Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt meg mind látta már
Be nélkül.
büntetnek mást is csak akkor,ha van sebesség túllépés is. Ez nem változtat semmit. Leírtam,hogy legyen róla halvány fogalmatok,hogy működik.Tehát nyugodtan telefonálhatsz, ha nem vagy gyorsabb a megengedettnél.
egyébként van itt egy saját felvételem Már úgy saját,hogy én kaptam, nekem küldték
Esti felvételen állapítsd már meg, ki mit csinál az autóban sem öv sem telefonálás nem látszik, alapvetően semmi
a youtube is teli van ezekkel a szarokkal, tickety toc a neve
Varez be oldalról szedik azt töltik fel.
le kell tölteni a torrentről és nem kell sietni
vagy
ha tényleg maradi pöcs vagy vegyél a devecseri cigóktól egy videómagnót 3 ezerért és felveszed(asszony nagyi stb) a tv-ből
Most akkor nincs vége ennek a lefosottszarnak? Viccek topik nem hormonbobon...
En nem akarom senkinek a karat, meg a penzet sem, nehogy azt higgye barki is.
Reszesedesem sincs belole.
ma olyan 140 körül jöttem hazafelé 90-es korlátozású úton,mert a gyereknek kezdődött a tikiri tak vagy milyen mese háromnegyed nyolckor és azt mindíg szokta nézni
Hogy ítélitek meg ezen cselekedetemet

a/ jól tetted Pipi a gyerek az első

b/mehettél volna gyorsabban is

c/felelőtlenség megszegni a kreszt
Ez mit valtoztat azon, hogy evi 400 ezer csak a Vedak alatti sebessegtullepes?
Mi lenne, ha mast is buntetnenek a Veda felvetelek alapjan?
köszönön de már megelőztek a többiek a tájékoztatásban
"Nos, ha te vered a f.szod a másik kézzel meg telefonszexet hallgatsz, úgy, hogy a biztonsági öved nincs bekapcsolva közben szabálytalanul kanyarodsz vagy előzől" Mi ez, valami cirkuszi szám
Tenyleg nem vagy Pithagorasz, mert az gondolom tudott olvasni, hogy fel ev alatt 200 ezer, az az evi 400 ezer.
Ez már tóalattjáró, de menthető, le kell csak engedni mellőle a vizet..
Tesóm azon versenyzik a kollégáival, hogy a laktanyától néhány száz méterre lévő véda alatt ki tudja a max 108-at kihajtani a fecskendőből
Minden héten van csekk a tűzoltóknak vonulásról...
Akkor pénzbeszedés, vagy a biztonságunkért van?
Ércsé meg hogyé én is menek néha 90km/h felett na.
Kikő fúrni az alját, oszt maj kifolyik belőle
az is oda van írva hogy az első fél év és az a szegényebb fél év
legalábbis a költekezés szempontjából az első az év soványabbik fele
Pipi! Ma láttam a hajódat!
Még mindig szabálysértési topic?
Aha ez felett elsiklottam. Bár melyik fél év? Az év első fele vagy a második Nem biztos, hogy pont dupázni kell
Persze ez már csak kötözködés részemről
itt talán egy kicsit idözzünk el
Nos van egy cimbim aki képbe van ezekbe a dolgokba, nyílván mert a cégnél dolgozik
Nekem Ő mondta, hogy a védával alapvetően sebességet mérnek Mert azt egyszerű programozni. Egy számítógép szűri ki. (egyszerű algoritmus)
tehát ha elhaladsz egy véda alatt ahol közig. felett mégy akkor az autómata elmenti a fájlt egy külön mappába. Nos az emberi tényező csak innen kapcsolódik be. Mert amikor a felvételeket kiértékelik akkor látnak ilyet, hogy szabálytalan sávváltás, nincs biztonsági öv , kézbentartott mobil telefon stb. Tehát bünti azokért csak akkor megy ha eleve van egy gyorshajtásod, ugyanis csak akkor rak félre a gép és csak akkor nézik meg emberek a felvételt.
Nos, ha te vered a f.szod a másik kézzel meg telefonszexet hallgatsz, úgy, hogy a biztonsági öved nincs bekapcsolva közben szabálytalanul kanyarodsz vagy előzől, ha nem hajtottál gyorsan( vagyis a számítógép automatikusan nem mentett egy külön mappába ) akkor ezeket megúsztad
Saját tapasztalat is van. Szolnokon az egyik véda lámpás kereszteződésnél van. Nos ennek figyelni kellene a piroson történő áthaladást is. Hát tavaly valahol a két ünnep között jöttem hazafelé a kisteherautómmal kb. este 10 óra lehetett. Már mindenhol sárgán villogtak a jelzőlámpák, csak ebben a kerszteződésben működött. (mondjuk napközben ez egy forgalmas kereszteződés) Sehol senki nem volt, üres volt minden. Én egy kicit elméláztam, mire észbekaptam láttam simán átjöttem a piros lámpán. Akkor egy kicsit ideges is lettem, meret ezt simán látta a véda. Annak tekintetében, hogy ugyanezzel a teherautóval két faluval fentebb alkalmazottam szaladt bele egy védába 76 környékén belterületen Vásárosnaményból jött is a 30 as csekk egy héten belül
Nos a piroslámpás áthajtást megúsztam Mivel a sebességem nem volt a megengedett méréshatár felett így a többit a gép nem szűri, ember meg nem látta a felvételt
fél éves adat a 192ezer meg az apró szóval 1 évre vetítve közel 400 ezer