Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt addig nem lesz legális amíg valami "bennfektes" nem tud belenyúlni
már réges-régen meg lehetett volna oldani, a dohánybolt hálózat kész, egy személyi igazolvánnyal simán lehetne vásárolni
Távoli ismerős szerint stressz ellen pont kiváló a marihuána: hétvégenként kicsit lelazítani vele... ....amikor a többség berúgni szokott. Kíváncsiságból egyszer azért kipróbálnám (de majd csak legálisan, ha megérem).
az is jó ha van egy kartonnal
a z a legszomorúbb ha jól bezabálok édességből akkor utána még szarul is vagyok zabálom két pofára a savlekötőt, minden bajom van majd meg akarok dögleni
de legközelebb is megteszem meg utána is..........
Nem hinném, hogy ezzel a piálással tönkreteszem a szervezetem.
A stressz a csendes gyilkos.
pedig a fű jobb mint a pia
kevésbé károsítja a szervezetet
hosszabb távú fokozott felhasználásról nincs ismeretem, de a hobbi szívás meg a hobbi piálás között sok a különbség a fű javára
Én akkor sem.
Nem tudom miért,de nem érdekel.
Ha már nagyon elcsapnak a hullámok felettem, leülök whiskey-zni.
Azt is évente max kétszer.
Majd ha legális lesz a marihuána, akkor tuti ki fogom próbálni.
Addig nem, nem vagyok "bűnöző" (hacsak a gyorshajtás nem számít annak.... )
Bogyónak?
Hát....azt nem tudom miért kell.
Akkor elötte kell egy pár év masszív drogozás.
Nem is rád értettem, mert nem te írtad.
Csak látod, te eldöntötted, saját belátásod szerint, így más is eldöntheti.
Nem kell hozzá a DK, hogy valaki elutasítása a vakcinát.
Bármelyiket is.
Csak ebbe is beleviszik a politikát.
Minek???
Az én döntéseimben sosem játszik szerepet a politika.
Mármint 5 percenként egyet.....
Egyél egy snickerst.

Így vagyok ezzel én is.
Csirkés rizs porcukorral?
ez sajnos nem megy, ha nem eszek először bánatos vagyok utána agresszív
ha csokit eszek akkor kicsit meg tudok nyugodni egy ideig, de az sem az igazi
mákos nudli vastagon cukrozva az az igazi, vagy egy méteres piskóta tekercs, stbstb
Ne egyél cukrot.
már 150 az a 140

csak azért mert cukorfüggő vagyok és hiába fogyok le fél év-pár év és újból betömegelek
lefogyni könnyű, azt a legkönnyebb, utána megtartani a nehéz
simán le tudnék fogyni év végéig 120 kiló körülre, de mindek......
Mar csak egy kerdesem van,mert vagy 140 kilo.
az egyoldalú étkezés egy faszság, ha csirke-rizst eszel életed végéig akkor sem fog történni semmi, ha viszel be vitamint, meg rostot
ha nagyon komolyan csinálja az ember akkor 2-3 adagba kell némi lenmagolaj, vagy hasonló "jó"zsír, de én mindig olajban sütöttem és tartalmazott annyit amennyit kellett
amúgy ha a zsír teljesen meg van szüntetve nagy lesz a baj még vitamin bevitel mellett is mert ha nincs zsír nem tud felszívódni
Vitamin volt kevés neki, azt mondta a doki hogy ilyen egyoldalú étkezést soha többet ne csináljon. Lehet a káliumról volt szó, tudja a faszom nem kedvelem a gyereket
kevés volt a kalória a mozgáshoz, vagy nagyon kevés volt a ch
nem lehet az ilyet ész nélkül csinálni, sokan azt gondolják minél kevesebbet visz be annál több zsír megy el
Van egy ismerősöm aki hasonló diétát csinált csak ő tesizett mellette. Aztán a mentő vitte el, nyomták bele az infuziót mert kiürült a szervezete.
lehet meg kellene nézni a twin peaks sorozatotm olyan régen láttam hogy alig emlékszem valamire belőle