Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy ilyen világ: van, akinek dollár százmilliárdja van, és van, aki napi fél dollárból él. Te valahol a kettő közt vagy
Egyébként azt is olvastam már, ha van minden nap meleg ételed, és van állandó lakhelyed - akkor a világ leggazdagabb 5%-ába tartozol.
De ez csak pálinkára igaz, a termelői bor már a szürkezóna. Szörfözés meg talán nem jellemző.
De amúgy erről van szó, a pofája mindenkinek rohadtul nagy. Már amikor arról van szó, hogy kinek mi jár.
Húúú de megmondtad kisember
Tan pinát kaptál hogy így megtátosodtál?
Most erősítettél meg benne még jobban
Nincs menórád? Megnáczultál?

Én viszont a kezemben tartok egy drótdarabot, ez egy echte szuvenyír Oswieczimből. Én kényszeresen ügyelek arra, hogy csak arról nyilatkoztassak ki, amihez egy pici közöm is van.

;-)
sosem cigiztem, alkohol is mértékkel, kurva drog is alig
mégsem volt sosem sok pénzem, igazándiból felesleges sem, szóval ez az érvelésed szar
" illetve a házi készítésű és csempészett szarságok.." - én biztos vagyok benne, hogy ez a nagyobb tétel pálinkát senki nem vesz már kiskerben, a ciginek meg 2/3-a adózatlan forrásból származik (ezt egyszer megállapították, egy lakótelepi szemétkonténer analizálásával - érdekes )
Példával muatassa be, tudsz mutatni egy képet vagy videót is, hogy tevékenyen mit tesz azért, amiről csak szavakban beszél?
Baromságokat most én írok neked, és akkor talán én is jó megmondó ember leszek örökre.

- Ne verd a gyerekeket, m,agyarázd el nekik többször.
- Ne nyomd el a nőket.
- Ültess fákat és azokat gondozd is.
- A vadon élő állatokat, valamint a gondjaidra bízott- vagy gondjaidba vett állatokkal szeretettel bánjál.
- Ne öntsd ki a használt olajat a motorodból.
- Járj kerékpárral.
- Fizetésed 505-t add a szegényeknek.
- Ne habzsolj, ne cserélgess motort 5 évente.

Öööö... a mennybe mentem már szerinted, mert éppen nem érzek most semmit ezzel kapcsolatban.
Hát ennyit és a te buziforma példaképed.
És a feketejövedelmeket sem számítja bele, ha már mindenképpen a saját vélt igazadat akarod a másikra erőltetni.
Amúgy nem akit akarok, ezt te honnét veszed? Ott áll feketén-fehéren, hogy kiket.
Bár nem szeretem, de megint megjegyzem, hogy amíg CSAK

https://www.ksh.hu/docs/hun/xs...

2018-ban cigi és alkoholból a magyar fogyasztók elköltöttek 1040 milliárdot, addig szerintem felesleges is beszélni, hogy ki, mennyit keres. Ebben a drog még nincs is benne, illetve a házi készítésű és csempészett szarságok..
Nyilván lehet vitatkozni a statisztikai adatokon, és lehet, hogy van is benne huncutság, de amíg ennyi pénzt költünk felesleges dolgokra, addig szerintem KÁR a jövedelmünket összehasonlítani bárkiével is.
Nem, ezt a csávót én nem nézem, amíg be nem tetted, azt se tudtam, hogy létezik... minek is ismerném? nem engem szólít meg, nem vagyok liberális, nem szorulok a nagy tapasztalatára, sőt 7 ágú gyertyatartóm sincs otthon.
Amiről beszél, az az én baráti körömben nem beszédtáma - mert ez a természetes... mi így élünk - ő meg abból, hogy arról beszél, hogy így kéne.
Te viszont kövesd nyugodtan neked kell az állandó megerősítés, milyen okos és mekkora király vagy, hogy hasonlóan gondolkodol.
Ez azért nem újdonság, valld be... pont ez a szép.a statisztikában és a közvélemény kutatásban olyan kérdésekre keres választ, amilyenre akar és úgy ahogy akar....
A linkedből idézve: "A kereseti adatok változása nagy érdeklődésre számot tartó mutató, emiatt a KSH ezt havi szinten közzéteszi. Ez az adatkör a legalább öt főt foglalkoztató vállalkozásoknál, költségvetési intézményeknél és a megfigyelésbe bevont nonprofit szervezeteknél teljes munkaidőben alkalmazásban állókra vonatkozik. A megfigyelés nem terjed ki a magyarországi munkavállalók teljes körére."

Tehát azt veszek bele a statisztikába akit akarok - hogy a számomra kedvező eredményt adja ki.
De mégis mivel is vezeti meg az embereket? Hogy utazzák be a világot? Vagy ültessenek fákat?
Amúgy meg nézel valamit ,vagy valakit ,akkor te azt utánozni kezded? Vagy azt csinálod amit mond?
Remélem nem nézel Ninjás filmeket baszod ,mert elkezdel a kocsma előtt emberkedni ,még valaki nyakonbasz
Mindenki buzi, aki nem én.
Ez volt a vicc része, amúgy meg sok buzinak van felesége, hogy a rejtőzködő életmódját felépítse.
Nyilván a súlyozott átlagszámítás lenne a legjobb.
Az érdekes az, hogy a KSH a nemzetközi standardoknak megfelelően számol.

https://www.ksh.hu/sajtoszoba_...

Amúgy meg különben is:

https://piacesprofit.hu/gazdas...

Tehát a BEVALLÁSOK alapján számolnak.
Azt megnézném, hogy a jelenlegi átlagbérek időben visszafelé haladva hogyan alakultak, aki esetleg nem tud a sorok között olvasni, annak egyszerűbben felteszem a kérdést, a rohadt, tolvaj, buzsigány komancsok alatt ez a szám hogyan alakult?
Ugye, egy direkt uszításra berendezkedett médiafelület "újságírója" egy normális helyen nem mérvadó. Lehet persze úgy nézni, hogy tessék, itt van, ezt akartátok?
Szegény Székely, nem Ő a legélesebb kés a fiókban
Látod, 300 ezren nézik... ez az igazi probléma. Ilyen módon vezetik meg az embereket - már a kicsit okosabbakat. A síkhülyéknek elég csak a politika, sokszor ismételve reggel-este.
Nem kellene másoké...többnyire sokkal rosszabb mint az enyém
Hmmm...a buziknak ilyen feleségük van?
Sokan lennének akkor buzik
Nem, csak az arra fogékonyakat, meg akik lusták gondolkodni.
Ja, ki ne hagyjam azokat, akik a másikéra ácsingóznak.