Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vannak bajok! Horthy jó volt a kedvencem. Mindjárt eljutunk oda, hogy Hitler is az érdekeinket szolgálta volna és mi lettünk volna Európa vezető nagyhatalma.
Nem értem rá, egész éjjel mosogattam liverpool alsón
Voltál tüntetni tegnap?
"Lölő adja a nevét ahhoz amihez a kormány nem tudja, vagy nem akarja.
Aztán ilyen, olyan csatornákon visszajuttatjak az allamhaztartasba. "

Súlyos bazmeg
Megyek is innen, Mindenben igazad van
Mondom gondolkodni.
Lölő adja a nevét ahhoz amihez a kormány nem tudja, vagy nem akarja.
Aztán ilyen, olyan csatornákon visszajuttatjak az allamhaztartasba.
Persze nem mindet, sajnálni nem kell őket és szeretni sem, csak a tényeket vázolom.
Persze az rtl-en mást mondanak tudom, hiszen mennyivel utosebb, hogy egy idióta 400 millát kaszál.
Erre lehet hörögni.
Nem vagyok Ő fán, de a többiekhez képest a fejlődés vitathatatlan, imadnek egy nemzetben gondolkodó, erkölcsileg s szakmailag magasan álló jelöltet!
De ilyen nyomokban sincs, akkor inkább ők!
Uff
Egyértelmű, eddig is tisztában voltam vele. Addig nem lesz itt változás, amíg nem tanulnak meg gondolkodni az emberek.
De ez legyen az ő bajuk.
Meg majd a te gyerekeidé.
Háttt könnyebb lesz a saját nyelvén basztatni a plebset angliában,magyarul nem buli.
Kurvára emlékeztetsz a volt éjjeliőrömre,az is a 60-as években élte fénykorát munkásőrként.A "Nemleszgázáremelés majdlett" is szerinte a mocskosorbán műve volt.
A végén kiderítitek hogy az orbán miatt nem volt holdraszállás csak eltussolták.
Ja nem az a lőrinc volt és ellopta a költségvetést.
Biztos igazad van. Tanulljak nyelvet
Annyi a különbség, hogy a "mi pénzünk" nem a Soros zsebébe vándorolt, hanem a gázszerelőébe. Szeretnünk kéne érte?
Ha a TV2 "Tények"-re gondolsz, az már nem zavar - évek óta nem nézem....
Pénztáros ugyanolyan stróman mint soros, csak mint említettem volt utáltok gondolkodni.
Érdekes, vannak páran akiket qrvára zavarnak a tények.
Ez így elég bullshit duma.
Ha elmész akkor mit érdekel ki fizet adót és ki lopja el?
Úgyis gyűlölöd a plebset is meg a mindenkori regnáló hatalmat.
Tanulj,képezd magad és ne szalaggyári munkásnak menj,de ha annak az se baj mert az uralkodó mainstréém beszédeteknek az a közepe hogy még a koldusnak is sokkal jobb még romániában is.
Tehát kapd össze magad,tanulj meg nyelvet párat és léc,jobb lesz neked.Pláne ha találsz olyan országot ahol nem zavar meg a plebs.
Nincs kormányrendelésem, nem vagyok a fizetési listájukon, magunknak teremtjük a munkát és a piacot is és nem a sultgalambot lessuk.
Nem vagyok krőzus, de jól vagyok a bőrömben, kormányoktól függetlenül.
S legyen jó vagy rossz, nem megyek sehová mert ez a hazám, itt vagyok itthon és nem pénzben mérem az életem.
A legnagyobb géniuszról, a lölőkéről még nem is beszéltünk
A leggazdagabb magyar
De ezzel semmi gond nincs, mert Gyúrcsány Meg soros

Hagyjuk is, vicc ez az ország úgy ahogy van.
Igen, mert ezt visította minden bolsi 50 évig, akkor gondolod, hogy igaz lett?? B+!
Nyilván nincsenek illúzióim, mindenhol a többség agyhalott plebs kategória, nálunk sincs másképp. Ezekre kell apellálni, ahogy ez a senki meg is teszi rendesen.
Csak tudod, ha az adófizető megy el ebből az országból, akkor előbb-utóbb nem lesz miből lopni, mert az eu-s csap is elzáródik ám egyszer. Tudod, a mocskos sorosista szargentini, aki le merte írni az igazat, most épp azt kell utálni, mert szembe megy az igazunkkal. Emlékszel, ahogy bödőcs mondta, az igazságot mi írjuk.
Szóval menjen el innen az, aki szétlopja az országot, aki elveszi annak az esélyét, hogy következő generációknak legyen esélyük bármire is, ne csak szalaggyári munkásnak vagy ahogy az okoska írta, mosogatónak Angliába. De erre vajmi kevés az esély, nem fog itt megélni senki, kivéve aki be van kötve orbán segglyukába,.
Kígyózni,el lehet kígyózni.
Jó ez itten mert elég vicces. Akinek a zermútharmincév után nincs saját álláspontja annak soha nem is lesz eccerűség okán, akinek meg van azt ma már nem lehet megváltoztatni így ami itt megy pusztán értelmetlen acsarkodás és csak arra jó, hogy még véletlenül se motorozzunk együtt senkivel mer' hát a szemét........biztos ennek is van értelme legfeljebb én nem látom, hogy mi az.........viszont vicces tényleg.
Ezt ne erőltesd, mert még a történészek se tudnak megegyezni, hogy pozitív vagy negatív volt... bizonyos pártállásúaknak egyik, másoknak másik
Ja, már fletó is megmondta, "el lehet menni" még talán karriert is tudna csinálni pl. Angliában, mert koszos tányér ott mindig akad
Elég gyakran kijárok hozzájuk Erdélybe.
Soros meg kis csicska volt, persze mihez képest.
Viszont azok irányították akkor is akik most.
Arról nem tehetek ha fáj gondolkodni.
Mármint a felső 10%-nak, ugye?