Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos nagyon jó szakember, csak pajzsmirigy betegsége van szegénynek
Bár nagyapám szerint a hadifogságban egy pajzsmirigy beteg sem volt valamiért
Bőr ruha van rajta, nem?
Gátlástalanul, szemérmetlenül, bátor!
Vakmerő
Na? Bátor a csákó
Ahogy az őseim, mondanák..hát Ö sem a levegővételtől lett ilyen. De eü miniszternek választani egy zsírdisznót az azért kemény.
Soha nem tudtam megérteni, ha egy ember , aki ráadásul még egészségügyis , hogy tud elhízni annyira mint egy disznó??! Csak addig eszem a kaját amíg nem laktam jól! És hettenként megmérem a súlyomat, miközben mozgok.
Belga eü miniszter, majd kicsattan az egészségtől
Jó a szöveg!!
Keresztelő karantén alatt:
Nagy tétel....
többször is használható és autóhoz is elég nagy.

https://www.obi.hu/egyeb-karba...
Nálatok!!!
Nálunk a helyi MOL kúton veszekedni kell, hogy ott hagyhassam a fáradt olajat. Pedig az nekik ingyen nyersanyag. Újra tudják hasznosítani .
Nyugodtan, még fizethetnének is érte.
Jómagam a jénai tálat fogtam be. Ha nagyon kell, akkor talán ki lehet mosni!
Te Öreg ejakulátum, (hogy szépen mondjam) most irígyelni kellene Téged??
" TUDOM, HOGY MOST SOKAN FOGTOK UTÁLNI, DE EL KELL DICSEKEDNEM, VÉGRE NEKEM IS SIKERÜLT!!!
Az a rengeteg munkával töltött nap és éjszaka meghozta gyümölcsét!
Mindenki csak sír és azt ismételgeti mit miért nem lehet. Hát itt van az élő példa, hogy igenis lehet. Magyarországon is, magyar fizetésből is. Éveken át nem ittam, nem szórakoztam, nem költöttem felesleges dolgokra még időnként éheztem is, éjszakákat töltöttem szorgalmasan munkával, de most végre teljesült az álom és az Aldi akciójának hála sikerült megvenni azt a digitális fényképezőgépet 19.990,- Ftért amivel ezt a képet csinàltam.
Elég sokat hegesztettem CO-val, de ilyen gondom nem volt mert minden létező lukat bőrkötényből vágott db-al eltakartam ne tudjon oda ugorni a szikra. Mivel elég vastag anyagot kellett az amper felemelésével. a fröcsögés abbamaradt .
Ezért kell papucsban hegeszteni, abból könnyebb kirázni meleg cundert
Egyszer viszont jártam úgy hogy hegesztek, és érzem hogy éget. Megráztam, de egyre jobban éget, odanézek, és egy darázs lógott ki a lábamból
jó cucc. 2 évig dolgoztam hegesztőként, ha nem volt a bakancs is takarásban, tuti, hogy a cunder pont megtalálta a lyukat a cipőfűző mellett.
Én vettem ety ilyen hoki kötvényt a vágás hoz
Nekem a zokni lyukas mindig. A cunder nem téveszt
Ezt csinálta akkor is , amikor nekiálltam flexelni abban a macinaciban, amit két nappal azelőtt vett nekem a Lidiben........tény, hogy itt-ott szikralyukas lett, de hát melyik gatya tart örökké ?