Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajjj...megszoktam már az ilyen kis majmoktól hogy megeszi őket az irigység,mert én igazi férfi vagyok ,te meg vizisiklóvállú kis buzika. Ez tény...fogadd el
Ezt nem a munkámra értem ,mert az a hobbim...én az “énemről” beszélek. A meló csak bónusz.
Vagy egy zsírdisznó vagy ,vagy valami kis vérszegény majom. Egy hölgy ismerősömmel beszéltem ,akinek itt elég sokan adtátok a Batmant. Neki volt szerencséje látni titeket a neten. Katasztrófa....és finoman fogalmaztam pubi .
Tudom...tudom...te nem beszéltél vele tuti...de ettől még nyomorult vagy...ez érzik. Én vajon miért nem mondok rád hasonlókat hmm? Mert érzik ha valaki Alfa...még egy pasi is levágja. Nálad bugyi szagot érzek
Én ma szereltem, az már annak számít?
Nekem meg az, hogy a társadalom érdekében az ilyen selejtekre rávilágítsak.
Társadalmi megbízásra, társadalmi munkában végzem.
Ahelyett, hogy motoroznának....
Latom nagyuzemben megy a verszívas, es egymas agyanak feszitese.
Hú, ez a hősös kicsit erösre sikeredett... nem tán azt akarod sugallni, hogy te is az vagy?
Valahogy ez nekem nem áll össze: itt vagy te, egy nagyképű önelégült tapló, el nem tudom képzelni, hogy te valamiért kockáztasd az életed (mint egy hős)
Te idióta....neki ez a munkája!!!
Fel tudod fogni bazdmeg????
Urbánus kozmopolita hülye ez, nem példakép.
Látod, én napjában teszem azt, amiről beszélek.
És mégsem a baromságokból próbálok megélni, nem nárcisztikus módon teszem a világ elé, hogy mekkora kúlságot csinálok.
Ugyanolyan hülye buzi ez is, mint azok, akik matricából a jófej apukaságukat teszik közhírré, hogy a fostaligában utazik a Héra meg Jancsika, vagy a Zénó.
Tegye a nyomoronc azt amit akar, de ha ebből akar magának előnyt, ne csodálkozzon, ha lebuzizzák. Mert az a buzija, egy buzi szarcsimbók.
Te nekem nem mondhatod meg mit tegyek ,mert a bokámig nem érsz semmiben.
...erről eszembe jutott egy vicc (ha má' vicc topic)
A jóságos Brezsnyev elvtárs visszadobta a gyerekeknek a labdát - pedig közéjük is lövethetett volna
Nekem nem a példaképem...hősök között élek ,majd onnan választok ha úgy érzem hogy szükségem van rá.
Csak olyanban nem szeretek állást foglalni ,amit nem ismerek...mert hülyén jövök ki belőle. Mint a haverod pl...
Hagyd má', hát nem érted? Fákat ültet, biciklizik, és még a jutyúbra is felteszi ezeket! Mi ez, ha nem egy példakép?
Nézd meg...nincs letiltva
Ja és rengeteg adományt is gyűjtött és gyűjt is a rászorulóknak.
De természetesen ha te Ruszó Tibi életútját szeretnéd követni ,én megértem
Muti.
Na jó..kielemezem szívesen hogy mekkora barom vagy ,ha így ragaszkodsz hozzá
Nos..amiket felsoroltál ,mindet csinálja a srác...fákat is ültet,sőtt...annyit amennyit te életedben nem fogsz
És még biciklizik is...
Istenem...mekkora egy fasz vagy bazdmeg
Szerencse, hogy azért lehet tudni, hogy a példákkal általában a MUNKÁRA céloztam, csak abba nehéz belekötni, ezért a száraz kóróba is, csak legyen valami. Mondjuk ezt direkt csináltam, hogy legyen menekülési utad, köszönd meg.
Ma nagyon bölcs vagy
Csak úgy sziporkázol! Kapkodom a fejem a sok okosságról nehogy lemaradjak...
Legyél hadseregtábornok...de lehet elég a sima tábornok is nem?
Műts agyat..jaja..így megy az
A pénz nem terem vadon,meg kell termelni
Geczi...de jót röhögtem te állat
Remélem ez volt a cél...
Az őrökre kérdezed?
Amúgy senki. Elmentem, megnéztem, élményekkel gazdagodtam, ilyenkor jót nevezetek, hogy ez egy olyan jó érv már vagy pontosan 12 éve, amikor valaki erkölcsösséggel akar terrorizálni. Mindjárt keresek képet is, okulásul.
Látom, kezd előjönni a szokott vita kultúrád inkább menj, nézzél valami buzi jutyubbert, hátha ragad rád valami és még ennél is okosabb leszel
A csapból folyó ívóvízzel együtt lehet így mondani.
A témába vágó válaszodból úgy érzem, hogy most döngöltelek a földbe.
Köszi.
Kid volt ott?
De te egy vagy a 10 millióból.
Vagyis tök jó az érvelésem, pláne mert tényekkel támasztom alá és nem véleménnyel.

De a te világod egyszerű, azt látom. Nem érted, miért nincs pénzed, ha nem iszol. Találj fel valami világraszólót, esetleg legyél hadseregtábornok, műts agyat, és akkor lesz. Még ha iszol is, akkor is lesz. Azt nem tanították meg neked, hogy a pénz nem terem vadon, hanem meg kell termelni?