Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább azt mond meg,hogy miért nem tudom kipucolni a garázsomat? Van egy halom fölöslegessé vált tankom. Rámegyek az eladásra, beütöm az összeget majd kiír valamit a jobb oldalon, hogy nem tudom eladni
Az kurva jó tank!
Álcaháló,periszkóp,töltésgyorsító...és dög!
ja egy 7 tieres helkatot mindjá kerülök vele egyet már feltöltöttem lőszerrel
még azt nem néztem mindjá ránézek
Jó lenne tudni ezek a tervrajzok micsodák? Már néhány hónapja kapok ilyen tervrajz részleteket
Az összes ajándék közül annyit értettem, hogy kaptam egy millió kreditet
Ezeket az extra dolgokat soha sem használtam, néha eladom őket ha rátalálok hol vannak
Kaptál egy prémium tankot...
INGYEN!!!!!!!!
neked valami béta tesztet írt nekem meg 5 éves szolgálatot
elkezdem kinyitogatni
nagyon fasza azt ez mikre jók? Sosem tudtam az ilyeneket
Megyek...
Annyit beszéltünk róla,beléptem,és ajándékosztás van!
Ezt a majmot nem kell letaposnom. Ez tényleg egy hülye...
Ezt meghagyom a ti harcotoknak Egyrészt annyira nem érdekel a téma másrészt ha a másik letaposásáról van szó neked úgysem kell a szomszédba menned tanácsért
Hagyd Pipi egy kis jellemtelen fasz!
Kamu rege van itt is ,a fészen meg kukucskálni van fent. Magyarul buzi...és motoros faszt akar
Nekem ez hivatás ,nem ebből élek...ezért nem igazán találtál be
Öreg sem vagyok ,kérdezd meg anyádat
A tömlőhajtogatásba meg amúgy sem tudnál beleszólni ,mert oda férfiak kellenek...nem ilyen kis csicskabuzik mint te
Na ugye?
Igazad van, kicsit eszkalálódott ez... de mit tegyek, rosszul tűröm a hülyéket, a magánéletemben nincs is a környezetemben, de itt összeakadhatok bármikor velük, ahogy a haveroddal.
mi van, cuki, betaláltam? Magasan képzett vagy? és miben is? mert tömlőhajtogatásra túlképzett vagy és már öreg is, a marketingről meg a mikroökonómiáról fingod sincs - csak azt nem értem, akkor minek ugatsz bele?
Szólok én bele a tömlőhajtogatásba? na ugye
hát te sem vagy egy pitágorász De hagyjuk is. Az egész történet onnan indult el, hogy szerinted egy felnőtt ne játszon, lehetőleg pláne számítógépes játékot ne
Néhányan erről más volt a véleményünk és kész. mindenki nem lehet egy véleményen azért neked még nem kell mikndenkit hülyézni
Őőő...a primitív vadparasztok mint pl te is ,valóban a “csak tömlőhajtogatást tanult” véleményen vannak. Tapasztaltam ezt cigányoknál és iskolázatlan embereknél. Akik viszont minimális alapműveltségre tettek szert ,tisztában vannak vele mivel jár ez a szakma. Nem beszélve a fizikai és pszichés átlag feletti képességről ,említhetjük a tűzoltók iskolai képzését is. Ajánlom figyelmedbe! Sok érdekes dolgot fogsz találni ,mint pl Ybl Miklós egyetem és rengeteg főiskolai képzés,ami nagyon sok társamnak megvan. Nekem is többek közt! Bár neked ez semmit nem mond ,mert ha lenne felsőfokú végzetséged ,nem lennél ilyen tudatlan barom
"de akkor sem közvetlen fizeted, mint a közértben a sört" - hát, hogyafaxombane? Azért, mert nincs a számlán, hogy "hülyegyerek, 150 Ft a sör, 10 a reklám = 160" azért még KÖZVETLEN kifizeted! Az, hogy nem "látványos" akkor az már nem is pénz? Az adónak meg mi köze ehhez, az is benne van, de arról most nem beszélt senki.
Eddig azt hittem, csak a haverod ilyen hülye. neki megbocsájtható, mert csak tömlőhajtogatást tanult, de te elvileg fősulit végzett vagy...
Hát ha megtaláltad , hogy kinek kéne panaszkodni majd üzend már meg légyszi Néztem múltkór, hogy hány milliárd ft ba kerül az éves költségvetésnek csak a bkv. Leosztottam és az jött ki, hogy minden dolgozó állampolgár fizet évente 32 000 ft a fenntartására Én életemben egyszer ültem egy combínó villamoson (amikor eladtam az egyik hajeszt) meg egyszer egy kék ikarus autómataváltos bkv buszon amikor arra vártam, hogy a hájeszba bekössék a tempomatot 26 éve bejelentett munkahelyem van. ha azt vesszük alapul, hogy a mostani 32 ezer ft paritáson 26 éve is ennyit ért akkor 26x32 ezer azaz 832000 ft fizettem be a bkvnak 2 utazásomért. vagyis 416 000 ft/ utazás. + a vonaljegy
A stadionokkal még rosszabb a helyzetem Olyanban még egyszer sem jártam
tőlem biztos nem megy a pénz ennek a cukinak Még kezdőfelületét sem láttam a fércbuknak és abban reménykedem, hogy halálomig ez így is fog maradni
Értem én, hogy mit akarsz mondani de akkor sem közvetlen fizeted, mint a közértben a sört. Pont ezért nem is fájdalmas az emberek számára. Ilyen pl az adó is. Az is benne van a termék árában így nem látványos. esetleg ha több értelmi szint szorult beléd mint egy botba akkor tudod, hogy egy valag adót tartalmaz a vételár
A reklámért sem tudsz külön fizetni. Nem mondhatod az eladónak, hogy reklám nélküli áron kéred az adidas felsőt, mert neki csak egy ára van az meg a fogyasztói ár
A fész fizetős nem ingyenes...átvitt értelemben! De ingyenesen használhatod,letöltheted bármikor.
Ugyanígy a Wot is ingyenes!
Fogyatékos...érted? Nem érted...hajjj....
Na ok...akkor eladok neked fész fiókokat 1000 Ft-ért. Mennyi kell? Szólj ha eldöntötted! Ugyan itt Wotos fiók is eladó korlátlan mennyiségben
Hülyegyerek...