 240 en és itt most növekszik, jön az ortodox húsvét is ráadásul de itt a tűzben meg is haltak néhányan 2 vagy 3 helyen volt már tűz
Mégis kevesebben halnak meg nálatok - a dupla akkora lakosságból.

Nálunk is benn égnek a kórházakban, sőt még drogos kínaiak is leszúrják őket sebészollóval....
pont jó példa románia ... az emberek benn égnek a lezárt kórteremben már asszem a harmadik egészségügyi minisztert rakják polcra kb 15 intenzív szabad ágy van az egész országban elméletben kétszer annyi lakos de feleannyi beoltott stb stb
Az utolsó mondatomhoz: vagy dilettáns a kormány (akkor nem alkalmas kormányzásra), vagy szándékosan dobta a gyeplőt a lovak közé, lesz ami lesz alapon... (Melyik a jobb válasz - mert a kettő közül valamelyik biztosan igaz).
Esetleg abból, hogy a környező országok közül (igen, Romániát is bele számítva) mi állunk legrosszabbul a járványkezeléssel, nálunk a legtöbb a lakosságarányos áldozat, pedig oltakozunk ezerrel. Viszont minden mást meg elb@szunk....
úgy néz ki fogalmad sincs semmiről sem, akkor honnan gondolod azt hogy amit tesz nem jó?
Az “agyon” direkt volt...
Agyon már neki valaki egy Lenin szobrot hogy nyugodjon le.....
Én?! Nem én rám van bízva, nem én kapom érte a fizetésemet, és a hatalmat.

Én itt csak KÉRDEZEK, a (z) érdemi VÁLASZT a rohadt kormányunktól, meg az őket 12 éven át hatalmon tartóktól várom!
soroljad mit tennél
vagy mit tettél volna attól a perctől amikor kiderült van ez a vírus