Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos a sabáci részröl,és még beljebb részről valók között felül volt prezentálva a szemétség. Viszont már szemre is meg lehetett különböztetni őket!!!! De a határ közelében, Szabadkán és környékén volt sok olyan normális szerb akik előtt le a kalappal! Igaz, a feleségük általában magyar volt, de nem mindenkinek!
ugyanolyan emberek mint Te vagy Én ...
itt is vannak állatok , akik kihúznak a kocsidból és a saját gyerekeid előtt agyonvernek ...
"hogy bosszúból felgyújtották a magyar autót!"
No ilyet normális ember, és nép nem tesz! Ennyit lehet várni tőlük! Én ennyire tartom őket !
Az én véleményem az, hogy a semmi több mint a hamisított!
Amikor a jugó háború volt a kilencvenes évekbe, alkot a sabáci szerbek rengeteg hamis márkát forgalmaztak! Voltak egész jó hamisítványok! Uv lámpa nélkül nem volt szerencsés üzletelni velük! De a legjobb az volt, ha sehogyan sem! Volt olyan, hogy bosszúból felgyújtották a magyar autót! Csak azért mert nem akarta nekik olcsón odaadni a benzint!
Aztán meg van az a helyzet, amikor se ilyen, se olyan, se amolyan nincsen!
eleve ott kezdődik , hogy van hamis pénz , meg hamisított pénz...mindkettőt büntetik
Cserélt már csapágyat kipufogóban és folyadékot indexben is, de eddig ez a legjobb. Elég sokan beveszik, még a szervizkönyv is ír rá csereperiódust...
Így legalább vez szíj szakadáskor nem éri utol a dugó a szelepeket Nagyon raVASZ MEGOLDÁS
vÁROM A FELHÚZHATÓ NÉGYÜTEMŰ OTTó VÁLTOZATOT IS
Nem az a vicc, hanem az hogy elküldtem egy autószerelő ismerősnek és bevette. Pedig tárgynak beírtam ápr. 1
idióta amerika !
Hasonló mint a birkás eset, volt erre is tízenpár éve!
N........ Bencének hívták, és volt neki két szép fekete lova, amiket el akart adni! Arra nem emlékszem, hogy kocsistól-e, de mindegy is! Megegyeztek az árban valami akárhonnan jött dakota kupecekkel! Majd az áldomás ivás közben, rábeszélték, hogy valutában fizetnek, ő meg belement! Kapott egy nagy köteg régi dínárt fizetségért! Aztán vagy két hét után mikor bevitte a bankba,hogy beváltsa, ott világosították fel, hogy nem ér semmit! Nem is lettek meg a dakoták!
Pont ezt mutatta egy ismi Viberen.
Elég hülye vicc, így még több hülye lesz a világban, pedig most sincs kevés.
Ahogy írod, ha jól rémlik hamisításért nem vonták felelősségre bár rég volt, ki tudja mi lett belőle.
Azon Rózsa Sándor lesz meg Kelemen Anna..... Mer betyár kurva világ lesz....
Oké! Erre nem gondoltam!
Nem számít, mert pénzkibocsájtási joga csak a,magyar nemzezi bank nevű szervezetnek van
Aminek miminum 20 éve köze nincs magyarországhoz de ez egy másik téma már
Az ki van zárva mer èn azt nem tudhatom.
Na most viccet félretéve! Az egy dolog, hogy csalás történt, de mi a helyzet jogilag a pénz hamisítással?
Ilyen címlet nincs forgalomban hivatalosan, tehát akkor nem is lehet hamisítani! Ki mit tud erről?
Új téma!
Vagy az 54 ezresen amit a bácsika kapott az eladott birkákèrt. Ugye 108 ezret kettő címletben
Szaros ezresen a vezír
Az új 50 ezresen a helye