Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó is lehet a Transzfogarason kifogyni a delejből...
Bár ha ügyi vagyok, onnan meg simán legurul.
Látom.nem.vagy gondolkodó az akkori és a kora multbéli idöszak köszönő viszonyban nincs
Milyen?
Ki?
Mert van olyan?
Egyszer már beszoptam az autóhitelt 2009-ben, pedig az csak fél milla volt a használt Thaliára. Soha többet.
300 at az is tud,es legalabb fel pakli sodortat benyomhatsz a tolteskor.
Egyébként a fekete fireblade-es kopasz kicsoda?
Hat,olyan neutralis a velemenyem,elvan a nagyatlagban,s homalyos egyfenykepes galeriak,a 3 oldalrol fenykepezett tucatmotorok,a jobb turista meg holerle a terdem gps kordinatakkal a terkepen fenykepek kozt.
Azt nem ertem miafenenek hajtjak,uzik felnott tobbgyerekes csaladapak a not ennyire,holott erdektelen.
Én maximum egyszer találkoznék vele.Elmondanám a véleményem aztán annyi,szerintem a tiltásomat továbbra sem oldaná fel.
Az igaz.
a felnit így is megveszed, a bőr meg kurva jó, navi majdnem mindegy
gombnyomásos indítás is fasza, klíma meg a tolatókamera is hasznos a nyuggereknek
Maradi vagyok, nekem nem hiányzik a vellanyos. Az városi járgány, én meg csavarogni szeretek járni mindenfelé.
Tökmindegy,mert ugyis valami mas kacatot veszek nem dashcamet.
De akkor már nem az igényemről beszélünk, hanem a logikáról, az meg nem ugyanaz. És különben is, csak 10 évig kell kibírnom, mert jön a másik.
Faszom,neked pont a zoe lenne az igazi.
Nem akar......
Birja, csak akar együtt mutatkozni vele
Tudom. Kis pénz, kis foci. Akkor viszont hitelre lett volna az autó, annak minden nyűgével együtt. Így meg csak "túlköltekeztem" a folyószámlámról, a kocsi az helyben ki lett fizetve.
Nem nekivalo.....szét rettegte volna azota a forumot ezen is
Akkorseviszemoda
Amugy itt ingyen.lehet hirdetni? Tök jó mert akkor igy szezon elején tolom a klimás hirdetéseket, legfeljebb mellétámasztok egy motort is meg igérek.két gomboc fagyit
800ért pedig simán megérte volna
Fagyizni a Zoli jár, de szerintem a pinket nem bírja.
Menjetek fagyizni,a pink vernyogó mondja.
Á,ők nem jók.Ahogy sokat látott kollégám szokta mondani,a legrondább nőt kell választani,az nem kell senkinek így nem fog megcsalni és neked meg hálás lesz amiért vele vagy.