Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne bántsd, néprajzos, nem lakatos....
Ja, jo girbegurba, a kacsausztato meg eleg puruttya.
Ha támogatást akarod igénybe venni akkor június 30 ig meg kell lennie mindennek, mekkora rendszert rakattál?
Arra várok Remélem minél előbb mert van valami határidő oszt megszűnik ez az oda-vissza vételezés Bár a szerződésem már megvan az MvM től pénteken gyütt
Na és mérőóra mikor lesz cserélve, hogy tudd is használni?
deszkára minek költeni
Már megint Multkor is azt mondtad
Tudom haver ott nyomja nagy vason
Nem biztos
Valami filmsztár kajált ott egyszer fent van a tubon. Ugye az volt a duma, hoGy akkora rántottszeletet adnak, hogy betakarja a krumplit Én olvasgattam a kommenteket elég vegyes volt a vélemény. A lényeg az, hogy súlyra kapod az ételt nem adagra így mindegy mekkora a szelet kipengeted A higániára is volt némi panasz Spec ez a része engem baromira nem érdekel én minél lepukkantabb helyen eszek annál jobban ízlik az étel Szintén lehet véleményezni Sokkal szivesebben eszek melósok között mint puccosba kekkek között. Pl kecskeméten van egy ilyen önkiszolgáló 3-ad osztály egy gazdaáruház kajálója, imádom ahol vannak állandó fix kaják és napi menü mindig más. Szerencsére van fél adag, pedig nem vagyok rossz étvágyú de egész leves és egész második utánn nem menne le a 2 kakaóspalacsinta és tényleg minden szakma ott fut össze.A postás a rendőr a villanyszerelő Ettem már navosokkal, rendőrökkel, katasztrófavédővel. Járnak be a dzson díres fiúk, festők, burkolók, kőművesek vízvezetékszerelők, de előszeretettelbjárnak be irodista csajok, futottam már össze öltönyös ügyvéddel, szóval mindenki oda jáe na Általában kígyozó sor van, de nem kell megilyedni 1 pultból egyszerre 3-an szolgálnak ki én a legdurvább sornál is 5.6 perc alatt sorrakerültem
Semmi pánik, csak elfelejtettek szólni (100MW-ot elérő teljesítményváltozást be szoktak előre jelenteni): http://www.atomeromu.hu/hu/Rol...
Már lányod is van?!
Jaja, még az árnyéka is görbe!
Idén szerintem lesz hely bőven.......meg jó drága belépő annak a pár embernek.
IBC tartályt körbe deszkázod, azt kész, nem kell ide 180ezres jakuza
Szar a kerítés.....
Pislognál nagyokat körbe ha igy lenne ez a baj a zöldekkel is, amikor a megujulót fujják nonstop
na lehet fikázni
ezért kérem kölcsönbe, szerintem vagyunk olyan jó viszonyba
ha bukok vele együtt megyünk a sittkóra én külön cellába kéretem magam
nekem fent a napelem felőlem akár el is füstölhet
Lofaszt, csak ha kapsz szurit.
én hurka kobászért jártam ilyen helyekre A végén már annyiért adták amennyiből a család megkajál a fekete gólyába
nálam csak a hekk ha már halat kell ennem
balatoni hekk Onnan halásszák
mer a filmet nézed közben