Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a jakuzzinak jó a hőszigetelése, akkor testhőmérséklettel is hőn tudod tartani....
Fini a hal Füreden...
gondolom feljebb is lehet tekerni a hőfokot, 35-36 körül már biztos el lehet tölteni benne többet is
Ha a víz alacsonyabb hőfokú mint a testhőmérsékleted, akkor fázni fogsz benne. 31 fokosnál én pl. olyan 3 óra múlva, igaz, ezt teljes mozdulatlanságra kell érteni.
A lustaság egyes embereknél azt eredményezte, hogy feltalálta a motoros fűrészt, a sarokcsiszolót, a fúrógépet. Te is jó úton vagy arrafelé.
Ez mi a pöcs lehet? Kormánysajtóban nyoma sincs: https://www.napi.hu/magyar-gaz...
egy jacuzzi jó volna itthon ki tudnám használni, 6-7 órákat alszom a többiben tudnék ázni
általában dolgozok heti 2 napotekkor csak pár órám maradna lazulni benne, de összegészében pár év alatt filléres óradíjért heverésznék benne
főleg ha kivonnánk belőle a kanapé kopást is
nagyjából egyenes volt, az apraja meg le volt szarva
Ez jó, de akinek ilyenre fussa, az nem felfújhatóst vesz.
Nem kell túlzásba vinni az egyengetést sem: vannak már olcsó, korrekt műszaki megoldások hasonló problémákra.
https://totalcar.hu/belsoseg/2...
Hát azért illene elegyengetni a talajt. meg a homok, amit írtam.
Volt ezen kívül is hülyeség, hogy hungarocell az aljára, mert akkor az nem olyan kemény, és hiába kérdeztem, hogy 1 méteres vagy mélyebb vízben mit számít az, nem sok embert tudtam meggyőzni.
Még ha a hőszigetelést írta volna, akkor értem.
nekem kamion ponyva volt alatta nagyon vékony ezeknek a szaroknak az alja, fűben meg volt minden még félig elásott indián katona is
Ja, ha van rá pénzed, akkor jó.
Először én is azon gondolkodtam, de megfogadtam egy okosabb tanácsát.
Rosszul kérdeztem.
Ki az, aki úgy rakja le, hogy előtte nem készíti elő a helyét?
Pl. gaz, fűcsomó, vakondtúrás stb. eltávolítva, pár centi vastagságban homokágy a medi alá? Aki okos, az esetleg 500 ft-ért egy ekkora méretű geotextilt is.
De ha elolvasod a használatit, benne van, hogy NEM tesszük lejtős talajra, mert megnyúlik a medence anyaga.
Jó az mert a lebegő cuccokkal nem kell annyit kínlódni
Mondjuk ha kellene medence meg lenne sok felesleges zseton akkor zárt térben lenne tized annyi gonddal mint kint

Régen sokat jártunk majsára csak haver elkezdett vakarózni a víztől nekem egyre jobban előjött a tömeg iszonyom, asszony meg alapból nem kedvelte a termál vizeket
Aztán elmaradtak a fürdözések
2 éve egy hosszú hétvégét töltöttünk Hajdúszoboszlón 1x mentem bele a vízbe annyira hiányzott
De nem ezért linkeltem?
Akinek nincs máshová tenni
Nem attól, az csak a PH-beállításhoz van benne.
Az nem jó, kell puffer tartály is.
Pipi a kistersegi ingatlan oligarha,benyul a haditasiba es vesz strandot,vagy legalabb egy normalis epitett medencet feszitett viztukorrel.
De nem a sósavtól.
Aha, és ki rakja le fűre?
Jók a mellékhatásai! Ehhez képes az AstraZeneca vakcina babapiskóta:

"Nagyon ritkán súlyos allergiás reakciók jelentkezhetnek, akár egyetlen adag Floxal oldatos szemcsepp alkalmazását követően is. Ha az alábbiak közül bármelyiket tapasztalja azonnal hagyja abba a Floxal oldatos szemcsepp alkalmazását, és haladéktalanul forduljon kezelőorvosához:
- a kezek- a lábak- az arc- az ajkak- a nyelv-vagy a torok vizenyős duzzanata,
- légzési nehézségek,
- anafilaxiás sokk,
- eszméletvesztés,"

Ezek a mellékhatások 10 000 betegből kevesebb mint 1 beteget érintenek
a vízszintest nem könnyű kialakítani ott ahol pl van már fű, ami ugye alapból vízszintesnek kellene lenni de ritkán az mert tuti lejt valamerre
és ha csak pár centit lejt a 4 m felettieknél csak akkor veszed észre ha töltődik a medence
ehhez hasonló volt nekem ez is egész jól szívogatott, de legaláb 2 szűrő kellett hozzá egyik benne volt a másik meg mosás fertőtlenítés alatt
https://www.viztisztitomarket....
a cső volt a gyenge pontja mert megette a nap pár év alatt