Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem sosem volt gondom a rizzsel, még most is szeretem
ellenben a csirkehúst megutáltam
B+ napi 6x csak a csecsemő eszik, rizst az is csak akkor, ha kínai Ez nem diéta, hanem állatkínzás Három hónapig 2 hét után rizsre se tudnék nézni...
Szerencsére rajtam csak 4-5 kg fölös van. Lemegy majd, ha jön a napi 25 km laza biciklizés, némi úszással - futnom is kéne, de lusta vagyok
Sose voltam karcsu.
ha van párszáz milla a bankban akkor így van, ha nincs akkor csak simán dagadék
Szexisen telt.
Nem molett
azért vagy dagadt
de végülis az 5 alkalom se annyira gáz
6 kor alszom.
6 kaja
6-9-12-15-18-21
simán tartható
de aki lustább annak legyen 5 kaja
Buktam....
Akkor buktad a csirkerizst?
Akkor sem jobb - este 11 körül már aludni szoktam.
És pontban éjfélkor?
Én se bírnék hajnali háromkor felkelni csirkét zabálni....
Hat,ha csak csirkerizst kell ennem 3 óránként azt kihagyom.
3 óránként csirke-rizs 6x naponta
első héten 3000 kalória majd hetenként csökkentsd 200-al 2000kalóriánál meg állj meg
ha megáll a súly csökkenés (kalória érték szerint) 10% vegyél el a szénhidrátból 1-2 henente
kb 2 óra alatt megfőzöd az egész heti kajád kidobozolod és mehet a fagyra
vitamint mindenképp egyél mellé, zöldség is mehet de csak natúran
3 hónap alatt 10 kiló lazán elmegy úgy hogy nem éhezel hanem inkább alig tudod megenni a porciókat
és legalább fele zsírból megy el, ha nekikezdesz csak zöldet enni akkor rengeteg izom veszteséged lesz
Akkor miről beszélsz?
Abba jó, hogy beleférsz.
A bőr másabb viselet.
Mielőtt először motoroznál benne, közvetlenül előtte kend át Johnson baba olajjal!
Frankón bepuhítja a bőrt, felveszi a -formát és még kezeli is.
Akkor van hova nyúlnod.
Nekem még csak Cordura göncöm volt. A 6 éves Shox nadrág és kabát az elég passzentos, nyáron jó de a bélésekkel már nem tudnám magamra cibálni a felsőjét a hasamtól.
Ezért vettem 2 éve a Zölditől egy használt IXS hosszú kabátot télire, az meg ugye 2 számmal nagyobb, minden alá fér.
Félreértés ne essék,nem kell cipőkanál.
De alkarban,csuklóban,bokában és vádliban is még feszül,a combhosszról ne is beszéljünk.

Ha nagyobb lenne lötyögne.
Sima normál állásnál semmi gond,motoron ülve bicskában feszül szinte mindenhol,ami a motorkezelésnél okoz gondot jelenleg.
A boltos és pár okos ipse aszondta tágul annyit hogy nem lesz gond és nem fog libegni.
Remélem így lesz.
Attól még salátakaja lesz a következő hónapban.
Bőr vagy cordura ruhába férsz bele?
Főleg, ha egy számmal nagyobbat vettél
Én is dagadt vagyok, de én még cipőkanállal ugyan, de beleférek a motoros gönceimbe.
Itt és most a Zolinak kell életvezetési tanácsokat adnunk.
Ne dobd el,gyujtsd fel.
Akkor kövesd Szabó Győzőt!
Egyszerű
Igen: az első hónapban híznék 10 kilót.....