Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Á, én 1500 forintos akciós trappista sajtot zabálok, nem 5000 forintosat, mint a milliomos Ini topiktársunk....
Nem haragszom meg, hisz nem mondtál eddig egy saját tapasztalatot sem csak azt olvastam meg ezt hallottam
Most mondták meg milyen hülye vagy, ez a klippedből is látszik!
Csak halnak kifele, pedig a legjobb, nekem a karakterisztikájuk is tetszik. Nem hiába 370Z-m is van!
Ha nem haragszol meg érte: veled is....
Nem ugy van hogy nyomorogtok es ehseglazadas van?
Veled olyan erről beszélni mint lóval kártyázni
Érdekes több is van nálam a flottában, egyik sem eszi! A szomszéd dízelei pedig mindig szerelőnél vannak!
Én is kihíztam vénségemre....
Így van!
Az 1,2 is.
VTI, S2000 soroljak még?
Haha, dehogy van, csak szinte mindegyik honda 1.4-ese tabálja az olajat
Ezek szép magyar szavak! Bayer is beszélhet így és a ő a példaképem!
miniauto.Fasza a jazz csajoknak es kákabelű ratyiknak.
Nekem szorított picit rüsztben,es gyengusz volt.
Csak japán benzinseben nincs szar!
Már nem azért, de a Skyactive motorokban pont az a legfőbb poén, hogy nincs rajtuk turbó.
2 évessel is tudsz szopni, ha szeretnél!
Persze, mert szinte mindig üzem meleg a motor!
A sok hidegindítás, rövid táv, hideg üzem....bizony öli a dízel cr rendszerben az alkatrészeket. A taxi üzem "jótékony".
Én meg pont csak szívóbenzinest vennék.
Többet kell rákölteni! Azonos köbcenti mellet egy benzines oda-vissza szopat egy dízelt. Persze a japánok, akik tudnak is benzines motort csinálni, róluk beszélek.
Vezetni pedig szar, mert hangosak, büdösek és midnen szerencsétlen azt hiszi, hogy kapar a gép, d eközben a szívó ezres swift megelőzi.
Ez egy hülyeség, észérvet nem tudsz mondani. Persze ha az ember segghülye az autókhoz akkor majd fizet. De a benzinesre is ugyanúgy locsolja a penzt ha szart vesz.
Megint csúnyán beszélsz másokról!!!
És ezek a jelzők!!!
Tizenéves használt dájzelt nem veszünk - ha csak nem akarunk qrva nagyot szopni.
Használtat is: a Yarist 8 éve 770 ezerért vettem, és 7 év használat után 550-ért adtam el (számították be), és kopó-fogyókon kívül az égvilágon semmit nem költöttem rá, mert nem kellett. Igaz, csak 48 ezret mentem vele, de még egy rendes garázsom sincs.