Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy Ifa róhat krumplim de szerintem 10 kilót meg lehet menteni belőle mivel én általánosítva azt mondom hogy szar a egész szivesen átviszem azt válogasd ki művelt-kém
Miért ne használnék? Például ha nálunk erőszakolnának lányokat a migránsok, lehet neked más lenne a véleményed, de mivel mi nem csinálunk ilyet tömegesen más nemzetek lányaival ezért ugye a migránsok sem csinálnak ilyet..szerinted. akiket meg zaklatnak, azok szerint meg igen..és nem feltételes módban.
Erről beszélek! Olvass vissza, nem fogok mondaelemzésbe egy felnőtt embernek.
Én csak rámutattam számodra, hogy amit felhoztál járványok terjedésében - például a 14 század közepén - igencsak volt mobilizáció, de ennek mi köze az Origo-hoz, kicsit csapongsz
Te gondolom soha nem használsz feltételes mondatot. Erősen negatív érték ítélet, mondjátok ti, akik szerint a magyarokon kívül az összes ember hülye. Bocs, de ez jön le a mondataitokból!
Várj, ha azt mondod Ha élnél vele..akkor miért nem azt mondtad, hogy akkor a magyarokat a legcukibb, vagy legokosabb népnek tartanád? Szerintem akárhogy csűröd, a feltételes mód mögött egy erősen negatív értékítélet húzódik
Na megint ez a téma! A fehér ember nem erőszakol, tudjuk! Csak a keresztény papok a gyerekeket,de az nem számít...
Kiragadsz a mondatból egy részletet! Ne okozzatok már csalódást, ilyet az Origó csinál.
Az szép, ..osztrák nőt..fura egy ízlésed van.
Vannak bajok...
1. Ha már ennyire ilyen nagy magyar csatornákat nézel, tudnod kéne, hogy van feltételes mondat a magyarban!
2. Az általánosítás a műveletlenek eszköze! Olvass utána! Youtube-on nem biztos, hogy megtalálod!
3. Nézel RTL-t nem tagadom! Ajánlom neked is az M1 helyett!
4. Mi is jártunk portyázni, ha nem tévedek, biztos szépen bekopogtunk és elkértük a dolgokat?!
Te kérdezted kétkedve "Hol volt akkor mobilizáció" nem rémlik?
Te hoztad fel a mobilizációt vazze.
Ja WalkingDeatba is volt használt olaj fekete néger volt várostervező , ,
Igazad van, az ugyanaz... emléxem, mikor utoljára mentem Ausztriába 4* wellnessbe, akkor szabadidőmben elmentem segélyért, de lassan adták, ezért várakozás közben megbaxtam 3 helybéli nőt a haverokkal...
Szövegértelmezéssel nekem nincs is gondom nem úgy mint neked ,tudok a sorok között olvasni !
1 "Ha élnék vele, akkor a " Ez ezt jelent hogy ez a véleményed csak nem mondod , de aztán mégis
2 Ki mondta hogy probléma az általánosítás .Nekem nem jelent problémát . Különböző népeket nem egyes emberek vagy egyének alapján ítélnek meg , hanem ember összegesének kultúrája és szokásai alapján .
3 "a magyarokat a leghülyébb, legszemetebb nép " Tudod több ezer évet történelem bízós vagyok nem a hülyeségről szemétségről árulkodik
ajánlom figyelmedbe RTL helyet tanulmányozd kedvedre
https://www.youtube.com/result...
4 igen nekünk is meg vannak a hibáink és keresztünk Magyaroknak , de nem az amit írtál és főleg nem abba a minőségbe
Hol volt mobilizáció akkor? Közel 20 millió európai halt meg 5 év alatt majdnem 2 évszázad kellett mire utolérte magát létszámban Európa, hol volt akkor mobilizáció?
Még könnyebb bármit behozni? Az a gond és ezt alaposan elhallgatják, hogy olyan kórokozó törzseket hoznak be, amikre nincs válasz az európai gyógyászatban, miről beszélünk? A dolog kockázatát hogy értsd, a TESCO-ban nem mondanák el, hogy a mirelit termékek közül melyik jön a vágóhídról és melyik a dögkútról, ..lutri választanod és nem az a rizikó, hogy jó max összetojod magad - bocs a profán példáért - hanem leadod a csukát..
Te is mehetsz nem?
Van gazdasági globalizáció is tudtommal! Olyan szintű mobilizáció hol volt akkor, mint ma? És így is bejöttek a kártevők, most annyi a különbség, hogy még könnyebb bármit is behozni! Szóval ilyen alapon hermetikusan zárjunk le mindent, mindenki üljön le a seggére és ne vágyjon a Bahamákra és minden oké!
Nem tudom feltűnt-e neked, hogy az emberek utazási szokásai, mármint a nyaralóhelyeket illetően "azóta" megváltoztak. A járványok, ha például a pestisre gondolsz a kereskedelem útján terjedtek el, ahogy a kártevők is, lásd krumplibogár, vagy más néven kolorádó bogár és semmi közük a globalizációhoz. Amire te gondolsz szerintem az a technikai fejlődés eredményeként a mobilizáció, de az nem ugyanaz.
Miért kellene jönnie bárkinek? Miért jöhetne bárki?
Az biztos, hogy többet ártanak a kór terjesztői, mint a svéd állatvédők..pedig Ők sem voltak piskóták
Akkor ők jöhetnek?
közös az ős maradjunk ennyiben
kb mint a talicska meg a mercikocsi, ott is a vasérc a közös ős...
nem. Max a cigányok származnak arról a földrészről. Tudod - az ember se majom, csak attól származik (persze kivételek vannak)
Aha! Az indiaiak nem cigányok?