Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miről beszélsz? Nekem van ...hiába fikázod.
De hála a Prius rendkívül olcsó üzemeltetésének, nekem már összegyűlt az autóvásárlásra dedikált takarékszámlámon a Tesla Model3 ára.
Viszont én nem vagyok olyan gazdag mint Bogyó, hogy évente cseréljek autót
Priusnak 2022-ben lesz cserélve. Vagy full elektromosra.

Persze nem biztos hogy Teslára, mert elég iPhone-os, azaz jó cucc, veri a mezőnyt, csak nekem feleslegesen sokat tud, és ezért nekem feleslegesen drága, magamutogatásra meg nincs szükségem.
ID3-ra várok, az nekem jobban passzolna, ha igaz amiket mondtak róla a VW-sok.
Aztán ha nem, akkor lehet mégiscsak egy EU-s gyártású Model Y-lesz, amit remélhetőleg 2 év múlva már gyártanak.
Ha most kéne hirtelen autót vennem, akkor viszont Ioniq-ot vennék, vagy eNirot. Ioniq nekem jobb, de kicsi az akkuja, bár a takarékossága miatt a hatótáv még pont elég.
Csak tudnam neked mé nincs?
Má ilyen ioniq féle,nem az elfolyt tojás meg a racsingauto ami benzines.
Biztos a te gyereked, hogy ilyen okos?
Mai kölykök szerencsére már nincsenek rácsontosodva ezekre a füstös tragacsokra, így csajozni sem biztos hogy jól lehet vele, csak azért mert BMW.

Egyik ismerősnek Hyundai Ioniq-ja van, de a gyerek is használja. Elmentek nyaralni, gyerek otthon maradt a villanyautóval, de egyik ismerősük szerette volna kipróbálni milyen villannyal az élet. Felajánlotta cserébe valami elég jó kabrio BMW-t. Arra számított hogy a srác le csap rá, hogy ő lesz instant a Balaton királya egy ilyen autóban.
Az volt a válasz, hogy "nem gondolod hogy én egy hétig tankolni fogom ezt a szart?"
Inkább igyál valamit azt nem írsz annyi hülyeséget.
Ha van a gyerekeknek 2 Milla kocsira
Kell venni egy kulturált belterű ötöst, 500 ért futómű feljavítás maradék 500 meg kifutja a kisebb nagyobb hibákat ami van rajta
Az a lényeg jó nagy CCM mert attól csúszik le a női alsó
Aztán amikor megvan a tuti suna jön a család alapítás akkor kb annyiért el lehet adni mint a tigrát el lehetne
Azt mondod jól keres a gyerek mit számít mennyit pazarol benzinre
Pl nekem a gyerekek azt mondja vagy Tesla lesz az első kicsi vagy semmi.
Pedig utál vezetni....
Felétek még kormolnak a kamionok? Ifákkal éa kamazokkal dolgoznak arrafelé mordoralsón?
Ma láttunk 3at kicsiny falunkban abból kettő lom volt de mind zárva és klímáztak gondolom. Mi rádióztunk beszélgettünk zasszonyal az öreg bárkában 22 fokban.
Meg a kamionok korma, direktbe az ember pofájába.
Ez kabrio... nem? Ma araszoltam 1 órát 30-50-el, nem volt csak 35 fok, és tűző nap... látttam pár kabrióst, hogy irigyeltem őket Milyen jó lehet az a szabadság érzet... igaz, se klima, se tető, tűzi fejet a nap, és meg lehet rohadni benne
Van még 2ő ami szóba jöhet véleményem szerint.
Felhívtam, mondja ebben a pillanatban nem múkodik a tetőnyitás. Mondtam további szép napot.
Es meg piros is a bele, szerintem ket autot neznek. A vevok szoktak ilyet.
De hát ez nem ugyanaz az autó, vaze! Abban érintőképernyős rádió van, és az ülése sem olyan: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/tigra_tt/opel_tigra_tt_1_4_16v_sport-15837007
inkább egy lom ötös mint egy gyárias tigra
csak hármas kombi ne legyen, kombi csak ilyen fosokba ér valamit mint az opel meg a volkswagen
Kaptam még képet priviben a bele ilyen.
vagy inkább egy kisfiú
Nem értelek tényleg ini. BMW köcsög, Ducati lom, Tigra buzis, Triumph 675? Van valami amit tudnom kéne?
Mert hamarabb beül mellé egy helyes kiscsaj, mint egy lukas Fasztrába....
még mindig nem értem miért pont tigra egy fiúnak
Teccik neki közel annyit keres mint én alapról beszélünk, akkor megy be amikor akar, mondjuk én is.
És ott sokszor kell menekülni?
Lemaradt.
Győrszol technikai előkészítő.
Holnapra vettem ilyet sógi partikertiére meg viszek szőlőpáleszt is. Menü meg pöri bográcsban meg grillkóbi meg pácolt hús.
Olyan cégnél van ahol Tigra vagy hasonló a cégautó? Hol melózik, bankrabló?