Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én jártam elsősegély tanfolyamra még a kismotor jogsi megszerzésekor 89-ben
Nos ez az életmentés tipikus esete amikor ketten élesztenek újra
Egyik fújja a másik szívja, így van meg a körforgás
Meg karika fülbevaló....
zsóti a f@szba nem mész mán el locsolkodni a kis himbi-limbiddel, azt beakaszthacc egy öreg, kövér, rusnya ápolatlan cigányasszonynak. De rakott szoknya legyen ám rajta
senki nem bántott, te ugrottál rá...
https://floravita.superwebaruh...
jól emlékeztem
régebben a zsákból kimért olcsóbb volt kb 2-2,5 ezer de most kb 100 forinttal olcsóbb a zsákos
Én most vettem be "Cs"-vitaminból kettő felest de csakis azért mert az egészségetekre!
én egy másfeles petbe beleteszek 3-4-5 grammot
ha megfázós korszak van akkor többet
vesekő lehet tőle, de úgy is kijön ami nem kell
A napi 6-8 kg az tezsvírek között is 24-32 ezer pénz. Koponyánként.
ez a lenkei azért volt párszor bírságolva mert nem egyszer valótlan dolgokat állított
de lehet csak a gyógyszer maffia miatt volt...
c vitamint borászati boltban kell venni 1 kg kb 4 ezer az sokáig jó télen azt issza nálunk mindenki
És 2 m...de rá se bassz!
igaz milligram a megfelelő mértékegység /mg/
de vegyétek le rólam nyugodtan a keresztvizet én úgysem iszom meg
Nem csak szerinted,az SI szerint is
ok-ok neked van igazad....
(de azért ne haragudj meg, ha 6-8000 gramm, szerintem pont 6-8 kg )
A 6-8000 gramm, az éppen 6-8 kg....
" 6-8000 gram c-vitaminra " nem kg-ot írtam
Igaz, hogy elbasztam mert nem gram, hanem gramm, de nézzétek el nekem, mert 10 újjal gyorsan írok, aztán az ilyen hibák nálam előferdülnek, nem azért mert nem tudom,hogyan helyes A másik meg az, hogy explólert használok az meg nem javít mint a fájerfoksz ami aláhúzogatja pirossal a hibákat. Bár egy 4000 karakteres szóömleny után kicsi esélyét látnám annak, hogy visszajavítgassam a hibáim.
Persze...szerintem ez a minimális érték...De mondom,ebben benne van gyümölcs,víz,leves....minden....
Akkor nekem 3 liter lenne Ahhoz a mennyiséghez le kellene fogjatok, hogy belémöntsétek. Egyszerűen nem tudok nagy mennyiségeket meginni pláne egyszerre nem
Azt, hogy épp mennyi egy ember folyadékszükséglete az rengeteg mindenen múlik ez a 0,4 es szorzó szerintem nagyon leegyszerűsített.
Egyforma súlyú embernek nem ugyanannyi a folyadékszükséglete, ha mondjuk az egyik ül a szobájában a számítógép előtt és egész álló nap a sportmotor fórum vicc topic-jába hülyeségeket írogat, mint annak aki 42 fokos hőségben a kőbányában csákánnyal fejti a követ napi 14 órában
nagyon jó a c vitamin, de én akkor sem eszem 6-8 kg-t naponta a lenkei csomagot egyszer vettem meg anyámnak sok évvel ezelőtt, és uazt a patikából feléért-harmadáért össze lehetett rakni...