Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"A tavalyi első hat hónapban a 365 darab fix és 160 mobil készülékből álló hazai traffipax-hálózat személyautók esetében 192 682 darab gyorshajtást rögzített, teherautók és buszok esetében pedig 3734 darabot.
https://www.napi.hu/magyar_gaz...

Tehát évi közel 400.000 ezer szabálytalankodót kaptak el.
tehát nem négyet, nem négyszázat. 400.000-t!!!!"

Mivel ránézésre gyanús volt az adat így vettem a fáradtságot és a 192682 meg a 3734-et összeadtam, de nekem nagyon nem közelítet a 400 000 db-hoz.
Összesen 196416 lett Bevallom nem vagyok egy pitagorasz de két számot még számoló géppel össze tudok adni, ha nem is mindíg hibátlanul
ebből egy mukkot nem értettem
a piac felosztásáért ? ? ? ?
úúúúristen...

Ti elhiszitek , hogy ilyen embereknek közük lehet a piac felosztásához?
beszarok ...
A tegnapi hős.
"Szerencséje volt az ürgének, valószínű, hogy ösztönösen támadt rá a támadóra, aki nem volt elég határozott és/vagy egyszerűen pillanatnyi előnye volt és egyből lépett. A fotóról ítélve nem a CERN-nél dolgozik, mint kiküldött kutató atomfizikus, az is lehet, hogy napi szinten használja a placcon a "tudást" az életben maradásért és a piac felosztásáért, egyszerűen ráfaragott vele(emberére akadt) a menekülő bankárok réme"
A bújkálás az bújkálás, gödörből, kapualjból, bokorból, kukás autóból. A civil rendőrautó az más, főleg menetből autópályán a belsőben 200 felett alacsonyan repülőket, amiben már van kockázat,..de mint azt a hírekből kiderül, ilyenre nemigen van példa. Állni, és várni..ahhoz tényleg elég a gép, meg valaki aki vigyáz rá, hogy el ne lopják..
A rendőri jelleg nélküli autókból való mérést hogyan értelmezed? Az bujkálás?

""Az elmúlt évek magyarországi tapasztalatai alapján a kampány idején az ellenőrzött járművezetők 95%-a az előírásoknak megfelelően választotta meg haladási sebességét. Berzai Zsolt r. alezredes a sajtótájékoztatón kijelentette, hogy „az elmúlt három évben a Speedmarathon által érintett napokon hazánkban nem következett be halálos kimenetelű közúti baleset. Remélem, hogy 2018. május 14-e ezeknek a napoknak a sorát fogja gyarapítani.”""
http://www.baleset-megelozes.e...

Tehát a szöveg szerint a fokozott ellenőrzés idején javul a közlekedési morál. Ha ezentúl nem lesznek jól látható, bejelentett mérések, hanem bármikor-bárhonnét, akkor általánosságban fog javulni a statisztika.

És bár a síelőknek ad tanácsot, de pl. Szlovákiában nem 68-nál kattan a gép, vagy akár 60-nál, hanem már 56-tól fizetsz. Fizetek.
https://sielok.hu/rovat/auto/c...
Lehet a Hősök tere lesz az
Nem adjuk fel, már az utolsót rúgja
És tényleg
De erre hivatkozik a rendőrség Hogy azért a nagy mérési láz, meg bújkálás..közben a pénz miatt van az egész. Azért elég jó hogy a hűde balesetmegelőző dologtól eljutottunk addig, hogy a gyorshajtás szabálysértés, amit eddig sem vitatott senki
Senkit sem érdekel. Beír
Számok.
Lehet a te kezed volt a legmagasabban a Kossuth téren, meg a te neved visszhangzott még akkor is, mikor a többiek már elmentek haza, de hidd el, itt egyetlen embert sem érdekelnek ezek a szar statisztikák. Mindegy honnan szeded.
1.
De nem lesz... Maaaargit!
Az imént köszöntem meg.
Csak már legyen vége kérlek!
Ha nem is fogadták el, de legalább szöget ütöttem a fejekbe, már akkor megérte.
Egyszer megköszönitek.

;-)
Mert ebből is látszódik, hogy mennyire nem mozogsz még az elvárt mértékben sem otthonosan a saját országod államapparátus felépítésében. Nem teljesen, csak mint állampolgártól elvárható.
Van a rendőr akinek van információja, lehetne mondjuk Nemzetvédelmis, aztán mondjuk szerződött gépjárműmentős aki a balfaszok vagy a vétlenek autóját szállítja el, lehetne mondjuk igazságügyi szakértő, lehetne közalkalmazott, munkavállaló a rendőrségnél, stb.
A kolléga által el nem hitt adatok (rendőrség létszáma), esetleg a traffikkal dolgozók létszámának becslése után persze nem csodálkozom ezen.
De ez nem is lenne baj, nyilván senki nem tud mindent, még én sem, de hát a gugli mindenki barátja...
Akkor mostmár köszönöm mindenki nevében!
Tényleg.
Ne háborúzz, szeretkezz!
Az ORFK-tól kapott tájékoztatás szerint a rendőrség létszáma ......

Nekem nem hiszem, hogy adnának ilyen infókat.
Meg pont nem is érdekel
Nekem nem is célom a reform, mert tudom, egy fecske sem csinál nyarat.
A lényege, amit a legislegelején leírtam, hogy mindenkinek nagy az arca, csak amikor jönnek a szépen összehajtogatott járművek - és most vegyük külön a vétlen sofőröket - akkor meg a nagy sírás-rívás.
De pont ezt szarom le, SŐT, én pont a vétlenek miatt írtam le a véleményemet.
Ennyi és nem több a több napos kommentháború lényege.
Tényleg.
Gyanús
Tuti, hogy sün.
Ha még leírod ezerszer, akkor se csinálsz vele reformot.
Akkor mit szeretnél elérni azzal, hogy az idődet, energiádat statisztikákra, beollózásokra pazarlod?
Minden versben van egy rím édesanyám tésztát gyúr.