Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pistikéék vacsoráznak és megkérdezi az apját:
- Apu, mi az a bordélyház?
Apjában megáll az üto, elejti a kezében lévo kanalat, majd
végül így válaszol:
- Az egy olyan hely, ahol pénzért szeretetet lehet kapni.
Pistike másnap el is megy bordélyházba, ahol a madam
fogadja...
- Csókolom, apukám azt mondta, hogy itt pénzért szeretetet
lehet kapni.
A madam egy kicsit meglepodik, de mivel elküldeni nem
akarja, hát ad neki pár palacsintát, amit Pistike meg is eszik.
Este újra együtt a család, vacsoráznak.
- Képzeld apu, voltam bordélyházban.
- És? - kérdi az apja rémülten.
- Hát hárommal elbírtam, a negyediket meg szétteríttem és
kinyaltam.
A hazaspar otthon ul a teve elott. A ferj mogyorot eszik, feldobja oket, es a szajaval elkapja. Amikor azonban a
felesege szol hozza es felreforditja a fejet, az egyik mogyoro a szaja helyett a fulebe pottyan. A feleseg
probalja kiszedni, de csak meg jobban benyomja. Mikozben ott probalkoznak, hazaer a lanyuk egy fiuismerosevel.
Amikor a fiu meghallja, mi tortent, atveszi az iranyitast.
Bedugja a ket ujjat a ferfi orraba, majd azt mondja neki, hogy vegyen egy nagy levegot, csukja be a szajat es
probalja az orran kifujni a levegot. A ferfi megprobalja, es csodak-csodaja, a mogyoro kirepul a fulebol. A nagy
mutet utan a lanyuk kiviszi a fiut a konyhaba, hogy egyenek valamit. A feleseg azt mondja a ferjenek:
- Nagyon okos gyerek ez. Szerinted mi lesz belole, ha felno?
- Hat, az ujjanak a szagabol kiindulva a vejunk...
Nagyszámok törvénye
vagy akár papnak és sose kapják hazugságon..
Összegyúrnánk!
Rá is szavaztam anno !
Hogy beszélsz fiam? Mikor beszéltem én így veled? Ejnye
Mondjuk ha orbán karizmáját, aki hatással van a rasszistákra úgy lenen az igazi, meg egy kis róhán tóni a stílusárt, és mészáros a pénzügyekért.
Részegen senki nem beszél jól, de amúgy tehetségesebb szónok, mint Orbi. Rászavaztam anno! Király csóka!
Ha ki tudja "pörögni" a rá ható erőket, kisebb a sérülés.
Ez kocsira és emberre is igaz.
A kollégám karácsony előtt törte rommá a stiftjét. párszor átpördült vele, a hátulja is kicsit alább rogyott, a mentősök úgy mentek oda, hogy inkább a fekete kocsit kellene hívni, mint a fehéret. De nem találtak benne senkit, mert a srác kint ült az árokparton. Pedig még légzsákja sem volt, mert ugye a sport kormány sokkal vagányabb.
De asszony is mesélte, hogy előttük száguldott be a vetésbe egy szuzi, párszor bukfenceztek, majd kiszálltak belőle.
Aki nem jó mérnöknek, vagy tanárnak, vagy irodába , az elmegy politikusnak, és sokkal több pénzért mint amennyit máshol kapna! aztán lehet süketelni!
Milyen hosszan mondta - s milyen keveset!
Gyerekek aki szónóki tehetségéről híres volt az Torgyán papa Überelhetetlen volt az öreg
Szerintem engedd el ezt a kretént!
Egy troll sosem fog odafigyelni a tényekre!
Mi volt elfogatható ????????? Se a Őszöd i beszéd se a előtte se utána való tevékenysége nem volt elfogatható . És milyen szolnoki képszegről beszélsz , neki maga a beszéd kihívás http://youtu.be/mTFBp9B2I8U és https://www.youtube.com/result... ............stb
Ez egy vicc !
Aha, szóval az akkor elfogadható volt?
Amúgy maga az öszödi beszéden nem tudom miért vannak kiakadva, elmondta az igazat, azelőtt és azóta is így működik a politika. Mondjuk nekem szimpatikus a Gyurcsi, legalább eltud mondani egy beszédet úgy, hogy nem olvassa fel egy lapról. Legalább szónoki tehetsége van, ami a jelenleginek nincs.
böribe van..
uuuuuuuuuuuuuuuuu bazki na aztán degenerált állat ! Mellesleg nem konkrétan Őszödi beszéd miatt mentek a utcára hanem mert az volt a utolsó csepp pohárba ,és ugye ez megint igen nagy különbség .
Nem csak szerinted!
Az elmúlt napok írásain nem röhögtem agyon magam........
Kell az ilyen diskurzus is,de tán egy másik/új topicban.
Szerintem.