Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkabb nezd meg az Alapítvány elso ket reszet. 😆
ez vágott kép? messziről lett fotózva?
Ha nem bírtok viselkedni, szétültetem a bandát! 😆
Nem kell.szolni, csak odavinni.....ha már ott van megcsinálják 😄
Ha szolunk nekik bogyot is elassak? 😂
kb egy perc mire leáll, lehet kicsit több
egész oda lehet menni a propellerek alá, messziről azt hinné az ember milyen lassan mennek, de a végeknek kurva nagy kerületi sebességük van

csak az tűnt fel hogy alig termelnek, pedig hihetetlen pénzbe lehetett, 12km kibaszott szar hegyi utat megcsináltak asztallap simaságúra(azóta ismét fullszarrá vált) akkor a telepítés se egyszerű 1700m magasságon, plusz elásni a vezetékeket.......
Sziasztok!
Most vettem egy Triumph Tiger 1050-et és kellene pár dolog hozzá, ha valaki tudna segíteni. Egy nagy sztender és egy gyári top case platnival együtt. Előre is köszönöm.
Lehet hogy szabályzó kapacitásnak használják a szélturbinákat, mert úgy sokkal jobb pénzt lehet keresni vele.
Azért nem sok olyan erőmű fajta van amit ilyen gyorsan lehet szabályozni.
Kb. csak a víz, szél, akkumulátor, meg néhány direkt erre a célra épült gázerőmű.
voltunk ott durvább szélben is , az a fura hogy pár éve is 1-2 ment utána leállították és másik ment utána, én még ott nem láttam olyat hogy mind működött volna, pedig hétköznap is voltunk már fent
Vagy csak mégis sok volt a szél ott a magasban. 🙃
voltunk a hétvégén a nagybiharon, a csúcstól párszáz métree van 5 baszott nagy szélgenerátor
az 5-ből 4 állt, az 5. egy ideig forgott utána azt is leállították, pedig volt szél, nem volt erős de egész jól fújt
szóval kurvára nem kellett az az áram amit a szél csinált
Jöjjön, legyen egy értelmes ellenzék aki majd átveszi a hatalmat. Nincs ezzel semmi baj.
De jelenleg ki az ellenzék? Hazaáruló, hazug semmirekellő emberek akiket gyurcsány noszogat hátulról. Ez kell?! Egy olyan ember aki egyszer már tönkretette az országunkat ?!
"Jön még kutyára teherautó."
Ha van esze az embereknek, marad még sokáig. Ez az ellenzék még viccnek is rossz, béka segge alatt sincsenek.
Én még Orbánnak is hinni fogok - ha egyszer végre leváltják / leváltjuk! 😍
Nyilván, van egy bizonyos szint ahol csak ez jöhet szóba...
A valóság meg ez.:
https://pbs.twimg.com/media/Ed...
Tehát egy leváltott vezető szava hihető, minden tekintetben. Véletlenül sincs benne semmilyen dac mert leváltották biztosan őszinte.
A baj az hogy hatalmas butaságokat olvasol és azt hiszed igaz amit az agymosott balos médiád ír.
Baj b+. 😂
Tehát jobb a "jajj klímakatasztrófa van sok a CO üvegházhatás,állítsuk le az atomot és égessunk sok lignitet"?
Azért az Országos Atomenergia-hivatal (leváltott) főigazgatójának valahogyan jobban tudok hinni ilyen ügyekben, mint a Mészáros Lőrincnek, az Orbán Viktornak vagy éppen neked.... Baj?
Te láttad már közelebbről az erőművet ?! Pár km ?! Az egész pár km…
Bármire, előbb utóbb bárhol, bármilyen katasztrófa előfordulhat.
Pont ez az egy igazán nagy baja van az atomnak, hogy az akkor azokat is bünteti, akik a közelben sincsenek...
Tökéletesen pont az új blokk alatt van ? Ezt te a saját szemeddel láttad? Pont ott közeledik vagy távolodik két lemez? Ugye ezt te sem hiszed el amit hazudoznak?