Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" Ez a 2 terrás winkó is 20700 ft volt Állítólag most ment fel az ára a kínai lépfene miatt" Mert éppen kapóra jött nekik, ezért ezt tették kifogásnak! Ha nincsen vírus majd találnak mást!
Nem vagy hatékony
Sok cégnél az a baj hogy felélték a hasznot fejlesztés meg semmi sem volt
Se 5 éve se 10 éve se 20 éve
Aztán csak a sírás megy hogy a dolgozó mennyi pénzt elvisz
Nemrég voltam műanyagos cégnél szerelni aztán ilyen borosüvegeket csinálnak műanyagból. 5-6 dolgozó megcsinál óránként valami 2-3 ezer darabot a mizse víznél meg egy gép 12 ezret fele ennyi emberrel
Szóval nem tehet az ember arról hogy egy nem hatékony béna géppel dolgozik
Csak a saját vállalkozásomból indulok ki akkor az elmúlt 3 év alatt meg duplázódtak a az üzletek bérleti díjai, kb. így alakult a fizetésemelés és a hozzájuk kapcsolódó járulékfizetés.
Az árubeszerzés euróban történik és nem elég, hogy euróban is nőt a beszerzési ár de az euró árfolyama is változott + 40 ft ot, tehát tonnánként 40 ezer évente ez tetemes összeg.
Ehhez mérten párosult egy csökkenő forgalom. Azt ezzel nem egyedül én vagyok így, hanem több 10 ezer akár 100 ezer kkv. Szívesen adnék én nettó 300-350 ezer ft os bért is minden alkalmazottamnak meg fizetném az ezek után járó járulékukat, de a fent leírtak függvényében ez nem lehetséges. Ezek a többletkiadások az én zsebemből estek ki. Tehát azt jelenti,amíg a munkavállaló egyre több fizetést kap addig a vállalkozónak egyre kevesebb pénz marad a fentebb leírt dolgok miatt. Akkor ki panaszkodjon? Amikor kivérzünk teljesen és kivérzünk akkor meg majd munkahely nem lesz minimál bérért sem az biztos sokkal jobb lesz...
Ha nem menne el senki minimálbér és az alatt dolgozni már jobban állnánk. Az új polgárjenő is csökkentette a dolgozók fizetését, a képviselőknek megszavazták az emelést. Nem annak indult de fidesz bérenc ez is.
Mar az elején óriási baki van a cikkben, mert nem keresztény, hanem ahogy Szijjàrtò és Orbán Balazs is nyilatkozott, a “zsidó-keresztény” értékrend a mérvadó....
Úgyhogy mindenkinek salom, motoros cimborák
Persze. Mindenképp az a cél még jó hogy a szociknak soha eszébe se jutott
Jönnek az átnevelő táborok, mint Észak-Koreában?

https://index.hu/belfold/2020/...
2000 előtt egy 30 gigás lehetett kb ennyi
128mb rám volt 30 ezer
Ez olyan 96-98 körüli árak ekkor 30-40 ezer volt a fizetés
Isten őrizz, hogy a szófosásaidat elolvassam.... értelmetlen hablaty mind.... értelmi szintről nem is beszélhetünk az esetedben, az önmagában utopisztikus lenne
ez azért nem ennyire fehér vagy fekete. Tisztességes bért a jól prosperáló multi tud adni meg a kis hazai cégek legfeljebb 5-10 %-a A többi csak küzd mint disznó a jégen ide tartozok többek között én is.
Mondjuk majd a multikra is kíváncsi leszek mekkora tempóval vonulnak le olcsóbb munkaerő miatt. Kezdünk itt drágák lenni. Főleg annak a függvényében, hogy a merci 6,7 mrd eurós 2018 nyeresége szarul aránylik a 2019-es 2,3 mrd-hez. 1 év alatt harmadára zuhant be Ez itt ki fog hatni mindenre és nem várom a folytatást
te nem érdemelsz meg annyi pénzt Ezt kötik az értelmi szinthez is Azt meg még nem ütötted meg Bár pallérozható vagy sok írásomat olvasd
Szarokat? Ez a 2 terrás winkó is 20700 ft volt Állítólag most ment fel az ára a kínai lépfene miatt kész rablás
van benne ez az ssd vagy mi a fene is 2 éve rakattam bele, hogy gyors legyen mint a zsírozott villám
voltam 2 évig prémium tag de akkor is ment a seed, azt hiszem 6w fogyasztást mértem a laptopon lecsukott képernyővel, annyit meg megér
ssd csak pár éve van, mostanában lettek csak olcsók
Az jó régen volt, kb. 90-ben kb. 10 éve csak SSD-m van a napi használatos gépben, meg pár Terra NAS-ban. Ncoron meg inkább befizetem azt a pár ezer prémium tagságot, és akkor nem kell a seed-el vacakolni...
ja és erre már nem sokan emlékeznek de réges-régen le kellett parkoltatni a hdd fejet kikapcsolás előtt
nekem a sok seed miatt tényleg 4-5 évente megjelennek a rossz szektorok még a laptopon is
Mind buta, saját magára nézve igénytelen aki szarért húgyért elmegy dolgozni. A magyarok nagy része ilyen ezért is néz le minket egy német/osztrák.
Azt mind bírja, inkább a ki-be kapcsolgatástól döglenek meg, és a gyenge táptól. Volt winyóm, ami 10 évet ment folyamatosan (0-24, szünetmentesről) pedig kapta az ívet, volt rajta vagy 100 e-mail fiók meg rádió stream.
mert szarokat veszel
vannak specifikus hdd-k amik bírják a hosszú folyamatos üzemet
Részemről rendben, de a te befizetett adódból, ha kérhetem.....
Velem most nem vitáztál, szóval itt nem az érvek elfogyása miatt hoztam fel csak úgy megjegyeztem és nem, senki nem ír ilyen szarul, néha látni, hogy telóról pötyögték, ott lehet több hiba (pl. azt a kis szart én se úgy látom, mint a 22" moncsit, meg a taccsszrínt is könnyebb elütni)

A winyód meg nem csoda, hogy elromlik - keresztül mennek rajta a szövegeid Vegyél egy jó SSDt, az jobban bírja, meg ne szar olcsó kínai tápot használj.
még mindig itt tartasz ugorj már le rólam plne a hülyeségeiddel
jó jó, meg a takarítóknak, meg a portásoknak is Mindenkinek nem lehet ennyi a bére az kétségtelen,hogy a kórházban dolgozók nincsenek megbecsülve e tekintetben.
Egy sima rendőr is 200 alatt visz haza azt mi szar munka az övé is Haverom anyja osztrákiában nővér na ott nem ennyi a bér.
Nézd, ha a te hozzászólásaidból indulok ki akkor nincs igazolva az elméleted A te hozzászólásaid értékét semmilyen díjnyertes helyesírás nem képes emelni

Ha meg azt nézzük biztos vannak helyesírási hibáim mint itt mindenkinek mert nem a nyelvtani tagozaton végzett kutatásokat itt senki az mta-n. Azért többiekétől eltérően kiugró hibáim nekem sincsenek Azt akarom ezzel kinyögni, hogy ti is írtok annyira szarul mint én. De a helyesírás firtatása az érvek elfogyását szokta jelenteni. Ez kb. olyan mint egy rég nem látott valakivel elkezdtek az időjárásról beszélgetni,mert egyéb közös témátok nincs.

Na közben jött az informatikus cserél egy winkót a gépbe Hihetetlen,hogy ezek a szarok 5-6 évente mindig elromlanak