Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg mondtam, hogy nem fogom elfelejteni... látod, még a kis barátod is hiába nyalizik, akkor is sík ideg lettél és az leszel legközelebb is
De tudod mit, bocsánatot kérsz, akkor abbahagyom, indulhatunk nulláról
Nem tudom ....soha nem mondtam hogy a szádra vegyél ilyesmit! Akkor ugass ha a gyerekeidet kimentik az ottaniak te szerencsétlen.
Ennyire primitív paraszt vagy hogy nem tudod mivel lehet viccelni,meg mivel nem? Ébredj már fel te majom....van akikkel nem szoktak viccelni te fasz!
te primitív köcsög? Hmmm? Felfogod a paraszt agyaddal, mit mondtam az átlépett határról neked pár hete?
Tán?
Ugatsz?
Melyik gyogyiból szöktél meg?
Fogadd el a segítséget, vedd be a gyógyszereket!
Fingod nincs, miről van szó, akkor mit ugatsz bele? Atis tudja.
Engedd el!
Egyébként is te kezgted
Meg fog mondani otthon.
De gáz
Mondom hogy egy ösztönlény. Az ilyenek szoktak nyüszíteni meg beszarni...láttunk már sok ilyet
Engem lehet szidni ezt mondtam ,de általam senkit. Tudod kikről beszélsz te primitív köcsög? Hmmm? Felfogod a paraszt agyaddal?
Te kezdted?
Ez nem óvoda öcsém!
Kis suttyó buzeráns majom. Egy a sok közül aki irigy ha ránéz egy férfira,mert egy szánalmas kis geci. Szeretnék vele összefutni ,de szerintem ez sikerülni fog
Van olyan nálad? Akkor neked mért nem volt irányomban? Jól emléxem, hogy te kezdted ezt el
Mert egy mocskos kis buzi vagy talán azért...szakadt le a Tűzoltókról te paraszt!
Tán?
Az milyen kérdés?
Mondjuk Pipi válaszolt is
Nézd, amit Atis a zuhanyzóról mesélt, az alapján gondolhattam, hogy megünneplik egymás közt ezt a napot
Vigyázz már a pofádra te gyökér...átlépsz egy határt!
te mekkora g.ci vagy Mondjuk nem is az eszedért szeretünk
Tán szintén tűzoltó vagy? szép ez az összetartás... olyan meleg, meghitt
Hagyd...meleg
Te a fiúdtól szoktál ajándékot kapni?
Szép gesztus.
A tűzoltók a barátnőinek, feleségeiknek ajándékoznak
És te mit kaptál a kollégáktól?
sötét van egy ilyen helyen nehéz a tájékozódás
teljesen mindegy,az arányok változatlanok, csak a nullák száma változik
a malom nem túl jó. 4dx van pl a westendben. Én az engri bördöt néztem rajta elég jó Nem csak 3 d hanem mg egy kicsit mozog is a szék, meg fujják a pofádba a füstöt meg a permetet