Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor vársz türelemmel - én mára rohadtul ráuntam. 😆
A helyi alkeszok is ezt mondják a kocsmárosnak. 😵
majdnem jó, csak nagyon nagy a záridő
Elölről nem jó?
ugyanezt oldalról
Érted a csíziót! 👍️
Tuti lesz, csak még nem tartok ott. 😘
Nincs otthon vödör?! 😆
utálom ha néznek dugás közben 😁
én megnézem a képeket tetszik is
de az a helyzet hogy az 5 éves ájfón 7 is készít ilyen képet mit ez, emiatt kár volt a fotogépet vinni 😂

olyat mutass amin minden kis por-sár darabka látszik tisztán és meg lehet számolni a keréken a bütyköket
Ezeket a fotókat árultad a futamok után? Tunéziában volt az arab ilyen a tevegelés után, mindenáron el akarta nekünk adni a képeket amiket csinált és papírképek voltak, várni is kellett rá míg előhívták mindenkiét, egyedül én nem voltam hajlandó megvenni míg a németek meg franc tudja kik simán kifizették mire végül nagy kiabálás után odaadta nekünk is valami aprópénzért, Te is így csinálod? 😄
Törjem még magam a sározós képekkel, vagy már ti is unjátok?! 😂 Én már nagyon.... ....készült közel 1000 db felvétel 2 óra alatt (rövid sorozatok formájában), azt mind le kéne konvertálni RAW-ból.
Mert olyan büntetések vannak kint, hogy itthon többen földönfutók lennének…. A pénzügyi helyzetet is vizsgálják a polgárnak, nem olyan reg volt, hogy egy csaj 400e EUR-t pengetett be 😂
szemből kell lőni, úgy elég a rövid csövű is
Engem kicsavarhatnának mint a citromot. 😁
én kedvelném ezeket a nagy seggeket ha 10 centivel hosszabb lenne a puska
Azok. De pont a látókörömbe kerültek....
zsírpicsák
pl a hegyekben nagyon patent feszes hátsókat látni
akik ilyen 5+km távokra elmennek aszfalttól biciklivel-gyalog egy szar hátsót nem láttam még köztük
Csak neked: KTM
A baj az, hogy ezek 20onéves csajok - 15 év múlva ezek 80 kilósak lesznek 🙁 Már ma is rengeteget példát látok erre a mostani 30-40 köztieknél.
ilyen tepsi seggekre?
farmer nélkül úgy gondolom extra szar kivitel
a piros felsősben látok némi reményt
A gazdája ilyenekre bukik..... 😚
én megrugdostam volna a homokban azt az optikát
ilyen szar seggre fókuszál 😲