Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

240 vagy 248 ezer/ hó Most februárban a szökőév ellenére is egy kicsit olcsóbb
ini az virágnyelven 20 mikulás
pesten akkor voltam moziba amikor sulis voltam
a hajnali vonattal elmentünk körbenéztünk melyikben mit adnak aztán összeválogattuk hogy meg tudjuk 4-5- filmet nézni
akkor még a józsef kőrút-népszínház utca sarkon önkiszolgáló étterem volt nem meki, ott ettünk mindig brassóit mert az filléres kaja volt
Bocs, Bp.-ben gondolkodtam, a malom mozijában még nem voltam, de egyszer megnézek ott is valamit.
A malomban voltunk, fingom nincs miféle mozik vannak ezen kívül
Akkor még nyitva volt a Tisza mozi a Rákóczi úton? Mert egy multiplexben azért már tűrhető a kép és hang is, mondjuk a reklámok nagyon hangosak.
Nekem is hasonlóan... de én szeretek filmezni, minden nap megnézünk egyet, az 8ezrivel sok lenne Néha persze mehet.
4DX-el próbálkoztál? Nekem abban még a szar, de látványos filmek is tetszenek.
Volt pár éve a zsivány egyes nevű film
Gyerek addig basztatott hogy rászántam magam és elmentem megnézni, utoljára a titanicon voltam moziban az pedig 1997es film(bazi hosszú majd behugyáltam)
Szóval elmentem és kibaszott nagy csalódás volt egy nagy rakás fos az egész, kibaszott jó a fülem, és emiatt az összes pattogatott kukorica rágó mozdulatot hallottam, még film közben is, komolyan mondom hogy legszívesebben lekaszaboltam volna mindenkit
A film minősége is fos aki a telefon-tv éles képhez van szokva annak a mozi nem az igazi
Szóval soha többet mozi
És ez így a jó: vidéken nem elég hogy ugyanazért a munkáért kevesebb pénzt kapunk, a helyi boltokban szűkebb választékból, sokkal drágábban lehetne vásárolni. Legalább a dolog második fele megszűnik.
Nem lassan hanem évek óta
Én már a kutyatápot is a netről rendelem, ruha és kaja kivételével szinte minden netes rendelés
Ruha is csak azért nem mert nem vagyok egy átlag méret(asszonynak nem egy ruha van webboltból), bár a melós pólókat már találtam egy helyet ahol van rendes méret táblázat és azt merek rendelni
de 10 éve vett egy használt hiace-t :-)
Szép nagy tv-m van és a nappali sem kicsi, de azért moziban más, hétvégén is voltunk 2-en és benne volt annyiban amennyit mondtál vagy többe, de nekem megérte.
fasz tuggya járok néha ilyen helyeken van, hogy egyedül ücsörgök egy 200 as teremben A legnagyobb cinema szittyek is aréna, westend stb. a 14-5 pénztárnál 1 ücsörög jegyet árusítani Most lepődtem meg ahogy a kisfiamat vittem az első mozizására mancs őrjárat vagy mi fullon volt a mozi Ilyet a feliratos fapados városi mozi óta nem láttam. A házimozik a lapostvék majd az internet elterjedésével csökkent a mozi látogatottság. Kecskemét pl anno a 2 mozit már nem bírta el. A városi moziba 3-4 nappal előre kellett jegyet foglalni mert egyébként nem volt Aztán megynyílt a másik mozi a pólus rónában az kivégezte a városi mozit, majd megnyílt a mozi amalomcenterbe az kivégezte a pólus rónát és 110 ezres városról beszélünk nem mucsaj röcsöge felsőről
igen a kiskereskedelemnek kezd odabaszni szépen a net Álítólag amerikába már évekkel ezelőtt 3 ezer plázát zártak be ezen oknál fogva Itt is lassan fél kiló szöget is a netről rendelünk
Tőlem aztán nem, inkább kivárnám, míg letöltődik régen meg másolt CD-n meg DVD-n csereberéltük, azelőtt meg kazin... mindig van jobb megoldás, mint a mozi. Az 2 embernek kis kukorica-kóla, hopp, 8 ezer
Amúgy meg, ha valami 3x térül meg, azé' ne sírjanak már, mert nem 10x - de hát a filmgyártásban ugye a tuggyukkik vannak
Gyors net nélkül simán lenne a 300ból 800 bevétel
Egyébként a kereskedőknek van baja elég. Minimum felét szíven szúrta a válság+webshop kombó 2010-2020 közt
Ja, filmipar... 100 millát elköltenek, és behoz 300-at, akkor már bukásról beszélnek... 200 millás meg behoz 1 milliárdot... tényleg tiszta szopás
Amúgy minden ilyen egyszerű csak későn ébred a nép
Pl a zeneipar akkor kapott észhez amikor már romokban állt. A filmes szakma se hozza úgy a pénzt mint a gyors internet előtt
20 forint lófasz, te ezzel szemben 90-el többért adod képzeld el milyen a vásárlónak
Mondjuk a kereskedőket sosem tudtam sajnálni a termelőnek sokkal több szopás van
Amúgy a kereskedelem a legnagyobb geci szervezet a világon a bankok után
Mist lusta vagyok leírni az esszét róla. De így igaz
ja minden ilyen egyszerű
Indíts webshopot inkább!

Más:
biztos igazad van de én a boltjaimba nem tudok mit gépesíteni a pénztárgépen kívül, eladót nem tudom robottal helyettesíteni(még)
Nem csak az alkalmazotti többletbér viszi el a hasznot hanem az alul megnevezett többi is. Ne érts félre itt nem szotyiról beszélgetek 14 fizetést kell kitermelni járulékaival, a dupla bérleti díjakkal. Egyedül az energia ami nem növekedett az elmúlt években Az állandóan növekvő árakkal kb. 2017 ig tudtam kompenzálni a saját áremeléseimmel. Elértem azt a szintet amikor kontra produktív lett. Mit értesz hatékonyság alatt kerskedelmi egységeknél? Ez nem termelő ipar. kb. 20 ft-al fizetek többet pont ugyan azért mint 3 évvel ezelőtt éves szinten ehhez már nem tudom hozzáigazítani az áraim a 3 ik éve tehát vérzek elfelé. Pedig nem fog megállni az áremelkedés se eszközben sem anyagban sem munkaerő tekintetében. Ja ezt úgy kell elképzelni hogy csökkenő forgalom mellett